Live acum Mireasa. Capriciile iubirii
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Paparazzi » Imaginile momentului! Ce făcea Gina Chirilă atunci când Spynews.ro detona bomba și publica filmările cu Bogdan Vlădău și altă femeie!

Imaginile momentului! Ce făcea Gina Chirilă atunci când Spynews.ro detona bomba și publica filmările cu Bogdan Vlădău și altă femeie!

De Andreea Stancescu.
Publicat pe 05.08.2024 la 22:50 Actualizat pe 06.08.2024 la 01:24

Gina Chirilă și Bogdan Vlădău și-au spus „adio” după 11 ani de relație. Spynews.ro are imaginile cu ce făcea vedeta când urma să se dezvăluie faptul că partenerul ei de viață a petrecut timp alături de o altă femeie, iar paparazzi au surprins totul!

Vestea că Gina Chirilă și Bogdan Vlădău s-au despărțit a uimit pe toată lumea. În ultima perioadă au apărut mai multe zvonuri cu privire la acest lucru, iar postările publicate pe rețelele de socializare ale modelului au dat de gândit. Paparazzii Spynews.ro au surprins-o pe vedetă când mergea la activitățile sale obișnuite, fără să știe ce face partenerul ei de viață.

Unde a fost văzută Gina Chirilă

Paparazzii Spynews.ro reușesc să surprindă cele mai incendiare momente cu vedetele din România. În timp ce Bogdan Vlădău fusese văzut cu o altă domnișoară, modelul prefera să își vadă de treburile obișnuite, fără să știe ce se întâmplă.

Modelul pleacă de acasă îmbrăcată în haine sport ce îi pun în evidență corpul bine lucrat la sala de fitness și așteaptă un taxi. Se îndreaptă către un salon de înfrumusețare, unde petrece mai multe minute, apoi iese cu o pungă în mână.

Gina Chirilă are grijă de ea indiferent de lucrurile dificile care se întâmplă în viața ei personală. Își comandă un alt taxi și se îndreaptă înapoi acasă.

Gina Chirilă și Bogdan Vlădău au confirmat despărțirea

După ce au apărut mai multe speculații cu privire la despărțirea lor, vedetele au confirmat! Au preferat să fie discreți, așa cum au fost întotdeauna și au transmis un mesaj pe rețelele de socializare în care anunțau decizia luată.

Gina Chirilă a transmis fanilor că ea și Bogdan Vlădău au decis să se despartă, fiind de comun acord. Preferă ca motivul să nu fie dezvăluit, dar vor continua să formeze o echipă pentru creșterea și educarea micuței Katia

"Am avut o poveste de iubire frumoasă, din păcate, uneori, drumurile ajung să se despartă. Așadar, eu și Bogdan am decis, de comun acord, să ne separăm. Am hotărât să nu facem din viața noastră privată un subiect de presă, așadar vă rugăm să respectați acest lucru. Vom continua să ne susținem reciproc și să acționăm în direcția binelul copilului nostru.", a fost mesajul transmis de Gina Chirilă.

În articolul
Imaginile momentului! Ce făcea Gina Chirilă atunci când Spynews.ro detona bomba și publica filmările cu Bogdan Vlădău și altă femeie!
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Stiri interne
Ce se face de Înălțarea Domnului. Cele mai populare tradiții și obiceiuri
  • Ce se face de Înălțarea Domnului
  • Sărbătoarea pică în acest an pe 29 mai
Stiri interne
Băiețelul lui Ionel Ganea, rănit grav într-un accident rutier. Fostul fotbalist l-ar fi ținut pe scaunul din față pe micuțul în vârstă de 2 ani / FOTO
  • Fiul lui Ionel Ganea, victima unui accident rutier
  • Fostul fotbalist l-ar fi ținut pe scaunul din față pe micuțul în vârstă de 2 ani
Showbiz intern
Diandra de la Insula Iubirii și-a sărbătorit ziua de naștere. Cum a fost surprinsă fosta ispită / FOTO
  • Zi specială pentru Diandra de la Insula Iubirii
  • Cine a fost alături de ea și ce a primit în dar
Showbiz intern
Cristina Rotaru de la Insula iubirii, pe perfuzii, în vacanță! Ce a pățit în escapada în Bali / FOTO
  • Cristina și Andrei Rotaru au fost în vacanță, în Bali
  • Fosta concurentă se confruntă cu probleme de sănătate
Meteo
Val de aer polar peste România! Meteorologii anunță ninsori, ger și cod galben de vijelii în mai multe județe din țară 
  • Iarna revine în forță: aer polar, ninsori și coduri galbene în România
  • Ce zone vor fi afectate de valul de aer polar
Emisiuni TV
Acces Direct. O adolescentă de 17 ani, dispărută în mod misterios. Ar fi fost ținută într-o apartament 24 de ore. Declarațiile dureroase ale mamei
  • O adolescentă din Bacău ar fi fost răpită
  • Fata de 17 ani ar fi fost ținută într-un apartament 24 de ore
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Cele mai bune prietene, moarte pe iarbă, ţinându-se de mână, după un accident cumplit. "Cadou" de majorat le va fi piatra funerară după tragedia din Irlanda
recomandare pe as.ro
Milionarul român care are un salariu de 33.000 de euro pe lună a ajuns să vândă tot şi să se împrumute!
Romania TV
Vestea momentului în showbiz! S-au DESPĂRȚIT! El a făcut anunțul: Decizia nu este rezultatul unui conflict, ci e o înțelegere matură
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
La 6 ani a fost declarată „cea mai frumoasă fetiță din lume”. Acum, la 24 de ani Thylane Blondeau arată cu totul diferit
recomandare pe antena3.ro
O româncă a dispărut în mod misterios la Londra, în urmă cu 7 ani. Acum, fiicele și poliția fac un nou apel
recomandare pe antena3.ro
Descoperire arheologică inedită în deșertul Sinai: Au fost găsite cercuri bizare de copaci care duc la o fortăreață din Egiptul Antic
recomandare pe playtech.ro
Cum să dublezi producția de castraveți punând un singur ingredient natural peste plante
recomandare pe playtech.ro
Zonele preferate de căpușe în curte și grădină. Cum le identifici și le elimini
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe redactia.ro
Detalii cutremurătoare ies la iveală din ancheta bebelușului furat din maternitatea Bacău. Cum a fost scos micuțul din spital și cu cât s-a vândut micuțul
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Prezentatoarea TV a apărut în costum de baie, iar soțul ei a fost numit pe loc „cel mai norocos bărbat din lume”
recomandare pe bzi.ro
Anca Serea și-a făcut de cap, alături de fiica ei, în club! S-au dezlănţuit în club până-n zori!
recomandare pe bzi.ro
Avertismentul nutriționiștilor privind pufuleții din dieta Mihaelei Rădulescu! „Evitați cât puteți pufuleții cu arome!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe dailybusiness.ro
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
recomandare pe Jurnalul.ro
3 zodii dure care tânjesc în secret după dragoste
recomandare pe a1.ro
Cum arată sora lui Valeriu Ilisie din "Iubire cu Parfum de Lavandă". Cei doi frați postează des imagini împreună