Live acum Lumea nevăzută
Prime time 19:00/ Petrecem in familie
Homepage » Monden » Showbiz intern » Vlăduța Lupău, schimbare de look! Vedeta a revenit la obiceiul din liceu: "Nu am mai făcut-o de când am rămas însărcinată…”

Vlăduța Lupău, schimbare de look! Vedeta a revenit la obiceiul din liceu: "Nu am mai făcut-o de când am rămas însărcinată…”

Publicat pe 31.08.2023 la 10:11 Actualizat pe 31.08.2023 la 10:12

Vlăduța Lupău este una dintre cele mai îndrăgite cântărețe de la noi din țară, iar vedeta s-a lăsat pe mâna hairstylist-ului și a avut parte de o schimbare inedită. Vlăduța Lupău a revenit la obiceiul din liceu și și-a dorit foarte mult să își facă câteva șuvițe. Iată cum arată acum!

După naștere, Vlăduța Lupău a avut probleme cu căderea părului, astfel că a urmat un tratament, iar acum când podoaba ei capilară și-a revenit, artista a decis să își facă o schimbare și să revină la look-ul din liceu.

Cum arată acum Vlăduța Lupău

Vlăduța Lupău a mărturisit că în liceu avea tot timpul o șuviță blondă, însă după ce a rămas însărcinată nu s-a mai vopsit, iar acum a simțit nevoia să revină la vechiul obicei. Vlăduța Lupău s-a tuns și și-a făcut câteva șuvițe care să iasă în evidență.

''Din liceu aveam o suviță blondă, pe care nu am mai făcut-o de când am rămas însărcinată. Azi e momentul să o refac! (...). Tuns, spălat, suvițat, aranjat.'', a scris Vlăduța Lupău pe contul ei personal de Instagram.

La ce obicei a renunțat Vlăduța Lupău de când a devenit mamă

Vlăduța Lupău trăiește cea mai frumoasă perioadă de când a devenit mamă, iar micuțul ei, Iair, îi umple sufletul de bucurie. Vlăduța Lupău a mărturisit că a renunțat la un obicei de când a devenit mamă, mai exact nu rămâne peste noapte în locurile în care are evenimente deoarece vrea să se întoarcă cât mai repede la băiețelul ei să petreacă timp cu el.

„Pe vremea când eu eram tânără îmi plăcea să rămân peste noapte în orice oraș aveam de cântat sau de petrecut. Acum, de la o vârstă, când mă așteaptă dulceața acasă plec din orice colț al țării, nu contează câte ore, dar dimineața sau noapte la orice oră vreau să ajung acasă la piticania mea. Așa că am plecat, după ce ne-am distrat și a fost frumos la botez”, a mărturisit cântăreața pe InstaStory.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Vlăduța Lupău, schimbare de look! Vedeta a revenit la obiceiul din liceu: "Nu am mai făcut-o de când am rămas însărcinată…”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
Cine este bărbatul care a murit înecat împreună cu fiul său în Lacul Snagov. Trupurile celor doi au fost recuperate sâmbătă dimineață
  • Două persoane, tată și fiu, au murit înecați în Lacul Snagov
  • Scafandrii au adus la mal trupurile lor sâmbătă dimineață
Stiri interne
Care este diferența dintre cartea electronică de identitate și cartea de identitate simplă! Deja poți să îți faci noua variantă!
  • Există două tipuri de carte de identitate în România
  • Alegera cetățeanului depinde de nevoi
Stiri internationale
Au crezut că vor avea o viață de vis în Portugalia, dar s-au întors acasă, după trei ani. Ce a determinat un cuplu să renunțe la viața de acolo
  • Un cuplu din Canada a plecat în Portugalia
  • De ce au renunțat la viața lor acolo, după trei ani
Showbiz intern
Naba Salem, confesiuni neașteptate despre Insula Iubirii: „Nu am venit aici să-mi pun la încercare feminitatea”
  • Naba Salem explică de ce l-a ales pe Marius
  • Mesaj pentru bărbați și predicții pentru cupluri
Horoscop
Sezonul Fecioarei a început astăzi, 23 august. Ce zodii sunt favorizate în următoarele săptămâni
  • Sezonul Fecioarei a început astăzi, 23 august
  • Ce zodii sunt favorizate până pe 22 septembrie
Showbiz intern
Gabriela Cristea și Tavi Clonda, vacanță de vis alături de fiicele lor. Ce destinație au bifat acum
  • Gabriela Cristea și Tavi Clonda au împărtășit imagini dintr-o nouă vacanță, alături de fiicele lor
  • Tavi Clonda a numit experiența „un vis împlinit”
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Tragedie în drum spre Thassos. 3 morţi după ce un TIR a intrat cu 100 km/h în 2 maşini, la bariera de taxare
recomandare pe as.ro
“Prinţişorul Craiovei”, înconjurat de lux şi opulenţă. Destinaţia aleasă pentru a-şi sărbători ziua de naştere
Romania TV
Cum arată Lucy Ewing din Dallas la 66 de ani. Are doi nepoți și locuiește împreună cu fiica ei
Romania TV
O învățătoare a murit din cauza măsurilor Guvernului. A făcut AVC, după ce a aflat că i s-a desființat postul!
recomandare pe antena3.ro
Scene rare cu Leonardo DiCaprio și iubita lui mult mai tânără în costume de baie, în timpul vacanței din Spania
recomandare pe antena3.ro
Lumea a rămas umită când l-a auzit pe Vladimir Putin vorbind în engleză. De fapt, o face mai des decât s-ar crede
recomandare pe antena3.ro
Sfârșit teribil pentru un fotomodel celebru, la câteva luni după nuntă. Mergea spre casă când un elan i-a intrat prin parbriz
recomandare pe playtech.ro
Programul de spălare care prelungește viața hainelor tale. Recomandarea specialiștilor
recomandare pe playtech.ro
Ce se întâmplă dacă uzi plantele de grădină în plin soare. Grădinarii profesioniști au dat verdictul
recomandare pe redactia.ro
Anunț important de la stat pentru preoți, călugări și călugărițe. Ce nu mai au voie să facă de la 1 septembrie
recomandare pe redactia.ro
Anunț important de la stat pentru preoți, călugări și călugărițe. Ce nu mai au voie să facă de la 1 septembrie
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Interzis cardiacilor! Cea mai frumoasă prezentatoare TV s-a filmat în timp ce făcea duș la piscină
recomandare pe bzi.ro
Fotbalistul Alex Florin Macarencu, acuzat de producerea unui accident mortal în Constanța. Acesta ar fi fost băut și drogat și ar fi fugit de la locul faptei
recomandare pe bzi.ro
Scandalul moștenirii lui Felix Baumgartner! Noi dezvăluiri despre conflictul Mihaelei Rădulescu cu familia sportivului
recomandare pe dailybusiness.ro
România trece la rovinieta după kilometri parcurși. Plata devine automatizată
recomandare pe dailybusiness.ro
Fructele au devenit un motiv major pentru care România a văzut o creștere a inflației în iulie
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop septembrie 2025 pentru toate zodiile. Surprize astrale, noi oportunități și decizii importante
recomandare pe a1.ro
Ce meserie avea Ella Visan inainte de a participa la Insula Iubirii sezonul 9 și cu ce se ocupă acum