Alertă în Marea Britanie! O familie de români a dispărut în Anglia!
Publicat pe 07.11.2017 la 12:01 Actualizat pe 07.11.2017 la 12:02
O familie de români, părinţii şi cei doi copii minori, a fost dată dispărută în Ipswich, Anglia. Cei patru nu au mai fost văzuţi de mai bine de o săptămână, cunoscuții neavând niciun indiciu despre ce s-a întâmplat cu e
O familie de români, părinţii şi cei doi copii minori, a fost dată dispărută în Ipswich, Anglia. Cei patru nu au mai fost văzuţi de mai bine de o săptămână, cunoscuții neavând niciun indiciu despre ce s-a întâmplat cu ei.
Gheorghe Dumitru (39 de an) şi soţia sa, Tanţa Dumitru (41 de ani), au dispărut fără urmă alături de cei doi copii minori, David Dumitru (17 ani) şi Florin Văduva (8 ani). Lipsa celor patru a fost semnalată poliţiei din Suffolk încă de pe data de 27 octombrie.
Citeşte şi: Câte kilograme ar trebui să ai în funcţie de înălţime! Tabelul care îţi calculează singur tot
Citeşte şi: Veste mare pentru cei care îşi vor lua permisul auto! Începând de AZI se face o schimbare importantă!
„Ofițerii au făcut o serie de anchete pentru a-i localiza, iar acum fac apel către oricine știe detalii despre aceștia sau oricine care are informații despre locul unde ar putea fi, să anunţe”, a declarat un purtător de cuvânt al poliției, citat de „Ipswichstar”.
Dacă ți-a plăcut articolul, te așteptăm și pe pagina oficială de Facebook. Te aşteptăm şi pe pagina de Instagram.