Tzancă Uraganu a dus-o în vacanță pe Alina Marymar. Ce destinație de vis au ales cei doi
De Oana Vacarusi.
Publicat pe 22.06.2026 la 10:52
Actualizat pe 22.06.2026 la 10:52
Tzancă Uraganu și Alina Marymar au plecat într-o vacanță romantică, departe de agitația de zi cu zi. Cei doi au ales o destinație de vis, perfectă pentru relaxare și timp petrecut împreună.
Tzancă Uraganu a dus-o în vacanță pe Alina Marymar. Ce destinație de vis au ales cei doi
- Unde au plecat Tzancă Uraganu și Alina Marymar în vacanță
- Au ales o destinație de vis
Nu mai e un secret pentru nimeni faptul că Alina Marymar și Tzancă Uraganu trăiesc o frumoasă poveste de dragoste și au împreună o fetiță. Cei doi îndrăgostiți nu ezită să își expună relația prin intermediul rețelelor de socializare. De curând au plecat într-o vacanță într-o destinație de vis.
Tzancă Uraganu a dus-o în vacanță pe Alina Marymar. Ce destinație de vis au ales cei doi
Tzancă Uraganu și Alina Marymar au ales să își petreacă zilele de relaxare într-o vacanță de vis, într-o destinație exclusivistă din Greece. Cei doi au ajuns la locație spre seară, iar atmosfera surprinsă părea să fie una perfectă pentru începutul unei escapade romantice.
Atât cântărețul, cât și mama copiilor lui, au publicat câteva momente din vacanță pe Instagram Story, spre bucuria fanilor. Imaginile arată un loc spectaculos, cu vedere superbă, liniște și un decor de lux, ideal pentru relaxare.
Destinația aleasă este cunoscută ca una dintre cele mai apreciate zone de vacanță din Grecia, preferată de multe cupluri pentru diferite momente romantice și peisaje de poveste, cu piscină privată. Se pare că Tzancă Uraganu știe chiar foarte bine cum să își răsfețe partenera.
Tzancă Uraganu a recunoscut că s-a luptat cu depresia
În pandemie, Tzancă Uraganu spune că s-a luptat cu depresia, dar că nu din cauza situației Covid-19. Cântărețul povestește că se simțea obosit, nu reușea să doarmă bine, cu toate că nu avea ”nimic pe cap”.
„Am făcut terapie. E ceva care îți schimbă viața. Orice problemă ai avea, trece. Am fost în pandemie. N-am avut din cauza pandemiei, am avut din cauza oboselii, m-a luat o stare foarte urâtă și simțeam oboseală constantă și nu mai puteam să dorm bine și eram foarte deprimat, nu știam de ce, nu aveam nici cea mai mică problemă, nu aveam datorii, nu aveam nimic.”, a povestit Tzancă Uraganu în emisiunea „Duet cu Alexandra”, moderată de Alexandra Ungureanu.
Citește și: Alina Marymar, surpriză inedită pentru Tzancă Uraganu! Cum l-a așteptat bruneta acasă pe manelist


