![VIDEO / O mai ştii pe Bianca de la "Insula Iubirii"? A stat ascunsă de lumina reflectoarelor! Cu ce ocupă focoasa brunetă, în prezent](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2018%2F3%2F7%2F159336%2Fbianca-pop-insula-iubirii.jpg&w=1200)
Bianca Pop
Invitată în emisiunea " Agenţia VIP" Bianca Pop a dezvăluit că are o relaţie, iar între ea şi partenerul ei a fost dragoste la prima vedere.
Totodată, Bianca are multe contracte de imagine, în urma show-ului TV "Insula Iubirii".
"Sunt sexy şi rea. Este plăcut să apari la TV, am avut multe contracte de imagine, după ce am apărut în emisiune. Acolo ai un rol, dar poţi să te simţi bine cu cineva. Din punct de vedere psihic mi-a fost greu la emisiune. Am primit mesaje de genul "vino, mă ocup eu de tot". Mulţi care îmi scriu au iubită sau soţie. Între mine şi partenerul meu a fost dragoste la prima vedere. Am grijă la ceea ce mănânc, sport nu prea fac, eu o să împlinesc 29 de ani. a spus Bianca Pop.
Dacă ți-a plăcut articolul, te așteptăm și pe pagina de Facebook. Avem și Instagram. Ne poți da follow aici.
C.L.