Atentat terorist în Paris la redacția publicației Charlie Hebdo

Redactorul sef al Charlie Hebdo îi ia la rost pe români, după caricatura cu Simona Halep: "Europenii nu au umor"
Stiri interne • pe 20.06.2018 la 13:59

Redactorul sef al Charlie Hebdo îi ia la rost pe români, după caricatura cu Simona Halep: "Europenii nu au umor"

    Ilie Năstase, replică tăioasă după caricatura cu Simona Halep din Charlie Hebdo: „Ce să le spui proștilor?”
    Tenis • pe 14.06.2018 la 15:55

    Ilie Năstase, replică tăioasă după caricatura cu Simona Halep din Charlie Hebdo: „Ce să le spui proștilor?”

      FOTO / Simona Halep, umilită în revista „Charlie Hebdo”! Caricatură INCALIFICABILĂ cu câştigătoarea turneului Roland Garros
      Tenis • pe 14.06.2018 la 12:17

      FOTO / Simona Halep, umilită în revista „Charlie Hebdo”! Caricatură INCALIFICABILĂ cu câştigătoarea turneului Roland Garros

        ULTIMĂ ORĂ! Un bărbat a fost împuşcat la Paris în timp ce se comemorau atentatele de la Charlie Hebdo
        Actualitate • pe 07.01.2016 la 14:00

        ULTIMĂ ORĂ! Un bărbat a fost împuşcat la Paris în timp ce se comemorau atentatele de la Charlie Hebdo

          La un an de la atentate, coperta revistei Charlie Hebdo arată aşa
          Actualitate • pe 04.01.2016 la 18:23

          La un an de la atentate, coperta revistei Charlie Hebdo arată aşa

            IMAGINI ŞOCANTE cu liderul teroriştilor, ucis la Paris! Vezi cum târa cadevrele mutilate ale victimelor!
            Actualitate • pe 19.11.2015 la 16:13

            IMAGINI ŞOCANTE cu liderul teroriştilor, ucis la Paris! Vezi cum târa cadevrele mutilate ale victimelor!

              Reacţia publicaţiei "Charlie Hebdo", după atacurile din Paris! Ce a apărut pe prima pagină
              Actualitate • pe 17.11.2015 la 14:34

              Reacţia publicaţiei "Charlie Hebdo", după atacurile din Paris! Ce a apărut pe prima pagină

                VIDEO / Drama de la Charlie Hebdo, trasă la indigo în SUA! Atac armat la o expoziţie de caricaturi cu Mahomed
                Actualitate • pe 04.05.2015 la 08:15

                VIDEO / Drama de la Charlie Hebdo, trasă la indigo în SUA! Atac armat la o expoziţie de caricaturi cu Mahomed

                  Redacţia ziarului "Het Laatste Nieuws" este sub teroare: "Ce s-a întâmplat în Franţa se va repeta în Belgia"
                  Actualitate • pe 05.02.2015 la 12:42

                  Redacţia ziarului "Het Laatste Nieuws" este sub teroare: "Ce s-a întâmplat în Franţa se va repeta în Belgia"

                    Se repetă istoria? Un bărbat înarmat a intrat în sediul radio-televiziunii publice din Olanda
                    Actualitate • pe 29.01.2015 la 22:19

                    Se repetă istoria? Un bărbat înarmat a intrat în sediul radio-televiziunii publice din Olanda

                      Revista "Charlie Hebdo" bate în retragere! Ce decizie au luat redactorii publicației
                      Actualitate • pe 25.01.2015 la 15:23

                      Revista "Charlie Hebdo" bate în retragere! Ce decizie au luat redactorii publicației

                        Riscă peste 3 ani de închisoare pentru că au postat acest MESAJ pe Facebook
                        Actualitate • pe 23.01.2015 la 17:11

                        Riscă peste 3 ani de închisoare pentru că au postat acest MESAJ pe Facebook

                          DESCOPERIRE ŞOCANTĂ! Armele folosite în atentatul de la "Charlie Hebdo", de provenienţă românească?
                          Actualitate • pe 18.01.2015 la 15:35

                          DESCOPERIRE ŞOCANTĂ! Armele folosite în atentatul de la "Charlie Hebdo", de provenienţă românească?

                            Agresiunile continuă în Franţa! Trei biserici au fost incendiate
                            Actualitate • pe 17.01.2015 la 16:15

                            Agresiunile continuă în Franţa! Trei biserici au fost incendiate

                              Ce a apărut în faţa redacţiei Charlie Hebdo la câteva zile de la atentat
                              Actualitate • pe 15.01.2015 la 15:51

                              Ce a apărut în faţa redacţiei Charlie Hebdo la câteva zile de la atentat

                                Biserica Ortodoxă Română, ţinta teroriştilor care au atacat site-ul publicaţiei Charlie Hebdo! Avem dovada!
                                Actualitate • pe 15.01.2015 la 12:47

                                Biserica Ortodoxă Română, ţinta teroriştilor care au atacat site-ul publicaţiei Charlie Hebdo! Avem dovada!

                                  Islamiştii au făcut o celulă de criză în România! Ce decizie au luat în legătură cu atentatele teroriste din Franţa!
                                  Actualitate • pe 14.01.2015 la 17:35

                                  Islamiştii au făcut o celulă de criză în România! Ce decizie au luat în legătură cu atentatele teroriste din Franţa!

                                    Atacul de la Carlie Hebdo, revendicat de Al-Qaida
                                    Actualitate • pe 14.01.2015 la 14:46

                                    Atacul de la Carlie Hebdo, revendicat de Al-Qaida

                                      Prima apariție a cotidianului "Charlie Hebdo" după atentat
                                      Actualitate • pe 14.01.2015 la 09:19

                                      Prima apariție a cotidianului "Charlie Hebdo" după atentat

                                        VIDEO / Cherif şi Said Kouachi AU DESCHIS focul asupra unor poliţişti, după ce au atacat "Charlie Hebdo"
                                        Actualitate • pe 13.01.2015 la 20:42

                                        VIDEO / Cherif şi Said Kouachi AU DESCHIS focul asupra unor poliţişti, după ce au atacat "Charlie Hebdo"

                                          Reacţia incredibilă a reprezentanţilor Serviciului Român de Informaţii după atacul dat de islamişti în România!
                                          Actualitate • pe 13.01.2015 la 18:11

                                          Reacţia incredibilă a reprezentanţilor Serviciului Român de Informaţii după atacul dat de islamişti în România!

                                            Noul număr al revistei Charlie Hebdo îl va avea pe copertă pe profetul Mohamed
                                            Actualitate • pe 13.01.2015 la 12:46

                                            Noul număr al revistei Charlie Hebdo îl va avea pe copertă pe profetul Mohamed

                                              Locuinţa lui Amedy Coulibaly a fost percheziţionată! Ce au găsit poliţiştii în casa teroristului
                                              Actualitate • pe 12.01.2015 la 09:50

                                              Locuinţa lui Amedy Coulibaly a fost percheziţionată! Ce au găsit poliţiştii în casa teroristului

                                                Imagini incredibile! Un şofer se plimba cu mitraliera pe bordul maşinii! Se întâmplă în România!
                                                Actualitate • pe 11.01.2015 la 23:57

                                                Imagini incredibile! Un şofer se plimba cu mitraliera pe bordul maşinii! Se întâmplă în România!

                                                  ALERTĂ în lume! Atacurile din Franţa ar putea reprezenta doar începutul! Convorbirile teroriştilor au fost interceptate
                                                  Actualitate • pe 11.01.2015 la 15:05

                                                  ALERTĂ în lume! Atacurile din Franţa ar putea reprezenta doar începutul! Convorbirile teroriştilor au fost interceptate

                                                    Un poliţist francez care ancheta atacul de la Charlie Hebdo s-a sinucis
                                                    Actualitate • pe 11.01.2015 la 14:16

                                                    Un poliţist francez care ancheta atacul de la Charlie Hebdo s-a sinucis

                                                      Iubita directorului Charlie Hebdo a vorbit despre relaţia cu acesta şi moartea lui
                                                      Actualitate • pe 09.01.2015 la 22:16

                                                      Iubita directorului Charlie Hebdo a vorbit despre relaţia cu acesta şi moartea lui

                                                        Simona Gherghe trece prin clipe grele: "Sunt extrem de tristă!"
                                                        Monden • pe 09.01.2015 la 16:25

                                                        Simona Gherghe trece prin clipe grele: "Sunt extrem de tristă!"

                                                          VIDEO / Francezii sunt în lacrimi! Ce s-a întâmplat cu Turnul Eiffel, după izbucnirea atacurilor teroriste?
                                                          Actualitate • pe 09.01.2015 la 14:26

                                                          VIDEO / Francezii sunt în lacrimi! Ce s-a întâmplat cu Turnul Eiffel, după izbucnirea atacurilor teroriste?

                                                            Mihai Albu ia în râs masacrul de la Charlie Hebdo: "Cine mă va împuşca? Creştinii sau musulmanii?"
                                                            Monden • pe 09.01.2015 la 14:00

                                                            Mihai Albu ia în râs masacrul de la Charlie Hebdo: "Cine mă va împuşca? Creştinii sau musulmanii?"

                                                              LIVE Imagini incredibile cu vânătoarea de terorişti!
                                                              Actualitate • pe 09.01.2015 la 11:25

                                                              LIVE Imagini incredibile cu vânătoarea de terorişti!

                                                                Noi focuri de armă în Franţa! 2 oameni au murit şi 20 au fost răniţi
                                                                Actualitate • pe 09.01.2015 la 11:17

                                                                Noi focuri de armă în Franţa! 2 oameni au murit şi 20 au fost răniţi

                                                                  Mărturisirile şocante ale unui jurnalist care a supravieţuit atacului de la Charlie Hebdo: "Am văzut mult sânge şi jumătate de redacţie la pământ"
                                                                  Actualitate • pe 09.01.2015 la 08:43

                                                                  Mărturisirile şocante ale unui jurnalist care a supravieţuit atacului de la Charlie Hebdo: "Am văzut mult sânge şi jumătate de redacţie la pământ"

                                                                    INCREDIBIL! Un membru Al Qaeda condamnat pentru terorism a cerut aprobare să se plimbe prin Bucureşti!
                                                                    Actualitate • pe 09.01.2015 la 00:02

                                                                    INCREDIBIL! Un membru Al Qaeda condamnat pentru terorism a cerut aprobare să se plimbe prin Bucureşti!