david popovici campion european

David Popovici, primele declarații după ce a obținut locul 4 în finala probei de 200 m liber de la Campionatele Europene de la Otopeni: „Nu am cum să fac cel mai bun timp de fiecare dată”
Sport • pe 10.12.2023 la 08:43

• David Popovici a obținut locul 4 în finala probei de 200 m liber de la Campionatele Europene de la Otopeni
  • Ce declarații a făcut înotătorul în urma probei
Declarațiile lui David Popovici, după ce el şi colegii au calificat România în finala de 4×50 metri mixt. Sportivii au făcut spectacol în prima zi a Campionatului European de înot: „Nu aveam așteptări”
Sport • pe 06.12.2023 la 13:30

• primele declarații ale lui David Popovici, după ce el şi colegii lui au calificat România în finala de 4×50 metri mixt
  • Sportivii au făcut spectacol în prima zi a Campionatului European de înot de la Otopeni
David Popovici s-a clasat pe locul şapte în finala probei de ștafetă 4x50 m liber masculin. Rezultatele obținute de sportiv în prima zi a Campionatului European de înot de la Otopeni
Sport • pe 06.12.2023 la 09:39

• David Popovici şi echipa, locul 7 în finala probei de ștafetă 4x50 m liber masculin
  • Ce rezultat a obținut înotătorul la Campionatul European de înot de la Otopeni
Ce facultate va urma David Popovici. Sportivul se declară convins că a făcut alegerea potrivită: "Ne vedem, din toamnă ..."
Stiri interne • pe 11.07.2023 la 20:09

• David Popovici a ales ce facultate va urma
  • Sportivul s-a decis unde va studia din toamnă
Ce spune David Popovici despre posibilitatea de a pleca din România, după ce Camelia Potec a afirmat că țara noastră l-ar putea pierde
Stiri interne • pe 26.01.2023 la 21:42

• David Popovici a vorbit despre posibilitatea de a pleca din România
  • Chiar Camelia Potec a fost cea care a afirmat că țara noastră l-ar putea pierde
  • Ce spune dublul campion mondial şi european la înot
Cu ce sumă va fi recompensat David Popovici pentru medaliile de aur de la Campionatele Europene. După Mondiale, a încasat 200.000 de euro
Sport • pe 17.08.2022 la 17:28

• Cât primește David Popovici pentru noile victorii de la Campionatele Europene
  • Suma nu se compară cu cea primită după victoria de la Mondiale
Prima reacție a lui David Popovici după ce a devenit campion european: ”Mă bucur că s-a terminat atât de frumos”
Actualitate • pe 10.07.2022 la 21:25

• Prima reacție a lui David Popovici după ce a devenit campion european
  • A câştigat medalia de aur în proba de 100 m liber de la Campionatul European de la Otopeni

Știri

O explozie puternică a avut loc într-un bloc din Iași. 15 persoane au fost evacuate. Pompierii intervin la fața locului / FOTO
Stiri interne • la 12:29
  • Explozie urmată de incendiu într-un bloc din Iași
  • 15 persoane au fost evacuate
  • Pompierii intervin la fața locului
Test IQ! Doar persoanele cu un coeficient de inteligență crescut pot identifica numărul 6 din imagine, în 6 secunde / FOTO
Beauty & Lifestyle • la 12:16
  • Testează-ți abilitățile
  • Vezi dacă poți da un răspuns corect în timpul alocat
Orașele din Europa unde copiilor sub 13 le este interzis să iasă singuri din casă după ora 23:00. Părinții vor fi amendați dacă regula este încălcată
Stiri internationale • la 11:31