A murit DINU PATRICIU!

Singura lecţie pe care n-a vrut să o înveţe fiica de la Dinu Patriciu!  Dezvăluiri incredibile despre fata cea mare a magnatului!
Actualitate • pe 04.11.2014 la 23:55

Singura lecţie pe care n-a vrut să o înveţe fiica de la Dinu Patriciu! Dezvăluiri incredibile despre fata cea mare a magnatului!

    VIDEO Imaginile durerii! Dana Patriciu, de nerecunoscut!
    Paparazzi • pe 15.10.2014 la 23:56

    VIDEO Imaginile durerii! Dana Patriciu, de nerecunoscut!

      Dinu Patriciu, vânat de creditori şi după moarte!
      Actualitate • pe 05.10.2014 la 00:02

      Dinu Patriciu, vânat de creditori şi după moarte!

        Amănuntul incredibil care a trecut neobservat la înmormântarea lui Dinu Patriciu! Nu o să îţi vină să crezi ce scrie pe cruce!
        Actualitate • pe 04.09.2014 la 23:58

        Amănuntul incredibil care a trecut neobservat la înmormântarea lui Dinu Patriciu! Nu o să îţi vină să crezi ce scrie pe cruce!

          Deşi a fost îngropat de două zile, Dinu Patriciu este tratat ca un preşedinte de stat!
          Paparazzi • pe 01.09.2014 la 00:02

          Deşi a fost îngropat de două zile, Dinu Patriciu este tratat ca un preşedinte de stat!

            EXCLUSIV SPYNEWS are înregistrarea din avionul care l-a adus în ţară pe Dinu Patriciu!
            Actualitate • pe 29.08.2014 la 20:10

            EXCLUSIV SPYNEWS are înregistrarea din avionul care l-a adus în ţară pe Dinu Patriciu!

              Trupul neînsufleţit al lui Dinu Patriciu a fost adus în ţară
              Paparazzi • pe 29.08.2014 la 17:42

              Trupul neînsufleţit al lui Dinu Patriciu a fost adus în ţară

                Dinu Patriciu, aşa cum nu l-ai mai văzut! A murit fără să-şi îndeplinească ultima dorinţă! Imagini rare cu miliardarul
                Actualitate • pe 29.08.2014 la 14:00

                Dinu Patriciu, aşa cum nu l-ai mai văzut! A murit fără să-şi îndeplinească ultima dorinţă! Imagini rare cu miliardarul

                  Dinu Patriciu, aşa cum nu l-ai mai văzut! Imaginile care-ţi vor schimba TOTAL părerea despre el!
                  Actualitate • pe 29.08.2014 la 09:29

                  Dinu Patriciu, aşa cum nu l-ai mai văzut! Imaginile care-ţi vor schimba TOTAL părerea despre el!

                    E OFICIAL! Dinu Patriciu va fi înmormântat în România
                    Actualitate • pe 22.08.2014 la 14:36

                    E OFICIAL! Dinu Patriciu va fi înmormântat în România

                      Andreea Berecleanu, în lacrimi: "A MURIT"
                      Monden • pe 21.08.2014 la 10:41

                      Andreea Berecleanu, în lacrimi: "A MURIT"

                        AUDIO Declaraţia emoţionantă a mamei miliardarului Dinu Patriciu: "Va fi înmormântat la Londra!"
                        Actualitate • pe 19.08.2014 la 16:09

                        AUDIO Declaraţia emoţionantă a mamei miliardarului Dinu Patriciu: "Va fi înmormântat la Londra!"

                          Moartea lui Dinu Patriciu, subiect în presa internaţională! Ce au scris publicaţiile din afară despre omul de afaceri!
                          Actualitate • pe 19.08.2014 la 14:25

                          Moartea lui Dinu Patriciu, subiect în presa internaţională! Ce au scris publicaţiile din afară despre omul de afaceri!

                            Ele sunt femeile din viaţa lui Dinu Patriciu!
                            Actualitate • pe 19.08.2014 la 13:44

                            Ele sunt femeile din viaţa lui Dinu Patriciu!

                              DINU PATRICIU A MURIT!  Declarația ȘOCANTĂ a unui apropiat! Suferea omul de afaceri de depresie?
                              Actualitate • pe 19.08.2014 la 13:26

                              DINU PATRICIU A MURIT! Declarația ȘOCANTĂ a unui apropiat! Suferea omul de afaceri de depresie?

                                Dinu Patriciu a murit! Cum arăta omul de afaceri, cu puţin timp înainte să moară!
                                Actualitate • pe 19.08.2014 la 13:12

                                Dinu Patriciu a murit! Cum arăta omul de afaceri, cu puţin timp înainte să moară!

                                  DINU PATRICIU a MURIT! Testamentul omului de afaceri
                                  Actualitate • pe 19.08.2014 la 12:55

                                  DINU PATRICIU a MURIT! Testamentul omului de afaceri

                                    AUDIO Declaraţia sfâşietoare a mamei lui Dinu Patriciu! "L-am sunat şi nu mi-a mai răspuns"
                                    Actualitate • pe 19.08.2014 la 12:47

                                    AUDIO Declaraţia sfâşietoare a mamei lui Dinu Patriciu! "L-am sunat şi nu mi-a mai răspuns"

                                      DINU PATRICIU A MURIT. Prima REACȚIE a familiei
                                      Actualitate • pe 19.08.2014 la 12:26

                                      DINU PATRICIU A MURIT. Prima REACȚIE a familiei

                                        EXCLUSIV Aici a fost internat Dinu Patriciu! Omul de afaceri a petrecut săptămâni întregi pe patul de suferinţă!
                                        Actualitate • pe 19.08.2014 la 12:16

                                        EXCLUSIV Aici a fost internat Dinu Patriciu! Omul de afaceri a petrecut săptămâni întregi pe patul de suferinţă!

                                          DINU PATRICIU A MURIT! Primele declaraţii ale lui Petre Roman, finul omului de afaceri: "A fost un om de mare talent"
                                          Actualitate • pe 19.08.2014 la 12:10

                                          DINU PATRICIU A MURIT! Primele declaraţii ale lui Petre Roman, finul omului de afaceri: "A fost un om de mare talent"

                                            DINU PATRICIU A MURIT! Cine a fost Dinu Patriciu!
                                            Actualitate • pe 19.08.2014 la 11:57

                                            DINU PATRICIU A MURIT! Cine a fost Dinu Patriciu!

                                              Dinu Patriciu a MURIT! A făcut praf 2 miliarde de euro în doi ani! Ce avere a lăsat în urmă
                                              Actualitate • pe 19.08.2014 la 11:46

                                              Dinu Patriciu a MURIT! A făcut praf 2 miliarde de euro în doi ani! Ce avere a lăsat în urmă

                                                Dinu Patriciu a murit la 64 de ani!
                                                Actualitate • pe 19.08.2014 la 11:38

                                                Dinu Patriciu a murit la 64 de ani!

                                                  Știri
                                                  Feli, mesaj emoționant pentru fetița ei. „Să mă ierți pentru zilele în care...”
                                                  Showbiz intern • la 00:07
                                                  Feli, mesaj emoționant pentru fetița ei. „Să mă ierți pentru zilele în care...”
                                                  • Cum le-a afectat pandemia pe Feli și micuța sa, Nora Luna.
                                                  • Promisiunea pe care câtăreața i-a făcut-o fetiței.
                                                  • Mesajul emoționant, transmis pe o rețea de socializare.
                                                  Siguranța înainte de toate! Șerban Pavlu și fiul său au ieșit la plimbare cu bicicletele, dar actorul nu l-a scăpat din ochi pe micuț / PAPARAZZI
                                                  Paparazzi • ieri la 23:50
                                                  Siguranța înainte de toate! Șerban Pavlu și fiul său au ieșit la plimbare cu bicicletele, dar actorul nu l-a scăpat din ochi pe micuț / PAPARAZZI
                                                  • Șerban Pavlu și fiul său au ieșit cu bicicletele în parc
                                                  • Actorul nu îl scapă din ochi pe băiat
                                                  BRomania și șeful lui, aroganțe în pandemie! Fumează trabuc la restaurant, dar nu uită de dezinfectant / PAPARAZZI
                                                  Paparazzi • ieri la 23:50
                                                  BRomania și șeful lui, aroganțe în pandemie! Fumează trabuc la restaurant, dar nu uită de dezinfectant / PAPARAZZI
                                                  • BRomania, surprins alături de șeful său, la un local din București.
                                                  • Deși plini de aroganțe, amândoi s-au arătat responsabili în privința pandemiei.
                                                  • Cine a plătit nota, la finalul serii.
                                                  Cătălin Zamfira trăiește viața „ca sultanii”! Atunci când nu se ocupă de politică, celebrul deputat dă iama în vicii! La ce lucru important a renunțat de dragul lor! / PAPARAZZI
                                                  Paparazzi • ieri la 23:50