Soția lui Dani Oțil a reacționat, după ce un urmăritor i-a spus că ea și prezentatorul TV se vor despărți. Mesajul Gabrielei Oțil

De Bianca Cimpoi.
Publicat pe 28.08.2025 la 16:09
Actualizat pe 28.08.2025 la 16:09
Dani Oțil și soția lui sunt împreună de șapte ani și au împreună un fiu, pe Tiago. Cei doi au o căsnicie frumoasă, dar sunt și oameni care cred că prezentatorul TV și partenera vor ajunge la separare, moment în care Gabriela Oțil a reacționat imediat.

Dani Oțil și soția lui, Gabriela, sunt împreună de șapte ani
- Dani Oțil și soția lui sunt împreună de șapte ani
- Gabriela Oțil a reacționat, după ce un urmăritor i-a spus că se vor despărți
Dani Oțil și soția lui sunt împreună de șapte ani, iar din 2023 sunt căsătoriți. Cei doi au povestit, de-a lungul timpului, că au o căsnicie frumoasă și că mai există momente în care se ceartă, dar nimic care să ducă vreodată la separare.
Gabriela Oțil, reacție după ce un urmăritor i-a spus că ea și Dani Oțil se vor despărți
În trecut, Gabriela Oțil spunea că nu o mai deranjează comentariile negative din mediul online, iar de curând, a primit un mesaj în care i se spunea că ea și Dani Oțil vor ajunge la separare, comparându-i pe cei doi cu Andi Moisescu și Olivia Steer, care au divorțat.
Gabriela Oțil nu s-a arătat deranjată de acest mesaj, ci doar surprinsă de cuvintele venite din partea unui necunoscut. Ulterior, aceeași persoană i-a scris un alt un mesaj pe Instagram, mesaj în care o laudă pentru că este frumoasă.
De ce nu își doresc să mai devină părinți din nou
În luna septembrie, Tiago va împlini patru ani. Gabriela Oțil mărturisea că Dani Oțil este un tată implicat în creșterea fiului lor și că el este cel care îl răsfață în familia lor.
Soția prezentatorului TV mărturisea că nu se mai văd a doua oară părinți, căci se tem că ar putea păți ceva copilul. Gabriela Oțil a recunoscut că în perioada sarcinii a avut mari emoții până când a venit pe lume fiul lor.
Citește și: Dani Oţil şi soţia se iubesc mai ceva ca-n prima zi! În ce ipostază i-au surprins paparazzii SpyNews.ro