Live acum Un show păcătos
Prime time 19:00/ Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Paparazzi » Vali Vijelie, de la preparate alese, la mancare Fast-Food. Manelistul a lăsat dietele de o parte si și-a facut “plăcerile” / PAPARAZZI

Vali Vijelie, de la preparate alese, la mancare Fast-Food. Manelistul a lăsat dietele de o parte si și-a facut “plăcerile” / PAPARAZZI

Publicat pe 10.10.2021 la 23:28 Actualizat pe 10.10.2021 la 23:28

Vali Vijelie a dat preparatele alese din restaurantele de lux pe mâncarea de tip Fast-Food. Paparazzii Spynews.ro au fost pe urmele cântărețului de manele și l-au surprins atunci când se răsfăța cu preparate cumpărate de la Fast-Food.

Vali Vijelie, de la preparate alese, la mancare Fast-Food

Vali Vijelie este unul dintre cei mai apreciați cântăreți de manele din țară. Artistul a lăsat preparatele culinare alese de o parte și s-a răsfățat cu mancare de tip Fast-Food.

Într-o zi obișnuită și plină de activități, Vali Vijelie a fost surprins de paparazzii Spynews.ro. Se pare că manelistul este tot timpul pe grabă, așa se explică că nu are timp să se răsfețe cu preparate alese în restaurante de lux și apelează la mâncarea de tip Fast-Food.

Însoțit de șoferul său, Vali Vijelie a așteptat preț de câteva minute pentru a i se aduce comanda de mâncare.

După câteva minute bune, mâncarea i-a fost dusă la mașină de către un angajat al restaurantului, iar ulterior, după ce a verificat comanda, cântărețul împreună cu șoferul său au pornit spre o nouă locație.

Vali Vijelie, ocupat tot timpul

Meseria lui Vali Vijelie este una destul de solicitantă, cântărețul este tot timpul pe grabă și asta se poate oberva și din imaginile surprinse de paparazzii.

În timp ce aștepta în trafic, Vali Vijelie a stat pe telefon și a mai schimbat câteva vorbe cu șoferul care îi conducea bolidul de lux.

Îmbrăcat elegant, la costum, așa cum a obișnuit pe toată lumea, interpretul de manele probabil că se îndrepta spre locația unui eveniment la care urma să susțină un program artistic.

După câteva minute petrecute în trafic, Vali Vijelie s-a îndreptat spre ieșirea din București.

Se pare că manelistul a susținut un program artistic în județul Giurgiu, așa cum reiese din imaginile surprinse de paparazzii.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Vali Vijelie, de la preparate alese, la mancare Fast-Food. Manelistul a lăsat dietele de o parte si și-a facut “plăcerile” / PAPARAZZI
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Emisiuni TV
Chefi la cuțite, 7 mai 2025. Cine a fost eliminat în al zecelea battle. S-a plecat acasă cu două puncte
  • Cine a fost eliminat, la Chefi la cuțite
  • A părăsit emisiunea, după ce a gătit o farfurie de două puncte
Emisiuni TV
Chefi la cuțite, 7 mai 2025. Cine a câștigat al zecelea battle. Ce probă au primit echipele intrate la duel
  • Ce echipă a câștigat al zecelea battle, la Chefi la cuțite
  • A primit șase farfurii
Emisiuni TV
Chefi la cuțite, 7 mai 2025. Momente grele pentru Alexandrina din echipa portocalie. A aflat că fiul ei e în spital. Ce s-a întâmplat cu Ivan
  • Echipa portocalie de la Chefi la cuțite, cu un om în minus
  • Alexandrina a plecat de urgență la spital, la fiul ei
Horoscop zilnic
Horoscop joi, 8 mai 2025: Taurii au preocupări de natură financiară
  • Horoscopul zilei de joi, 8 mai 2025
  • Ce ne-au pregătit astrele pentru ziua de joi
  • Vezi cum stai în materie de bani, dragoste, sănătate și noroc
Emisiuni TV
Chefi la cuțite, 7 mai 2025. O nouă probă dificilă pentru cele trei echipe, în al zecelea battle. Ce au avut de gătit concurenții și pentru cine
  • Ce probă au primit concurenții de la Chefi la cuțite, în al zecelea battle
  • Pentru cine au gătit
Emisiuni TV
Mireasa - Capriciile iubirii. Probleme în relația Emmei și a lui Adrian. Ce i-a reproșat concurenta iubitului ei: „Nici nu îmi vine să îi mai spun”
  • Probleme între Emma și Adrian
  • Cei doi au aniversat de curând o lună de relație
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Explozie la un laborator pentru muniţie şi armament din Pantelimon. O femeie a fost găsită carbonizată înăuntru
recomandare pe as.ro
Milionarul român, coproprietar la cel mai tare restaurant din Dubai rupe tăcerea: „Am investit, mai deschidem unul”
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
Insula cât un teren de fotbal pe care 150 de oameni își au casele. Are baruri, hoteluri și chiar un bordel
recomandare pe antena3.ro
Cele mai sigure zece țări din lume în cazul în care izbucnește al treilea război mondial
recomandare pe antena3.ro
Egiptul își construiește o nouă capitală. Imagini din satelit cu orașul de 100 de miliarde de dolari
recomandare pe playtech.ro
Horoscopul weekendului 2-4 mai. Oboseala îşi spune cuvântul pentru o zodie, cine trebuie să evite impulsivitatea
recomandare pe playtech.ro
Horoscop zilnic 2 mai. Zodia care trebuie să fie atentă la trădări
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe redactia.ro
Detalii cutremurătoare ies la iveală din ancheta bebelușului furat din maternitatea Bacău. Cum a fost scos micuțul din spital și cu cât s-a vândut micuțul
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Gimnasta a făcut avere din alte activități: „Bărbații mi-au cerut apa în care m-am spălat”
recomandare pe bzi.ro
Anca Serea și-a făcut de cap, alături de fiica ei, în club! S-au dezlănţuit în club până-n zori!
recomandare pe bzi.ro
Avertismentul nutriționiștilor privind pufuleții din dieta Mihaelei Rădulescu! „Evitați cât puteți pufuleții cu arome!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe dailybusiness.ro
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
recomandare pe Jurnalul.ro
Ziua eliberării: 3 Zodii încep un nou capitol pe 28 Aprilie 2025
recomandare pe a1.ro
Cu cât închiriază Oana și Vlad Gherman una dintre garsonierele lor. Cum arată locuința