VIDEO / Emilia Dorobanţu a vorbit despre presupusa partidă de amor de pe maşină dintre soţul ei şi Maria Constantin
Publicat pe 06.09.2017 la 23:25 Actualizat pe 06.09.2017 la 23:38
Emilia Dorobanţu, soţia presupusului amant al Mariei Constantin, a povestit în cadrul unui interviu ce s-a întâmplat, de fapt, în seama în care Marcel Toader a acuzat că soţia lui a făcut sex pe capota maşinii cu un alt bărbat.
Emilia Dorobanţu, soţia presupusului amant al Mariei Constantin, a povestit în cadrul unui interviu ce s-a întâmplat, de fapt, în seama în care Marcel Toader a acuzat că soţia lui a făcut sex pe capota maşinii cu un alt bărbat.
Emilia Dorobanţu a declarat la emisiunea "Agenţia VIP" de la Antena Stars că în acea noapte despre care Marcel Toader a spus că Maria Constantin s-a iubit pe maşină cu altcineva ea şi soţul ei au ieşit în oraş. Mai mult, există şi martori care pot susţine mărturisirile ei.
Artista Emilia Dorobanţu şi soţul său au o fetiţă împreună. Întrebată dacă e adevărat că a fost sunată noaptea, târziu, de Marcel Toader, ea a spus că nu îşi aduce aminte, pentru că în timpul zilei a mers cu mama ei de urgenţă la spital şi a avut o zi extrem de tensionantă.
"Mama mea a fost dusă de urgenţă la spital. Iar în acele momente nu mai ştiu", a declarat Emilia Dorobanţu în cadrul emisiunii "Agenţia VIP" de la Antena Stars.
- Citeşte şi: Primele declarații ale lui Augustin Viziru după ce a fost acuzat că a făcut sex cu Maria Constantin: ”Te faci de râs”
- Citeşte şi: FOTO / Marcel Toader ameninţă în direct: "Taci din gură, să nu mai apari la TV"
- Citeşte şi: VIDEO / Marcel Toader, față-n față cu ”mama adoptivă” a Gabrielei Cristea: ”Ai răcit-o de mine și ai intervenit”
- Citeşte şi: Mesajul Mariei Constantin pentru Marcel Toader, transmis la TV: "Sper să fi învăţat lucrurile pe care le-a greşit şi acţiunile lui"
- Citeşte şi: VIDEO / Marcel Toader reacționează după ce Maria Constantin l-a atacat la TV: ”I-a trebuit mult să se gândească ce să zică”
- Citeşte şi: Maria Constantin, despre noaptea în care s-ar fi iubit pe capota maşinii: "E singurul adevăr. Am cedat şi am spus un cuvânt"
- Citeşte şi: Maria Constantin a vorbit despre pozele deocheate trimise de Marcel Toader altei femei: "Ce pot să mai spun? Probabil şi diferenţa de vârstă"
- Citeşte şi: Gestul neaşteptat al Mariei Constantin pentru Marcel Toader: "Nu i-am adus acuze soţului meu şi rog oamenii să..."
- Citeşte şi: Maria Constantin aruncă bombă! Artista susține că ea l-a întreținut pe Marcel Toader în ultimii 2 ani: ”Eu țineam casa”
- Citeşte şi: FOTO / Maria Constantin, în lacrimi la TV! "Am încercat din răsputeri să salvez această căsnicie"
- Citeşte şi: Maria Constantin a dezvăluit totul despre relația cu Augustin Viziru, după ce Marcel Toader a acuzat-o că a făcut sex cu actorul!
Conform surselor noastre, Maria Constantin şi Marcel Toader au mers la notar pentru a solicita divorţul, urmând ca în câteva săptămâni să fie amândoi doi oameni liber. Aceştia au 30 de zile la dispoziţie timp să se gândească dacă vor cu siguranţă să facă acest pas.
Maria Constantin s-a căsătorit cu Marcel Toader în septembrie 2015. În vârstă de 30 de ani, artista de muzică populară a mai fost căsătorită o dată, în timp ce fostul rugbist, de 54, are cinci mariaje eşuate până în prezent.
Dacă ți-a plăcut articolul, te așteptăm și pe pagina oficială de Facebook. Avem şi pagină de Instagram.