Acces Direct. Un bunic nu mai are voie să își vadă nepotul, după ce i-a descoperit escapadele nurorii. Femeia se răzbună: „N-am mai urmărit-o” / VIDEO
Un bunic nu mai are voie să își vadă nepotul, după ce i-a descoperit escapadele nurorii. Cristian a povestit din ce motiv s-a ajuns în această situație. Femeia ar vrea să se răzbune pe acesta, iar acum nu își poate vedea nici fiul, dar nici singurul nepot pe care îl are. Ce a mărturisit bărbatul, în exclusivitate pentru Acces Direct.
- Un bunic nu își mai poate vedea nepotul, după ce a descoperit escapadele nurorii
- Ce a mărturisit bărbatul
Un bunic nu știe ce să mai facă pentru a-și vedea singurul nepot. Cristian l-ar fi ajutat pe fiul lui să descopere ce face nora lui atunci când pleacă acasă. Ce a văzut bărbatul atunci când a mers pe urmele ei. Femeia ar vrea să se răzbune și îi ține departe pe soțul și copilul ei de socru.
Un bunic nu mai are voie să își vadă nepotul din cauza nurorii
În exclusivitate pentru Acces Direct, bunicul Cristian a mărturisit că fiul lui a fost curios să afle unde merge soția lui atunci când pleacă de acasă, moment în care el l-a sfătuit să cumpere un dispozitiv de urmărire pentru a afla locația femeii.
Ei bine, zis și făcut. Bărbatul a achiziționat dispozitivul și l-a pus pe un obiect al soției. Acesta a mers pe urmele ei și a găsit-o pe o pășune, în mașină, singură, însă în acel loc mai erau două mașini cu mai multe persoane.
După toată această urmărire, bărbatul a mers din nou să își caute soția și a descoperit că mașina ei era parcată într-o curte, într-o altă localitate, atunci când ea spunea că va merge la ziua de naștere a surorii ei.
„Când locuiau la bloc, într-o după-amiază, mă duc acasă pe la ora 17.00, am venit mai repede că s-a defectat mașina la graj și era scadal la ei. M-am dus să iau copilul. Intru, ei se certau că nu a venit acasă la ora 15.00, că a venit la 17.00, nora îl certa pe fiul meu. (...) Tot mi-a zis fiul meu că pleacă (n.r nora) și nu știe unde. I-am zis << Ia un stick cu GPS, îl pui în telefon și vezi unde se duce>>. (...) A plecat, a zis că se duce la tatăl ei, s-a dus, a găsit-o sus, pe pășune. (...) În mașină era singură, dar mai erau două mașini cu niște persoane. (...) Nu am mai urmărit-o. (...) A ales să nu mai vină la părinți, să rămână cu soția lui și copilul”, a mărturisit bunicul Cristian, pentru Acces Direct.
Bărbatul vrea să facă pace
Bunicul Cristian nu mai are voie să își vadă nepotul și vrea să facă pace cu nora lui, însă femeia nici nu ar vrea să audă așa ceva. Bărbatul a povestit cum într-o zi a mers acasă la aceștia și a vrut să pună mâna pe perete, moment în care ar fi atins-o pe față pe sora nurorii lui. Acesta a fost cercetat de oamenii legii vreme de un an.
„În timp ce ei se certau, m-am deplasat să iau copilul. Copilul plângea, ei se certau. (...) Am intrat, i-am luat la rost. (...) Am vrut să iau copilul, nora mea a luat așa o poziție sfidătoare (...) Da (n.r i-au făcut plângere pentru că ar fi vrut să pună mâna pe un perete și din greșeală a pus mâna pe fața surorii nurorii lui). Am fost cercetat de Poliție un an de zile. Nu vreau să mă accepte, vreau ca fiul meu și nepotul să vină acasă”, a adăugat bărbatul.
Cristian nu își dorește ca nora lui să îl accepte, ci vrea ca fiul lui să se întoarcă înapoi acasă, la el, dar nu singur, ci alături de nepot. Femeia l-ar fi pus să aleagă între părinți și căsnicie.