Live acum Acces Direct
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Ana Baniciu a răbufnit! Bărbații au scos-o din sărite pe artistă! Cu ce probleme s-a confruntat cântăreața în plină stradă. „L-am înjurat!”

Ana Baniciu a răbufnit! Bărbații au scos-o din sărite pe artistă! Cu ce probleme s-a confruntat cântăreața în plină stradă. „L-am înjurat!”

Publicat pe 29.05.2020 la 20:39 Actualizat pe 29.05.2020 la 20:39

Ana Baniciu s-a confruntat cu serioase probleme în trafic. Deși nu se afla în mașină, frumoasa artistă nu a scăpat de „răutățile” celorlalți participanți. Iată ce a scos-o din minte pe artistă!

Ana Baniciu a răbufnit! Bărbații au scos-o din sărite pe artistă! Cu ce probleme s-a confruntat cântăreața în plină stradă. „L-am înjurat!”

Instagram

Ana Baniciu s-a confruntat cu serioase probleme în trafic. Deși nu se afla în mașină, frumoasa artistă nu a scăpat de „răutățile” celorlalți participanți. Iată ce a scos-o din minte pe artistă!

Ana Baniciu este una dintre cele mai iubite cântărețe din România. Chiar dacă are o viață pe care mulți și-o doresc, asta nu înseamnă că vedeta este ocolită de situațiile urâte. Fără nicio reținere, celebra cântăreață le-a povestit admiratorilor de pe rețelele de socializare cât de deranjată a fost de gestul unui bărbat din trafic.

De curând, Ana Baniciu le-a povestit internauților că se aștepta ca perioada aceasta dificilă prin care trece întreaga omenire din cauza pandemiei de coronavirus să îi facă pe cetățeni să se schimbe într-un sens bun. Din păcate, artista a spus că acest lucru nu s-a întâmplat, ci din contră, bărbații continuă să aibă aceeași obiceiuri proaste.

„Suntem în 2020, un an greuț pentru toată lumea. Un an în care mă gândesc și îmi doresc din suflet ca oamenii să se schimbe în bine dacă se poate. Azi mi-am dat seama că nu prea poate, pentru că, chiar și în 2020 după atâtea decenii, bărbații încă mai claxonează femei care sunt pe trotuar”, a spus Ana Baniciu la un InstaStory.

În continuare, artista a explicat de ce nu înțelege mentalitatea bărbaților care claxonează femei pe stradă. Potrivit spuselor sale, este un gest extrem de urât și de nepoliticos.

„Sunt curioasă care este psihologia acestor bărbați care fac treaba asta și ce se gândesc? Că eu o să mă opresc și o să zic: „hei, ce faci? Toate bune? N-ai vrea să ieșim în oraș?” și mă îndrăgostesc iremediabil după ce el m-a speriat cu acel claxon, evident. Probabil că l-am și înjurat. Dacă nu așa, l-am înjurat în mintea mea. Am zis: „ești un b@#”!”, a continuat Ana Baniciu.

În articolul
Ana Baniciu a răbufnit! Bărbații au scos-o din sărite pe artistă! Cu ce probleme s-a confruntat cântăreața în plină stradă. „L-am înjurat!”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz international
Azi ar fi împlinit 64 de ani și ar fi fost bunica a 5 nepoți. Imagini rare din copilăria prințesei Diana
  • Prințesa Diana ar fi împlinit astăzi 64 de ani
  • Imagini rare din copilărie
Emisiuni TV
Paste cu usturoi și unt după rețeta lui Chef Horia Manea. Un preparat rapid, ieftin și delicios
  • În episodul de astăzi de la Meniu de vedetă, Chef Horia Manea a propus un meniu complet, format dintr-un starter, pizza aperitiv, un fel principal, paste cu usturoi şi unt, şi un desert, batoane cu căpşuni şi cocos.
Emisiuni TV
Acces Direct. Noi detalii în cazul tinerei care își caută fratele. Nina speră să îl găsească pe băiatul care acum ar avea 29 de ani
  • O tânără își caută fratele abandonat la câteva zile de la naștere
  • Nina speră să îl găsească pe băiatul care acum ar avea 29 de ani
Showbiz intern
Ce planuri au Elena Udrea și Adrian Alexandrov, dacă va ieși din închisoare: „În ultimii trei ani și jumătate...”
  • Cererea de eliberare condiționată a Elenei Udrea a fost admisă
  • Ce planuri au fostul ministru și Adrian Alexandrov, dacă va ieși din închisoare
Stiri interne
Plănuiești să mergi în vacanță în Grecia? Atenție! O nouă taxă a intrat în vigoare chiar de astăzi, 1 iulie
  • Plănuiești să mergi în vacanță în Grecia?
  • O nouă taxă a intrat în vigoare chiar de astăzi, 1 iulie
Monden
Ultimele cuvinte ale lui Marlon Brando. Ce i-a spus prietenului său înainte să moară
  • S-au împlinit 21 de ani de la moartea lui Marlon Brando
  • Cauza morții legendarului actor
  • Ultimele cuvinte ale lui Marlon Brando
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Viața unui român în orașul din Alaska unde toată comunitatea locuiește într-un singur bloc. Cum a ajuns aici
recomandare pe as.ro
Meniu “regesc” la nunta Kirei Hagi! Preparatele extravagante primite de invitați
Romania TV
ALERTĂ meteo! Ciclonul din Europa lovește direct în țara noastră. Se anunță PRĂPĂD în orele următoare. Nu a mai fost așa ceva de mult timp!
Romania TV
ULTIMA ORĂ! România va fi lovită vineri de un ciclon. Ploi cu găleata, grindină și vijelii. Doar în filme ai mai văzut așa ceva
recomandare pe antena3.ro
Mădălina Ghenea a furat toate privirile la un eveniment, la Taormina. Cum a apărut îmbrăcată pe scenă
recomandare pe antena3.ro
Un oraș cocoțat în vârful unui munte este, de fapt, una dintre cele mai mici și mai neobișnuite țări din Europa
recomandare pe antena3.ro
Lista prețurilor care cresc de la 1 iulie. De astăzi, vom plăti mai mult pentru energie, RCA, carburanți și rovinietă
recomandare pe playtech.ro
Cum s-a îmbrăcat soția lui Ianis Hagi la nunta Kirei. Elena radiază de când e însărcinată
recomandare pe playtech.ro
Cum arată Alexandra, nepoata lui Nicolae Ceaușescu. Cu ce se ocupă moștenitoarea fostului dictator român
recomandare pe redactia.ro
Zodiile cu noroc scris în stele în iulie 2025. Totul se schimbă în favoarea lor
recomandare pe redactia.ro
Povestea de dragoste dintre ministrul Finanțelor și o îndrăgită cântăreață de muzică populară. Ce diferență de vârstă există între eiv
recomandare pe Ciao.ro
Ploaia din Capitală le-a pus pe fugă pe vedetele din România! Cum s-au ferit de stropii reci - imagini de senzație
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Milionarul a petrecut noaptea cu o blondă, înainte să anunțe despărțirea de soție. S-a aflat cine e misterioasa femeie
recomandare pe bzi.ro
Nicușor Dan bagă România în „RESET TOTAL”? Ce se pregătește în spatele ușilor închise de la Cotroceni?
recomandare pe bzi.ro
Jurnalistă româncă, victima unui caz șocant de abuz! Totul a fost dat în vileag!
recomandare pe dailybusiness.ro
Polițiștii i-au confiscat mașina de 43.000 de euro, după ce l-au prins Constanța. Ce au descoperit în urma verificării
recomandare pe dailybusiness.ro
ANRE a anunțat creșteri ale facturilor la gazele naturale de la 1 iulie. Cât de mult vor fi afectați consumatorii casnici
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscopul eliberării: 3 zodii scapă de belele înainte de 6 iulie 2025
recomandare pe a1.ro
Horoscop luna iulie 2025. Ce schimbări apar în viața zodiilor de foc. Astrele arată care sunt zodiile norocoase