david popovici

Prima reacție a lui David Popovici după ce a devenit campion european: ”Mă bucur că s-a terminat atât de frumos”
Actualitate • pe 10.07.2022 la 21:25

• Prima reacție a lui David Popovici după ce a devenit campion european
  • A câştigat medalia de aur în proba de 100 m liber de la Campionatul European de la Otopeni
David Popovici a devenit campion mondial și la 100 metri liber. Încă o victorie pentru tânărul de 17 ani
Alte sporturi • pe 10.07.2022 la 18:20

• David Popovici, o nouă medalie de aur
  • A câștigat medalia de aur în proba de 100 m liber
  • În cât timp a terminat cursa
David Popovici a obținut medalia de aur la Europenele de Juniori de la Otopeni. Campionul s-a și calificat în finala de la 200 m liber
Sport • pe 05.07.2022 la 20:29

• David Popovici, medalie de aur la Europenele de Juniori de la Otopeni
  • Campionul s-a și calificat în finala de la 200 m liber
Ce aliment nu mănâncă niciodată David Popovici. Cum se menține în formă campionul
Actualitate • pe 30.06.2022 la 19:30

• Alimentul pe care David Popovici nu îl mănâncă niciodată
  • De la ce se abține campionul
  • Cum se menține în formă David Popovici
Ce spune antrenorul lui David Popovici despre succesul tânărului: "Cred că a avut mai multă încredere în pregătirea lui..."
Actualitate • pe 25.06.2022 la 19:12

• Primul interviu acordat de antrenorul lui David Popovici
  • Ce spune antrenorul lui David Popovici despre succesul tânărului
Cine sunt și cu ce se ocupă părinții lui David Popovici. Aceștia l-au susținut tot timpul pe dublul campion mondial
Stiri interne • pe 25.06.2022 la 16:45

• David Popovici e dublu campion mondial
  • Părinții tânărului l-au susținut tot timpul
David Popovici primește un milion de lei din partea statului român. Banii vor fi dați din fondul de rezervă al țării
Actualitate • pe 23.06.2022 la 15:19

• David Popovici primește un milion de lei din partea statului român
  • Anunțul este oficial
„Sunt un puşti care înoată repede, un tip banal”. Prima reacție a lui David Popovici după ce a devenit dublu campion mondial
Sport • pe 22.06.2022 la 22:35

• David Popovici, primele declarații după dubla victorie
  • Sportivul de 17 ani spune că e „un puști care înoată repede”
Dani Oțil, mesaj pentru David Popovici după ce a câștigat două medalii mondiale: ”Ne cerem scuze...”
Showbiz intern • pe 22.06.2022 la 22:04

• David Popovici, dublu campion mondial
  • Dani Oțil a transmis un mesaj emoționant
David Popovici a devenit campion mondial la proba 100 de metri liber. 47,58 a fost timpul scos de tânărul sportiv român
Stiri interne • pe 22.06.2022 la 19:45

• David Popovici a câștigat aurul la 100 de metri liber
  • Ce mesaj a transmis tânărul
Alimentele pe care David Popovici le consumă la 4.30 dimineața pentru o sănătate de fier: ”Le mănânc cu ochii închiși și mă culc la loc!”

• Campionul face înot de la vârsta de 9 ani
David Popovici, o nouă performanță. Înotătorul s-a calificat în finala Campionatului Mondial
Sport • pe 22.06.2022 la 09:02

• David Popovici a reușit o nouă performanță
  • Înotătorul s-a calificat în finala Campionatului Mondial, doborând un nou record
Cine este și cum arată iubita lui David Popovici. Tânărul a devenit campion mondial la înot, la doar 17 ani
Showbiz intern • pe 21.06.2022 la 12:51