Claudia Pătrășcanu, schimbare radicală de look înainte de sărbători. Cum arată acum vedeta: “Iarna se schimbă culoarea” / FOTO
Claudia Pătrășcanu a început luna decembrie cu schimbări majore, astfel că vedeta a mers la salonul de înfrumusețare pentru a-și vopsi părul. Fosta soție a lui Gabi Bădălău le-a împărtășit fanilor imagini cu noul look chiar înainte de sărbători. Iată cum arată acum vedeta!
- Claudia Pătrășcanu și-a vopsit părul
- Iată imagini cu vedeta!
Claudia Pătrășcanu s-a gândit că este momentul pentru o nouă schimbare în viața ei, astfel că vedeta a decis să schimbe look-ul. Fosta soție a lui Gabi Bădălău este tare mulțumită de rezultat, iar din imagini se poate observa faptul că o prinde foarte bine noua culoare a părului.
Claudia Pătrășcanu și-a vopsit părul înainte de sărbători
Claudia Pătrășcanu își ține fanii la curent cu toate momentele din viața ei, iar de această dată vedeta a decis să se vopsească și să-și schimbe nuanța părului. Șatena a luat decizia chiar înainte de Crăciun pentru a fi în toi cu pregătirile.
''Iarna se schimbă culoarea părului.'', a scris Claudia Pătrășcanu pe contul ei personal de Instagram.
Ce alte schimbări a mai făcut Claudia Pătrășcanu în viața ei
Claudia Pătrășcanu este adeptă schimbărilor în ultima perioadă, iar cântăreața vrea să arate impecabil, astfel că s-a apucat de sport și merge ori de câte ori are ocazia în sala de fitness.
Artista susține că este destul de ocupată cu cei doi copii, însă vrea să-și facă timp și pentru ea. Atunci când nu nu reușește să meargă la sală, cântăreața face sport acasă, asta pentru că și-a cumpărat o bicicletă spinning.
”Voința mea este mare pentru a face sport, eu am făcut atletism de performanță în tinerețea mea, în copilărie, tot timpul am făcut ceva, mișcare. Am făcut de mică dans modern, după care atletism, sportul la mine a existat mereu și e în sânge, doar că ne când au venit copiii pe lume ți se mai reduce timpul pentru tine și recunosc că îți cam ia toată ziua să mergi la sală.
Eu fiind cu doi copii, ei având tot felul de activătăți extrașcolare, Gabriel face tenis de performanță, Nicolas face fotbal, eu când să mă mai împart.”, a declarat Claudia Pătrășcanu pentru Spynews.ro.