Live acum XNS
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Adrian Mititelu Jr., despre lecțiile dure primite de la viață. Ce dezvăluiri a făcut fiul patronului de la FC U Craiova: „Îmi este greu...” / VIDEO

Adrian Mititelu Jr., despre lecțiile dure primite de la viață. Ce dezvăluiri a făcut fiul patronului de la FC U Craiova: „Îmi este greu...” / VIDEO

Publicat pe 31.12.2022 la 15:12 Actualizat pe 31.12.2022 la 15:12

În exclusivitate pentru Antena Stars, Adrian Mititelu Jr. a vorbit despre lecțiile dure pe care le-a primit de la viață. Fiul patronului de la FC U Craiova a trecut prin momente grele și a avut mari probleme financiare, însă a trecut cu bine peste toate. Iată ce dezvăluiri a făcut el în cadrul emisiunii!

Adrian Mititelu Jr., despre lecțiile dure primite de la viață

antena stars

Adrian Mititelu Jr. a fost greu încercat de viață timp de 6 ani, dar a reușit să treacă peste momentele grele pe care le-a întâmpinat. Ce a povestit fiul patronului de la FC U Craiova despre perioada dificilă prin care a trecut.

Adrian Mititelu Jr., despre lecțiile dure primite de la viață

În exclusivitate pentru Antena Stars, Adrian Mititelu Jr. a vorbit despre faptul că lumea îl judecă că are bani și își permite să-și cumpere șampanii scumpe și tot ceea ce el își dorește să aibă în viață.

„Ce se scrie în presă despre mine că eu comand șampanii sau că exagerez cu șampaniile, dar în Occident se beau șampanii de peste 50-60 de ani. La noi în România, în 2022, încă te mai miri că bea unu șampanie în club. Poate câteodată ies în evidență cu lucruri care mie mi se par normale și care unor oameni li se pare că exagerez, dar până la urmă este viața mea și o trăiesc cum îmi place”, a precizat acesta.

Fiul patronului de la FC U Craiova a mărturisit că nu a avut mereu bani, însă a reușit să fie echilibrat și să-și permită tot ce își dorește. El a trecut prin momente grele cu banii timp de câțiva ani.

„Înainte râdeau de mine că n-am bani să beau. Acum, când comand șampanie sunt arogant și inconștient. Provin dintr-o familie bogată, însă am avut și vreo 5-6 ani în care am fost un om chinuit, pentru că am avut o perioadă de sărăcie forțată din cauza unor împrejurări nefaste și voite din partea unor oameni răi”, a mai adăugat el.

Fiul patronului de la FC U Craiova a avut probleme financiare

În cadrul aceluiași interviu exclusiv pentru Antena Stars, Adrian Mititelu Jr. a mai declarat că din anul 2011 au început probleme financiare în viața lui, iar acestea l-au ținut ani buni în frustrare. Cu toate acestea, el și-a dat seama ce este bine și a ales calea dreaptă.

„Am întâmpinat probleme financiare într-o singură zi, adică pe 20 iulie 2011 viața mea s-a schimbat radical și am mai aruncat o lopată de pământ în groapă în anul 2013, dar îmi este greu să vorbesc despre acea perioadă, pentru că sunt amintiri neplăcute și am acumulat foarte multe frustrări atunci. Eram adolescent și am văzut cu ochii mei schimbarea la față a oamenilor”, a mărturisit fiul patronului de la FC U Craiova.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Adrian Mititelu Jr., despre lecțiile dure primite de la viață. Ce dezvăluiri a făcut fiul patronului de la FC U Craiova: „Îmi este greu...” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Acces Direct. Un bărbat cere dreptate după ce soția i-a murit în brațe, răpusă de o boală necruțătoare: "Nu s-a procedat corect"
  • Povestea cutremurătoare a unui bărbat care cere dreptate după moartea soției sale
  • Femeia a fost răpusă de o boală necruțătoare
Emisiuni TV
Mireasa - Capriciile iubirii. Ce e avut de spus mama Mariei la adresa doamnei Dorina: „E strigător la cer”
  • Mama Mariei, intervenție neașteptată în direct
  • Ce declarații a făcut doamna Rozalie
Meteo
Alertă hidrologică! Cod galben de inundații emis pe râuri din șase județe
  • Șase județe sub cod galben hidrologic
  • Risc ridicat de inundații pe mai multe râuri
Stiri interne
A murit ultimul supraviețuitor al Holocaustului. Leonard Zăicescu avea 98 de ani
  • Leonard Zăicescu a murit
  • Era ultimul supraviețuitor al Holocaustului din țară
Showbiz intern
Andra Gogan a vorbit despre relația cu iubitul american. Cum l-a cunoscut și ce sacrificii a făcut din dragoste
  • Cum l-a întâlnit Andra Gogan pe iubitul ei din SUA
  • Ce sacrificii a făcut din dragoste
Stiri interne
Imagini apocaliptice pe autostrada București - Ploiești! Grindina a spart parbrizele mașinilor și le-a avariat / VIDEO
  • Furtună violentă pe autostrada București – Ploiești
  • Grindina a facut prăpăd
  • A spart parbrize
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Oraşul din ţară în care chiriile au explodat. Un apartament cu două camere ajunge să coste şi 1.000 de euro pe lună
recomandare pe as.ro
Milionarul român care primeşte un salariu de 33.000 de euro, cheltuieli uriaşe! Peste 6 milioane de euro, în 2024, la LPF
Romania TV
Profeția uimitoare a Babei Vanga despre România. Ce se va întâmpla: Cel promis este născut în 2005 şi va prelua puterea în 2038
Romania TV
Cristina Deleanu a fost incinerată. Gestul ȘOCANT făcut de Eugen Cristea în fața prietenilor: Sunt foarte îngrijorată pentru el
recomandare pe antena3.ro
Kim Kardashian s-a dus la tribunal cu bijuterii de 8 milioane $. Istoria controversată a ținutelor vedetelor în sala de judecată
recomandare pe antena3.ro
Un culturist celebru a murit la doar 35 de ani după o greșeală fatală. Mesajul tulburător transmis înainte de tragedie
recomandare pe antena3.ro
Păsările de pe o insulă australiană sunt atât de pline de plastic încât trosnesc și scârțâie când sunt atinse pe burtă
recomandare pe playtech.ro
Trucul din bucătărie care albește hainele fără înălbitor. Funcționează perfect pe pete, fără clor, fără chimicale
recomandare pe playtech.ro
Ce nu ai voie să faci de Sfinții Constantin și Elena 2025 dacă vrei belșug și prosperitate în casă
recomandare pe redactia.ro
Ce ocupație are soția lui Ionel Ganea și cum a început povestea de dragoste dintre ei. Cei doi trec prin momente cumplite
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Prezentatoarea TV a apărut în costum de baie, iar soțul ei a fost numit pe loc „cel mai norocos bărbat din lume”
recomandare pe bzi.ro
Cătălin Botezatu a recunoscut totul: „Sunt dependent de fiole!”
recomandare pe bzi.ro
Anca Serea și-a făcut de cap, alături de fiica ei, în club! S-au dezlănţuit în club până-n zori!
recomandare pe dailybusiness.ro
Românii, „salahorii” Europei: Muncim cel mai mult, dar trăim cel mai puțin!
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop iunie 2025 pentru fiecare zodie: Luna schimbării, pasiunii și colaborării
recomandare pe a1.ro
Cum arată sora lui Valeriu Ilisie din "Iubire cu Parfum de Lavandă". Cei doi frați postează des imagini împreună