Avion cu 298 de pasageri doborât în Ucraina!

Avion cu 298 de pasageri doborât în Ucraina!

Cele mai noi știri despre tragedia din Ucraina. Un avion de linie cu 298 de pasageri la bord a fost doborât. Sunt tot mai multe voci care spun ca a fost un act TERORIST!

Toate articolele din dosar

A fost emis primul raport al prăbuşirii zborului MH17! Teoria experţilor este una şocantă
Actualitate • pe 09.09.2014 la 12:32
A fost emis primul raport al prăbuşirii zborului MH17! Teoria experţilor este una şocantă
    Incredibil! O tânără a stârnit isterie pe Internet după ce s-a lăudat că a furat din avionul doborât în Ucraina
    Actualitate • pe 26.07.2014 la 11:08
    Incredibil! O tânără a stârnit isterie pe Internet după ce s-a lăudat că a furat din avionul doborât în Ucraina
      E oficial! Avionul Air Algerie, dispărut azi de pe radar, S-A PRĂBUŞIT în Niger!
      Actualitate • pe 24.07.2014 la 16:12
      E oficial! Avionul Air Algerie, dispărut azi de pe radar, S-A PRĂBUŞIT în Niger!
        VIDEO/ Coincidenţă STRANIE! Legătura dintre avionul Malaysia Airlines, prăbuşit în Ucraina, şi cursa Air Algerie, dispărută azi de pe radar
        Actualitate • pe 24.07.2014 la 14:40
        VIDEO/ Coincidenţă STRANIE! Legătura dintre avionul Malaysia Airlines, prăbuşit în Ucraina, şi cursa Air Algerie, dispărută azi de pe radar
          Dureros! Un tată care şi-a pierdut fiica în cursa MH17 i-a adresat o scrisoare deschisă lui Putin: "Vă mulţumesc că mi-aţi ucis copilul"
          Actualitate • pe 23.07.2014 la 09:36
          Dureros! Un tată care şi-a pierdut fiica în cursa MH17 i-a adresat o scrisoare deschisă lui Putin: "Vă mulţumesc că mi-aţi ucis copilul"
            VIDEO Şocant! Zborul MH17 a fost doborât "din eroare" de către oameni slab pregătiţi
            Actualitate • pe 23.07.2014 la 08:35
            VIDEO Şocant! Zborul MH17 a fost doborât "din eroare" de către oameni slab pregătiţi
              Premierul Victor Ponta AVERTIZEAZĂ! "Cei care credeau că vin vremuri de pace s-au înşelat!"
              Actualitate • pe 22.07.2014 la 13:09
              Premierul Victor Ponta AVERTIZEAZĂ! "Cei care credeau că vin vremuri de pace s-au înşelat!"
                VIDEO! Cutiile negre ale avionului MH17, în care 298 de oameni au murit, au fost recuperate!
                Actualitate • pe 22.07.2014 la 12:22
                VIDEO! Cutiile negre ale avionului MH17, în care 298 de oameni au murit, au fost recuperate!
                  VIDEO Cadavrele cursei MH17 au fost adunate şi cărate spre morgă în saci de plastic! Imaginile îţi vor face pielea de găină
                  Actualitate • pe 21.07.2014 la 15:55
                  VIDEO Cadavrele cursei MH17 au fost adunate şi cărate spre morgă în saci de plastic! Imaginile îţi vor face pielea de găină
                    AUDIO  Dovada ca avionul Malaysian Airlines a fost doborât de rebeli! Cum au pus la cale să omoare 298 de oameni
                    Actualitate • pe 21.07.2014 la 09:37
                    AUDIO Dovada ca avionul Malaysian Airlines a fost doborât de rebeli! Cum au pus la cale să omoare 298 de oameni
                      INCREDIBIL! Mama românului mort în tragedia din Ucraina l-a rugat să NU urce în avionul morţii
                      Actualitate • pe 20.07.2014 la 10:29
                      INCREDIBIL! Mama românului mort în tragedia din Ucraina l-a rugat să NU urce în avionul morţii
                        Imagini cutremurătoare, la scurt timp după prăbuşirea navei MH17! Localnicilor le-a "plouat" cu pasageri morţi în case!
                        Actualitate • pe 19.07.2014 la 16:31
                        Imagini cutremurătoare, la scurt timp după prăbuşirea navei MH17! Localnicilor le-a "plouat" cu pasageri morţi în case!
                          INCREDIBIL! Rebelii pro-ruşi, acuzaţi că au furat cadavrele pasagerilor ucişi în cursa Malaysia Airlines! Motivul este incredibil
                          Actualitate • pe 19.07.2014 la 12:19
                          INCREDIBIL! Rebelii pro-ruşi, acuzaţi că au furat cadavrele pasagerilor ucişi în cursa Malaysia Airlines! Motivul este incredibil
                            Detalii zdrobitoare despre pasagerii ucişi în zborul Malaysia Airlines! Printre ei se aflau peste 100 de cercetători HIV/ SIDA
                            Actualitate • pe 19.07.2014 la 10:29
                            Detalii zdrobitoare despre pasagerii ucişi în zborul Malaysia Airlines! Printre ei se aflau peste 100 de cercetători HIV/ SIDA
                              Autorităţile canadiene au transmis condoleanţe familiei regretatului Andrei Anghel, românul ucis în zborul Malaysia Airlines
                              Actualitate • pe 19.07.2014 la 10:11
                              Autorităţile canadiene au transmis condoleanţe familiei regretatului Andrei Anghel, românul ucis în zborul Malaysia Airlines
                                Mărturisirea emoţionantă a surorii românului ucis în cursa MH17! Alexandra Anghel: "Andrei voia să vindece oameni şi să schimbe lumea"
                                Actualitate • pe 19.07.2014 la 09:27
                                Mărturisirea emoţionantă a surorii românului ucis în cursa MH17! Alexandra Anghel: "Andrei voia să vindece oameni şi să schimbe lumea"
                                  Noi IMAGINI de la locul în care s-a prăbuşit avionul Malaysia Airlines! Uite ce-a mai rămas din cursa MH17!
                                  Actualitate • pe 18.07.2014 la 21:30
                                  Noi IMAGINI de la locul în care s-a prăbuşit avionul Malaysia Airlines! Uite ce-a mai rămas din cursa MH17!
                                    SFÂŞIETOR! În avionul Malaysia Airlines care s-a PRĂBUŞIT ieri în Ucraina erau 80 de COPII!
                                    Actualitate • pe 18.07.2014 la 18:09
                                    SFÂŞIETOR! În avionul Malaysia Airlines care s-a PRĂBUŞIT ieri în Ucraina erau 80 de COPII!
                                      VIDEO A ales MOARTEA! Ce-a făcut un însoţitor de zbor chiar înainte să se îmbarce în MH17, cursa avionului Malaysia Airlines care s-a prăbuşit în Ucraina!
                                      Actualitate • pe 18.07.2014 la 17:44
                                      VIDEO A ales MOARTEA! Ce-a făcut un însoţitor de zbor chiar înainte să se îmbarce în MH17, cursa avionului Malaysia Airlines care s-a prăbuşit în Ucraina!
                                        VIDEO Doamne, fereşte! Ce DRAMĂ! O femeie şi-a pierdut patru rude în tragediile aviatice ale Malaysia Airlines, din acest an
                                        Actualitate • pe 18.07.2014 la 15:50
                                        VIDEO Doamne, fereşte! Ce DRAMĂ! O femeie şi-a pierdut patru rude în tragediile aviatice ale Malaysia Airlines, din acest an
                                          Primele imagini cu studentul român MORT în avionul prăbuşit în Ucraina
                                          Actualitate • pe 18.07.2014 la 15:09
                                          Primele imagini cu studentul român MORT în avionul prăbuşit în Ucraina
                                            VIDEO Momentul în care avionul Malaysia Airlines a fost doborât de rachetă! Întreaga scenă a fost filmată
                                            Actualitate • pe 18.07.2014 la 14:18
                                            VIDEO Momentul în care avionul Malaysia Airlines a fost doborât de rachetă! Întreaga scenă a fost filmată
                                              Doi tineri studenţi în România, morţi în avionul groazei prăbuşit în Ucraina!
                                              Actualitate • pe 18.07.2014 la 13:39
                                              Doi tineri studenţi în România, morţi în avionul groazei prăbuşit în Ucraina!
                                                Cum arată spaţiul aerian al Ucrainei după prăbuşirea avionului în Donetk: "Libertatea e o iluzie"
                                                Actualitate • pe 18.07.2014 la 13:10
                                                Cum arată spaţiul aerian al Ucrainei după prăbuşirea avionului în Donetk: "Libertatea e o iluzie"
                                                  VIDEO Reacţia femeii care şi-a pierdut toată familia în "avionul groazei"!
                                                  Actualitate • pe 18.07.2014 la 13:02
                                                  VIDEO Reacţia femeii care şi-a pierdut toată familia în "avionul groazei"!
                                                    Un student român se afla la bordul avionul prăbuşit în Ucraina! A murit în chinuri groaznice
                                                    Actualitate • pe 18.07.2014 la 12:27
                                                    Un student român se afla la bordul avionul prăbuşit în Ucraina! A murit în chinuri groaznice
                                                      VIDEO Au avut zile de la Dumnezeu! Doi părinţi care ar fi trebuit să fie la bordul avionului prăbuşit: „Ni s-a dat o a doua şansă”
                                                      Actualitate • pe 18.07.2014 la 11:55
                                                      VIDEO Au avut zile de la Dumnezeu! Doi părinţi care ar fi trebuit să fie la bordul avionului prăbuşit: „Ni s-a dat o a doua şansă”
                                                        INCREDIBIL! Mesaj de salvare lansat la câteva momente după prăbuşirea zborului MH17?! ÎNREGISTRARE AUDIO
                                                        Actualitate • pe 18.07.2014 la 11:40
                                                        INCREDIBIL! Mesaj de salvare lansat la câteva momente după prăbuşirea zborului MH17?! ÎNREGISTRARE AUDIO
                                                          VIDEO Ultimele imagini din avionul prăbuşit în Ucraina! Ce se întâmpla în INTERIOR înainte să fie "doborât" de rachetă
                                                          Actualitate • pe 18.07.2014 la 11:38
                                                          VIDEO Ultimele imagini din avionul prăbuşit în Ucraina! Ce se întâmpla în INTERIOR înainte să fie "doborât" de rachetă
                                                            VIDEO Şocant! Au ieşit la iveală înregistrări cu discuţii legate de doborârea aeronavei MH17!
                                                            Actualitate • pe 18.07.2014 la 10:37
                                                            VIDEO Şocant! Au ieşit la iveală înregistrări cu discuţii legate de doborârea aeronavei MH17!
                                                              Fatidicul număr 17! Coincidenţa bizară care a marcat tragedia din Ucraina
                                                              Actualitate • pe 18.07.2014 la 10:25
                                                              Fatidicul număr 17! Coincidenţa bizară care a marcat tragedia din Ucraina
                                                                Joe Biden, despre aeronava prăbuşită în estul Ucrainei: "Avionul a fost doborât! NU a fost un accident"
                                                                Actualitate • pe 18.07.2014 la 08:31