Live acum Mireasa. Capriciile iubirii (r)
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Neînțelegeri între Roberto și Sabrina de la Mireasa. De la ce au pornit discuțiile dintre cei doi: „Mai bine întrebi decât să asculți pe la uși” / VIDEO

Neînțelegeri între Roberto și Sabrina de la Mireasa. De la ce au pornit discuțiile dintre cei doi: „Mai bine întrebi decât să asculți pe la uși” / VIDEO

De Bianca Cimpoi.
Publicat pe 03.03.2023 la 19:58 Actualizat pe 03.03.2023 la 19:58

După ce Roberto a fost la un pas de a pleca acasă, au apărut noi discuții între el și Sabrina. Concurentul s-a arătat interesat de una dintre concurente. Într-o pauză publicitară, iubita lui Dima i-a explicat cum au stat, de fapt, lucrurile.

Neînțelegeri între Roberto și Sabrina de la Mireasa

Captură Video - Antena Stars

Sabrina și Roberto s-au tot contrazis după ce el a deranjat că a fost propus spre nominalizare. Tensiunile dintre cei doi vin după ce au avut de făcut task-ul cătușelor, unde au apărut și primele neînțelegeri, care s-au accentuat în ediția de astăzi.

Dima i-a luat apărarea Sabrinei

Într-o pauză publicitară, Sabrina s-a dus la Roberto și i-a explicat cum au stat lucrurile, spunându-i că mai bine ar fi venit să o întrebe decât să afle de la alți concurenți.

În plus, Sabrina susține că nu l-ar fi propus pe Roberto, mai ales că se înțeleg bine.

„Deci, susținătorii Andreei ne-au trimis niște tricouri, mie, Andreei și Daianei, cu numele noastre pe ele. Noi ne-am îmbrăcat cu ele și ne-am dus la Antena Play să mulțumim susținătorilor, că Andreea avea emoții și mi-a spus să vorbesc eu. Noi am plecat, Andreea și-a continuat mesajul pentru susținătorii. Andreea a vorbit despre Ionuț. Noi am mulțumit pentru tricouri. Mai bine întrebați decât să ascultați pe la uși, pentru că nu se aude atât de bine (...) Nu aș fi făcut asta, pentru că Andreea e prietena mea, Roberto e prietenul meu, adica Ionuț e cu Andreea și n-aveam cum să aleg unul dintre ei. I-am spus și ei că dacă pleacă, vă vedeți afară. Eu sunt imparțială cu oricine”, i-a spus Sabrina lui Roberto.

Ulterior, Dima a intervenit în discuția dintre Sabrina și Roberto, fiind deranjat că iubita sa a trebuit să îi dea explicații lui Roberto, care își dorea să rămână în competiție, pentru a cunoaște mai bine o altă concurentă.

„Tot tu ești supărat, că te-a folosit, când ea nu te-a votat. Păi gata, gata, dar cu vorbele astea”, a reacționat Dima.

Mai apoi, și Denisa a intervenit în discuția lor, după ce Roberto și ea au fost mai apropiați și chiar își doreau să cunoască mai bine.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Neînțelegeri între Roberto și Sabrina de la Mireasa. De la ce au pornit discuțiile dintre cei doi: „Mai bine întrebi decât să asculți pe la uși” / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
Un cioban a fost atacat de urs, într-o comună din Argeș. Un incident asemănător a avut loc în aceeași zonă în urmă trei zile
  • Un cioban a fost atacat, în Argeș
  • În urmă cu trei zile, a avut loc un incident asemănător în același loc
Emisiuni TV
Ilie Bolojan, în fața românilor Luni, ora 19.00, la Observator Antena 1
  • Deciziile care scriu viitorul României, pe ultima sută de metri!
  • Ilie Bolojan, în fața românilor Luni, ora 19.00, la Observator Antena 1
Emisiuni TV
Iubita lui Iustin Petrescu, dezvăluiri exclusive la Un Show Păcătos! Hara a spus cum era influencerul când l-a cunoscut și a vorbit și despre Marilu Dobrescu: "A dat în el"
  • Iubita lui Iustin Petrescu, mărturisiri exclusive la Un Show Păcătos
  • Ce spune Hara despre iubitul ei și despre Marilu Dobrescu
Emisiuni TV
Alina şi Bogdan Anghel au spus "Da!" Franţei în timpul unui apel video. „România este locul unde mă reîncarc cu energie, dar Franţa este locul care mă linişteşte”
  • Povestea de succes a Alinei și a lui Bogdan
  • Cei doi au plecat din România în urmă cu mulți ani
Stiri internationale
Vulcanul Lewotobi din Indonezia a erupt pentru a doua oară. Cel puțin 5 zboruri au fost anulate | FOTO
  • Vulcanul Lewotobi din Indonezia prima dată în luna iulie
  • Astăzi a erupt din nou
  • Au fost suspendate cel puțin 5 zboruri către Bali
Emisiuni TV
Fish curry cu orez după rețeta lui Chef Horia Manea. Ingredientul secret care nu trebuie să lipsească 
  • Rețeta lui Chef Horia Manea de fish curry cu orez
  • Ingredientul secret care nu trebuie să lipsească 
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Dragoş Anastasiu, despre inechitățile măsurilor de austeritate, bonusurile de la CCR și banii pentru partide
recomandare pe as.ro
Ce a putut păţi milionarul român care s-a botezat din nou la 45 de ani
Romania TV
Se taie banii de concedii medicale. S-a dat lege, angajaţii care se îmbolnăvesc rămân fără salariu!
Romania TV
Este anunţul momentului pentru milioane de români
recomandare pe antena3.ro
O femeie de 50 de ani și-a dat demisia ca să poată trăi permanent pe un vas de croazieră
recomandare pe antena3.ro
O imagine cu pantera neagră în copac, salvată de pompieri, a fost publicată de DSU. Instituția a precizat că e un pamflet
recomandare pe antena3.ro
Mărturia unei vedete OnlyFans. Ce s-a întâmplat când fiul ei de 11 ani a aflat cu ce se ocupa
recomandare pe playtech.ro
Cum s-a comportat Elena Udrea în închisoare. Motivul pentru care ar putea fi eliberată mai devreme
recomandare pe playtech.ro
Limonada bătută, băutura verii cu doar 3 ingrediente. Rețeta care a cucerit internetul
recomandare pe redactia.ro
Se schimbă școala românească din temelii. Părinții riscă și închisoarea dacă nu respectă acest lucru.
recomandare pe redactia.ro
Cine este omul care și-a pierdut viața pe Transfăgărășan după ce a fost atacat de urs
recomandare pe Ciao.ro
Ce alte vedete din România suferă de cancer la colon + Ce simptome au avut: 'Totul a început de la o ciorbă'
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Milionarul a petrecut noaptea cu o blondă, înainte să anunțe despărțirea de soție. S-a aflat cine e misterioasa femeie
recomandare pe bzi.ro
Ce a făcut Mihai Leu chiar înainte să moară, deși era în comă profundă. Soția sportivului a oferit detalii dureroase
recomandare pe bzi.ro
Declarații răscolitoare despre Mihai Leu. Amănunte neștiute au ieșit la iveală
recomandare pe dailybusiness.ro
Benzina şi motorina se vor scumpi masiv de la 1 august. Cât va costa un plin după majorarea accizelor
recomandare pe dailybusiness.ro
Știi care este ”vampirul” energetic din casa ta? Te usucă la factura de curent!
recomandare pe Jurnalul.ro
Bani, dragoste? Iată cea mai norocoasă zi a lunii iulie 2025 pentru fiecare zodie
recomandare pe a1.ro
Cine e și cum arată noua iubită a lui Bogdan Cîrlan, fostul concurent de la Insula Iubirii sezonul 7