Live acum
Prime time 19:00/ Petrecem in familie (r)
Homepage » Monden » Showbiz intern » Detalii neștiute despre despărțirea dintre Jador și iubită! Cel mai bun prieten al artistului, Bogdan Mocanu, declarații exclusive!

Detalii neștiute despre despărțirea dintre Jador și iubită! Cel mai bun prieten al artistului, Bogdan Mocanu, declarații exclusive!

De Denisa Biță.
Publicat pe 24.08.2023 la 23:34 Actualizat pe 24.08.2023 la 23:34

Vestea că Jador și Alexandra s-au despărțit a venit ca un trăznet pentru fanii artistului care până în momentul de față nu au avut șansa să îl vadă pe acesta atât de îndrăgostit și asumat într-o relație. Reporterii Spynews.ro au stat de vorbă cu cel mai bun prieten al cântărețului, Bogdan Mocanu, și au aflat motivele care au dus la această ruptură, dar și cum se simte manelistul după separare.

În urmă cu câteva zile, pe TikTok, cântărețul a anunțat, vizibil afectat de cele întâmplate, că este un bărbat singur, căci relația cu iubita sa s-a încheiat. Jador și Alexandra Dobia au format un cuplu pentru o bună perioadă, ce-i drept, unul cu multe suișuri și coborâșuri, dar, chiar și așa, punând în plan chiar și o căsătorie.

Detalii neștiute despre despărțirea dintre Jador și iubită! Bogdan Mocanu, declarații exclusive

Relația dintre Jador și Hoder, alias Alexandra Dobia, a fost una intens mediatizată, datorită faptului că artistul s-a afișat foarte mult cu aceasta pe rețelele de socializare, fapt care, până în prezent, cântărețul nu l-a mai făcut. Acest lucru denotă că Jador a luat foarte în serios relația cu Alexandra.

Reporterii Spynews.ro au stat de vorbă cu Bogdan Mocanu, cel mai bun prieten al artistului, și au aflat motivul pentru care Jador și Alexandra s-au despărțit, dar și ce părere aveau prietenii cântărețului despe iubita acestuia. Ba mai mult, au fost și cârcotași care au încercat să îi despartă.

"Eu am stat și am tăcut, am stat în colțul meu, nu m-am băgat prea mult, așa cum au făcut restul prietenilor lui Jador, care ba au încercat să îl despartă, ba... mă rog. Eu știam că este un carusel de emoții. Speram să își fi găsit aleasa, însă, era și părerea mea că nu sunt făcuți unul pentru celălalt. Este vorba de diferența de vârstă dintre ei, Alexandra a crescut în alt mediu, el a crescut în alt mediu, sunt foarte multe concepții pe care ei nu le au în comun. La început, nici eu nu o acceptam pe Alexandra, după ne-am împrietenit, ba chiar am încercat să mediez lucrurile între ei. Mi-am dat seama că mai bine îl las pe el să se dea cu capul, până nu vede el cu ochii lui nu poate lua o decizie.", a declarat Bogdan Mocanu pentru Spynews.ro

În ciuda aparențelor, se pare că relația dintre Jador și Alexandra nu era una tocmai roz, ci din contră. Chiar dacă paharul s-a umplut, așa cum spune Bogdan Mocanu, iar cei doi s-au despărțit, Jador încă suferă după Alexandra, iar o împăcare nu ar fi exclusă. Cei doi nu și-au încheiat încă socotelile, iar Hoder, fosta iubita a artistului, trebuie să meargă să își ia hainele din casa acestuia.

"Erau tot felul de discuții între ei, așa cum este în orice cuplu, însă și răbdarea aceasta...la un moment dat se termină, s-a umplut paharul la amândoi. Nu cred că regretă faptul că s-a afișat cu ea, a făcut ce a simțit. Da, în mediul online pareau foarte fericiți, nu puteau posta de fiecare dată când se certau. Nu este exclus să se împace, Jador suferă pentru că a iubit-o și cred că încă o iubește, dar s-a retras în muncă, este doar în studio, nu este omul care să piardă timpul. În momentul acesta mai sunt discuții între ei, acelea de sfârșit de relație: să trec să îmi iau hainele.", a mai declarat Bogdan Mocanu

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Detalii neștiute despre despărțirea dintre Jador și iubită! Cel mai bun prieten al artistului, Bogdan Mocanu, declarații exclusive!
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Iustin Petrescu, noi declarații în scandalul cu Marilu Dobrescu! Ce dezvăluiri a făcut fostul iubit al influenceriței
  • Iustin Petrescu rupe tăcerea în scandalul cu Marilu Dobrescu
  • Ce spune fostul iubit al influenceriței
Beauty & Lifestyle
Insula cu ape turcoaz și 30°C tot timpul anului. Turiștii aleg tot mai des această destinație în locul Thailandei
  • Insula cu ape turcoaz despre care toți spun că e mai bună decât Thailanda
  • Turiștii aleg tot mai des această destinație
Emisiuni TV
Ce riscă Ionel Ganea dacă este găsit vinovat pentru moartea fiului său. Băiețelul de doi ani a murit la o lună de la accidentul grav
  • Fiul lui Ionel Ganea a murit la Spitalul din Târgu Mureș
  • Ce riscă tatăl ei dacă este găsit vinovat
Showbiz intern
Simona Trașcă, prima vacanță alături de iubit, dar cu multe probleme! Vedeta e extrem de speriată și nu se poate bucura din plin: ”Îmi e foarte frică”  
  • Simona Trașcă a plecat în vacanță cu iubitul
  • Cei doi au ales să meargă în Egipt
  • Blondina nu vrea să intre în apă din cauza rechinilor
Paparazzi
Roxana Nemeş se pregăteşte intens pentru cea mai emoţionantă zi din viaţa ei! Paparazzii Spynews.ro au prins-o în acţiune
  • Roxana Nemeș se pregătește să devină mamă pentru prima dată
  • Cântăreața a început cumpărăturile pentru venirea pe lume a gemenilor
Stiri interne
Oana Zăvoranu, încă lovitură / Totul, până la bani!
  • Oana Zăvoranu este acuzată de o nouă „amnezie financiară”
  • Vedeta a fost dată în judecată de un bărbat căruia nu i-a înapoiat 10.000 de lei
  • Același bărbat a câștigat un proces similar, care viza un împrumut de 60.000 de lei
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Și-a înjunghiat mama cu foarfeca de 20 de ori. Brăileanul s-a enervat când a auzit că vrea să plece în Spania
recomandare pe as.ro
Milionarul român care are 9 copii cu 4 femei diferite, dezvăluiri şoc: “Sunt condamnat!” Câţi bani cheltuie în vacanţă
Romania TV
Mihaela Borcea, din nou mireasă! Cu cine s-a căsătorit fosta soție a lui Cristi Borcea
Romania TV
Mihaela Borcea, din nou mireasă! Cu cine s-a căsătorit fosta soție a lui Cristi Borcea
recomandare pe antena3.ro
Un bărbat a cumpărat dintr-un magazin de vechituri niște desene, în urmă cu 50 de ani și acum le vinde cu sume uriașe. Ce erau, de fapt
recomandare pe antena3.ro
Scandal fără sfârșit în cazul înotătoarei acuzate că s-a îmbrăcat indecent la Olimpiadă: „Prezența ei creează un mediu nepotrivit”
recomandare pe antena3.ro
„Poarta către Iad” ar putea, în sfârșit, să se stingă după 50 de ani. Cum a apărut craterul uriaș cuprins de foc în mijlocul deșertului
recomandare pe playtech.ro
Rugăciunea care se citește în cele două zile de Rusalii 2025. Rostește-o dimineața pentru bunăstare, liniște și belșug
recomandare pe playtech.ro
Răsturnare de situaţie în cazul lui Cristian Boureanu! Ce s-a descoperit despre una dintre fetele care au ajuns în casa acestuia: 'Lucreaza la...
recomandare pe redactia.ro
Nicușor Dan a promulgat legea cerută de foarte mulți români. Care sunt măsurile legale stabilite
recomandare pe redactia.ro
E DOLIU in Romania. Institutul National de Statistica a facut anuntul: "Ne luam ADIO de la Ilie Dumitrescu.."
recomandare pe Ciao.ro
Ploaia din Capitală le-a pus pe fugă pe vedetele din România! Cum s-au ferit de stropii reci - imagini de senzație
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Milionarul a uitat-o definitiv pe Mădălina Ghenea pentru o altă actriță
recomandare pe bzi.ro
Lidia Buble, desființată după ce a pozat topless: „Ce o să fie în sufletul părinților tăi?!”
recomandare pe bzi.ro
Cătălin Botezatu a recunoscut totul: „Sunt dependent de fiole!”
recomandare pe dailybusiness.ro
Marilu Dobrescu, dezvăluiri halucinante despre relația cu Iustin Petrescu: „Prietena mea a venit într-un suflet să mă ridice de acasă imediat după bătaie”
recomandare pe dailybusiness.ro
Marilu Dobrescu, dezvăluiri halucinante despre relația cu Iustin Petrescu: „Prietena mea a venit într-un suflet să mă ridice de acasă imediat după bătaie”
recomandare pe Jurnalul.ro
Îți iei medicamentele cu cafea? S-ar putea să le iei degeaba
recomandare pe a1.ro
SPP-istul lui Nicușor Dan, care a făcut furori pe internet, a fost retras din post. Popularitatea sa, un risc de securitate