Live acum Spynews TV
Prime time 19:00 Petrecem in familie (r)
Homepage » Paparazzi » Alex Bodi, în acţiune! Şi-a lăsat prietenul „amanet” la restaurant pentru a discuta secrete cu altcineva!

Alex Bodi, în acţiune! Şi-a lăsat prietenul „amanet” la restaurant pentru a discuta secrete cu altcineva!

De Redactia Spynews.ro.
Publicat pe 12.03.2025 la 22:54 Actualizat pe 12.03.2025 la 23:26

Alex Bodi face în așa fel și atrage atenția. La fel s-a întâmplat și de curând, când a fost împreună cu un amic la un restaurant de fițe din Capitală, dar pe care l-a lăsat acolo „amanet” pentru a discuta cu altcineva.

Nu mai este un secret pentru nimeni faptul că Alex Bodi frecventează restaurantele de lux din Capitală alături de prietenii lui. Afaceristul a fost surprins de curând alături de unul dintre amicii lui la o locație exclusivistă din București, doar că o conversație cu altcineva s-a dovedit mai interesantă decât cea cu prietenul respectiv.

Cum a fost surprins Alex Bodi

De curând, Alex Bodi a fost văzut împreună cu un prieten pe nume Mihai. Cei doi au mers la un restaurant din nordul Capitalei, dar după jumătate de oră, afaceristul iese cu un alt prieten și se plimbă pe stradă. Alex Bodi și amicul lui se opresc la mașina afaceristului, iar prietenul se uită la bolidul lui.

Se întind la vorbă câteva minute și în fața restaurantului, iar mai apoi Alex Bodi intră singur în restaurant. Cei doi mai stau acolo puțin timp, iar mai apoi afaceristul iese împreună cu amicul Mihai, dar și cu un alt prieten și merg împreună la sală.

Alex Bodi consideră că nu a uitat de unde a plecat

Alex Bodi este de părere că banii nu l-au schimbat și spune că sunt oameni care îl cunoșteau înainte să aibă o situație financiară bună și pe care i-a păstrat aproape.

Afaceristul spune că a învățat că banii vin și pleacă, așa că nu îl consideră un criteriu pentru a-și păstra oamenii apropiați.

„Am prieteni de 30 de ani, de 25 de ani, mențin prietenii, știu să fiu același om începând cu băiatul care parchează mașina, chelnerul, o persoană importantă, întotdeauna în viață cel mai important este respectul. Sunt foarte conștient că banii nu sunt totul în viață. Pot să îi am, mâine pot să nu îi mai am. Peste 10 ani pot avea de cinci ori mai mulți bani decât am acum, dar contează să fii om, asta e o chestie foarte importantǎ pentru mine”, declara Alex Bodi, în cadrul unui podcast.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Alex Bodi, în acţiune! Şi-a lăsat prietenul „amanet” la restaurant pentru a discuta secrete cu altcineva!
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri internationale
Băiat de 12 ani, împușcat mortal de polițiști! Oamenii legii erau în misiune
  • Incident grav în timpul unei misiuni a poliției
  • Un băiat de 12 ani a murit după ce a fost împușcat de agenți
Stiri interne
Un alt incendiu în Reșița! O mașină a luat foc în parcare
  • Incendiu în Reșița
  • Două mașini, făcute scrum
Showbiz intern
Dana Roba, îndrăgostită din nou! Este vorba despre un artist tânăr, de această dată: "Ne face să..."
  • Dana Roba s-a îndrăgostit
  • Cine i-a cucerit inima make-up artistei
Stiri internationale
Boala gravă din cauza căreia tot mai mulți tineri nu mai pot merge. Medicii trag un semnal de alarmă
  • Alarmă medicală!
  • O boală gravă îi lasă pe tineri fără puterea de a merge
  • Medicii trag un semnal de alarmă
Sport
Zi neagră în familia Stelei! A murit o persoană importantă din echipă
  • Doliu în echipa Stelei
  • A murit un membru important
Stiri interne
Mama copilului de 13 ani, acuzat că l-a ucis pe Mario, noi declarații. Femeia spune că se teme pentru viața ei
  • Ce declarații a făcut mama copilului de 13 ani acuzat că l-a ucis pe Mario
  • Femeia spune că se teme pentru viața ei
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Cea mai înzăpezită țară din lume, unde nămeţii sar de 10 m. Oamenii sapă tuneluri ca să poată ieși din case
recomandare pe as.ro
Detalii teribile despre accidentul cu 7 morţi din Timiş. Ce s-a putut afla despre şoferul microbuzului
Romania TV
Breaking news dureros! Nicușor Dan este în DOLIU, tragedia s-a produs în urmă cu puțin timp
Romania TV
Noua taxă introdusă în România. Legea implementată de Guvern
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Se întorc ninsorile în Bucureşti. Va ninge zile în şir în Capitală, conform meteorologilor
recomandare pe playtech.ro
Cine plătește reparația centralei într-o locuință închiriată? Ce spune legea
recomandare pe redactia.ro
Ultima imagine postată de Tal Berkovich înainte să moară. Fosta concurentă de la „Chefi la cuțite” s-a stins în urma unui accident
recomandare pe redactia.ro
Doliu imens la ANTENA 1. S-a stins INTR-UN ACCIDENT GROAZNIC. Confirmarea a venit ACUM
recomandare pe Ciao.ro
Horoscop 2026 cu Marian Golea. Patru zodii renasc și își schimbă destinul. Previziuni complete pentru toate semnele zodiacale
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Cătălin Crișan, schimbare care i-a șocat pe fani. Artistul, greu de recunoscut la 57 de ani
recomandare pe bzi.ro
Cum arată casa lui Gino Iorgulescu. Vila în care a copilărit Mario Iorgulescu este un adevărat muzeu privat
recomandare pe dailybusiness.ro
Pâinea, tot mai scumpă pe mesele românilor. Franzela albă rămâne soluția celor cu venituri mici
recomandare pe dailybusiness.ro
Alex Pretti, bărbatul ucis de un agent ICE în Minneapolis, era asistent medical ATI
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop săptămânal, 26 ianuarie - 1 februarie 2026. Alungă frica și mergi înainte cu credință și iubire
recomandare pe a1.ro
A murit Tal Berkovich, fosta concurentă Chefi la cuțite. S-a stins din viață la 40 de ani. Care a fost cauza decesului