Simona Halep s-a pozat în costum de baie! Cum se relaxează sportiva după ce a revenit în ţară
Publicat pe 12.06.2018 la 13:30 Actualizat pe 12.06.2018 la 13:40
Simona Halep a revenit în România după victoria de la Roland Garros. Sportiva a ales să se relaxeze la piscină la o zi după ce s-a întors în ţară.
![Simona Halep s-a pozat în costum de baie! Cum se relaxează sportiva după ce a revenit în ţară](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2018%2F6%2F12%2F167831%2Fsimona-halep.jpg&w=1200)
Simona Halep
Simona Halep a revenit în România după victoria de la Roland Garros. Sportiva a ales să se relaxeze la piscină la o zi după ce s-a întors în ţară.
Simona Halep, câştigătoare la Roland Garros şi liderul WTA, s-a întors acasă luni şi a fost primită cu multă căldură de numeroşi suporteri. A participat la o conferinţă de presă pe Aeroportul Henri Coandă, apoi s-a îndreptat spre Naţional Arena, unde alte mii de persoane au aşteptat-o cu sufletul la gură să o felicite pentru victoria sa imensă.
După ziua de ieri, Simona Halep a ales să se relaxeze şi a mers la o piscină pentru a profita din plin de vremea caldă. Sportiva a publicat o poză în costum de baie, arătând relaxată şi fericită.
"Acasă, viaţă frumoasă" a scris Simona Halep pe Instagram.
Simona Halep a avut-o adversară în finala turneului de la Roland Garros, pe americanca Sloane Stephens. Ea a câștigat meciul cu scorul de 3-6, 6-4, 6-1 și a marcat primul turneu de Grand Slam din cariera sa.
Dacă ți-a plăcut articolul, te așteptăm și pe pagina de Facebook. Avem și Instagram. Ne poți da follow aici.
C.L.