horoscop 2016

Actualitate • pe 07.07.2016 la 23:30

HOROSCOP 8 Iulie: Leii au şansa să câştige o sumă mare de bani, probabil o moştenire

    Horoscop • pe 01.04.2016 la 13:43

    HOROSCOP APRILIE 2016 / Astrele nu s-au aliniat bine pentru Capricorni! Vor avea probleme financiare

      Horoscop • pe 20.02.2016 la 11:15

      Anul 2016 le-ar putea aduce dezamăgiri în dragoste Scorpionilor! Nativii acestei zodii ar trebui să aibă mare grijă de sănătatea lor

        Horoscop • pe 19.02.2016 la 10:05

        Anul 2016 le va da bătăi de cap Balanţelor! Nativii acestei zodii trebuie să-şi monitorizeze continuu sănătatea

          Horoscop • pe 18.02.2016 la 09:45

          Anul 2016 le aduce Fecioarelor mult noroc pe toate planurile! Aceşti nativi au şanse să-şi găsească marea dragoste

            Horoscop • pe 12.02.2016 la 09:10

            În 2016, Gemenii trec prin momente dificile în plan sentimental: "Partenerii lor sunt indiferenţi, ceea ce le pune dragostea la încercare!"

              Horoscop • pe 07.02.2016 la 14:40

              Noi previziuni surprinzătoare ale ZODIACULUI CHINEZESC în materie de IUBIRE! Cum îţi merge în Anul Maimuţei de Foc?

                Horoscop • pe 04.01.2016 la 21:15

                Horoscopul chinezesc nu minte niciodată! Specialiştii spun previziuni reale pentru fiecare zodie în parte, pentru anul 2016

                  Horoscop • pe 26.12.2015 la 17:15

                  TAURII îşi ajută partenerul de viaţă! Horoscopul IUBIRII pentru anul 2016

                    Horoscop • pe 26.12.2015 la 16:55

                    FECIOARELE se pregătesc pentru succes! Horoscopul CARIEREI pentru anul 2016

                      Horoscop • pe 26.12.2015 la 16:40

                      GEMENII îşi ţin bolile sub control! Horoscopul SĂNĂTĂŢII pentru anul 2016

                        Horoscop • pe 23.12.2015 la 09:35

                        Trebuie să ne temem de 2016? Astrologii au făcut predicţii pentru fiecare zodie: "Va fi un an aglomerat şi tensionat!"

                          Horoscop • pe 13.11.2015 la 15:15

                          HOROSCOPUL IUBIRII pentru anul 2016! Care sunt previziunile generale pentru fiecare ZODIE în parte?

                            Horoscop • pe 14.10.2015 la 10:31

                            Horoscop 2016! Cum va fi anul viitor pentru fiecare zodie în parte

                              Știri

                              Șerban Copoț și soția sa și-au botezat fetița. Imagini de la evenimentul mult așteptat de prezentatorul TV: ”A fost o zi mare”
                              Showbiz intern • la 19:48
                              Șerban Copoț și soția sa și-au botezat fetița. Imagini de la evenimentul mult așteptat de prezentatorul TV: ”A fost o zi mare”
                              • Bucurie mare pentru Șerban Copoț, weekend-ul trecut
                              • Prezentatorul și-a botezat fetița
                              Sânziana Buruiană își lansează fiica în muzică. Fetița a cântat la Antena Stars: „Vreau să fie artistă” / FOTO
                              Emisiuni TV • la 19:39
                              Sânziana Buruiană își lansează fiica în muzică. Fetița a cântat la Antena Stars: „Vreau să fie artistă” / FOTO
                              • Fetița Sânzianei Buruiană a cântat la Antena Stars.
                              • Blondina are mai multe idei pentru viitorul micuței.
                              Valeriu Gheorghiță a transmis un avertisment cu privire la un nou val de infectare. Tulpina indiană va fi dominantă
                              Stiri interne • la 19:03
                              Valeriu Gheorghiță a transmis un avertisment cu privire la un nou val de infectare. Tulpina indiană va fi dominantă
                              • Valeriu Gheorghiță a lansat un avertisment îngrijorător
                              • Mutația indiană a tulpinii virale SARS-CoV-2, Delta, poate fi mai periculoasă
                              Ce îi ține împreună pe Sânziana Buruiană și Nicoale Zuluf. Blondina face dezvăluiri despre căsnicia ei: „Are frică de Dumnezeu”
                              Emisiuni TV • la 18:49
                              Ce îi ține împreună pe Sânziana Buruiană și Nicoale Zuluf. Blondina face dezvăluiri despre căsnicia ei: „Are frică de Dumnezeu”
                              • Secretul căsniciei Sânzianei Buruiană.
                              • Cum este relația dintre blondină și soțul ei de când au două fetițe
                              Acces Direct. Nicoleta răspunde acuzațiilor Antoanelei. Cele două și-au aruncat replici dure: ”Poate le-ai ascuns intenționat / VIDEO
                              Emisiuni TV • la 18:36
                              Acces Direct. Nicoleta răspunde acuzațiilor Antoanelei. Cele două și-au aruncat replici dure: ”Poate le-ai ascuns intenționat / VIDEO