Costin Mărculescu a murit

Costin Mărculescu a murit

Costin Mărculescu a fost găsit decedat în propria casă! Actorul nu mai răspundea la ușă de câteva zile

Toate articolele din dosar

Ce le-a făcut câinele lui Costin Mărculescu noilor stăpâni! Au fost nevoiți să ia o decizie radicală
Stiri interne • pe 30.06.2020 la 23:50
Ce le-a făcut câinele lui Costin Mărculescu noilor stăpâni! Au fost nevoiți să ia o decizie radicală
  • Câinele lui Costin Mărculescu a fost adoptat de o prietenă apropiată a actorului. 
  • Cățelul are, însă, probleme de comportament.
  • Noii stăpâni ai lui Maxy au luat o decizie radicală.
Dacă trăia, Costin Mărculescu astăzi petrecea cu prietenii! Actorul ar fi împlinit 51 de ani!
Showbiz intern • pe 29.06.2020 la 09:58
Dacă trăia, Costin Mărculescu astăzi petrecea cu prietenii! Actorul ar fi împlinit 51 de ani!
  • Costin Mărculescu a murit!
  • Actorul ar fi împlinit astăzi 51 de ani!
  • Înmormântat alături de bunici și mamă!
Carmen Harra, dezvăluiri șocante după moartea lui Costin Mărculescu: ”O să fie tot mai mulți găsiți așa”
Showbiz intern • pe 23.06.2020 la 12:44
Carmen Harra, dezvăluiri șocante după moartea lui Costin Mărculescu: ”O să fie tot mai mulți găsiți așa”
  • Costin Mărculescu a fost găsit mort în casă!
  • Carmen Harra face dezvăluiri șocante după moartea actorului.
  • Ce a declarat celebra prezicătoare?
Ce a apărut pe pagina de socializare a lui Costin Mărculescu la doar două zile de la inmormântare! Prietenii au rămas șocați!
Showbiz intern • pe 15.06.2020 la 16:44
Ce a apărut pe pagina de socializare a lui Costin Mărculescu la doar două zile de la inmormântare! Prietenii au rămas șocați!
  • Costin Mărculescu a fost înmormântat!
  • Ce a apărut pe pagina de socializare la două zile de la ceremonia funerară!
Mama fiului secret al lui Costin Mărculescu, reacție neașteptată după moartea actorului! Ce a făcut Samira după aflarea veștii: „Nu a considerat că este cazul”
Monden • pe 15.06.2020 la 11:22
Mama fiului secret al lui Costin Mărculescu, reacție neașteptată după moartea actorului! Ce a făcut Samira după aflarea veștii: „Nu a considerat că este cazul”
  • Costin Marculescu avea un fiu despre care a aflat foarte târziu
  • Actorul nu a apucat să petreacă suficent timp cu el
  • Mama copilului nu este foarte afectată de moartea lui Costin Marculescu
VIDEO PAPARAZZI / Rămas bun, Costin Mărculescu! Actorul a fost înmormântat! Imagini exclusive de pe ultimul drum!
Paparazzi • pe 13.06.2020 la 15:11
VIDEO PAPARAZZI / Rămas bun, Costin Mărculescu! Actorul a fost înmormântat! Imagini exclusive de pe ultimul drum!
  • Costin Mărculescu a fost înmormântat.
  • Regretatul actor își doarme somnul de veci la cimitirul ”Reînvierea”.
  • A fost condus pe ultimul drum de familie, prieteni și colegi de breaslă.
VIDEO PAPARAZZI / Costin Mărculescu a fost înmormântat! Actorul își doarme somnul de veci lângă mama lui, dar și lângă bunici
Paparazzi • pe 13.06.2020 la 14:48
VIDEO PAPARAZZI / Costin Mărculescu a fost înmormântat! Actorul își doarme somnul de veci lângă mama lui, dar și lângă bunici
  • Costin Mărculescu a fost înmormântat!
  • Își doarme somnul de veci la cimitirul ”Reînvierea”
VIDEO PAPARAZZI /  Cum arată locul de veci al lui Costin Mărculescu. Trupul neînsuflețit a ajuns în urmă cu scurt timp la cimitir!
Paparazzi • pe 13.06.2020 la 14:19
VIDEO PAPARAZZI / Cum arată locul de veci al lui Costin Mărculescu. Trupul neînsuflețit a ajuns în urmă cu scurt timp la cimitir!
  • Trupul neînsuflețit al lui Costin Mărculescu a ajuns la cimitir!
  • Se va odihni lângă mama și bunicii săi!
VIDEO PAPARAZZI / Moment emoționant la căpătâiul lui Costin Mărculescu! Gheorghe Turda a trecut lângă preoți și a cântat o rugăciune pentru regretatul actor! Cu toții au ascultat cu ochii în lacrimi!
Paparazzi • pe 13.06.2020 la 13:50
VIDEO PAPARAZZI / Moment emoționant la căpătâiul lui Costin Mărculescu! Gheorghe Turda a trecut lângă preoți și a cântat o rugăciune pentru regretatul actor! Cu toții au ascultat cu ochii în lacrimi!
  • Gheorghe Turda a cântat la căpătâiul lui Costin Mărculescu
  • Momentul a fost emoționant pentru toată lumea.
VIDEO PAPARAZZI / A aflat vestea în direct, iar acum a venit să-și ia adio! Dan Capatos, prezent la înmormântarea prietenului său, Costin Mărculescu!
Paparazzi • pe 13.06.2020 la 12:46
VIDEO PAPARAZZI / A aflat vestea în direct, iar acum a venit să-și ia adio! Dan Capatos, prezent la înmormântarea prietenului său, Costin Mărculescu!
  • Costin Mărculescu, înmormântat astăzi!
  • Dan Capatos a ajuns la slujbă!
VIDEO PAPARAZZI / Mașina mortuară care va transporta sicriul cu trupul neînsuflețit al lui Costin Mărculescu a ajuns la biserică în urmă cu scurt timp!
Paparazzi • pe 13.06.2020 la 12:36
VIDEO PAPARAZZI / Mașina mortuară care va transporta sicriul cu trupul neînsuflețit al lui Costin Mărculescu a ajuns la biserică în urmă cu scurt timp!
  • Slujba de înmormântare a început!
  • Mașina mortuară a ajuns în fața bisericii!
PAPARAZZI / Sicriul cu trupul neînsuflețit al lui Costin Mărculescu, mutat în exteriorul bisericii! Cei prezenți vor putea asista la slujbă din curte!
Paparazzi • pe 13.06.2020 la 11:47
PAPARAZZI / Sicriul cu trupul neînsuflețit al lui Costin Mărculescu, mutat în exteriorul bisericii! Cei prezenți vor putea asista la slujbă din curte!
    PAPARAZZI / Crucea și tabloul lui Costin Mărculescu, scoase afară din biserică! Din moment în moment va începe slujba de înmormântare!
    Paparazzi • pe 13.06.2020 la 11:23
    PAPARAZZI / Crucea și tabloul lui Costin Mărculescu, scoase afară din biserică! Din moment în moment va începe slujba de înmormântare!
    • Costin Mărculescu, înmormântat astăzi!
    • Crucea și tabloul au fost scoase din biserică!
    Decizia luată de Mara Bănică după moartea lui Costin Mărculescu! Ce a hotărât jurnalista să facă pentru cel care i-a fost prieten! ”La 40 de zile...”
    Showbiz intern • pe 13.06.2020 la 10:01
    Decizia luată de Mara Bănică după moartea lui Costin Mărculescu! Ce a hotărât jurnalista să facă pentru cel care i-a fost prieten! ”La 40 de zile...”
    • Costin Mărculescu a murit.
    • Mara Bănica îi va îndeplini visul!
    • Va scoate 500 de exemplare a cărții sale!
    GALERIE FOTO / Altar impresionant de coroane pentru Costin Mărculescu. Prietenii și-au luat rămas bun prin mesaje sfâșietoare. „Nu te vom uita niciodată”
    Showbiz intern • pe 12.06.2020 la 21:56
    GALERIE FOTO / Altar impresionant de coroane pentru Costin Mărculescu. Prietenii și-au luat rămas bun prin mesaje sfâșietoare. „Nu te vom uita niciodată”
    • Costin Mărculescu a murit.
    • Prietenii au venit în număr mare să-și ia rămas-bun de la actor.
    • Apropiații lui Costin Mărculescu i-au făcut un altar imens de coroane.
    VIDEO PAPARAZZI / Adriaha Bahmuțeanu, dezvăluiri cutremurătoare din viața lui Costin Mărculescu! Actorul își ascundea suferința în spatele unei măști: „Nu a mai reușit să își revină”
    Paparazzi • pe 12.06.2020 la 18:22
    VIDEO PAPARAZZI / Adriaha Bahmuțeanu, dezvăluiri cutremurătoare din viața lui Costin Mărculescu! Actorul își ascundea suferința în spatele unei măști: „Nu a mai reușit să își revină”
    • Adriana Bahmuțeanu s-a dus la biserica unde este depus corpul lui Costin Mărculescu
    • Vedeta a vorbit despre suferința prin care actorul a trecut, dar pe care a ascuns-o de apropiați
    VIDEO PAPARAZZI / Nu au fost prieteni, dar a venit să-i aprindă o lumânare. Actorul Dan Puric, prezent la căpătâiul lui Costin Mărculescu: ”Mi s-a părut un om nefericit”
    Paparazzi • pe 12.06.2020 la 15:37
    VIDEO PAPARAZZI / Nu au fost prieteni, dar a venit să-i aprindă o lumânare. Actorul Dan Puric, prezent la căpătâiul lui Costin Mărculescu: ”Mi s-a părut un om nefericit”
    • Trupul neînsuflețit al lui Costin Mărculescu a fost depus ieri la biserică!
    • Prietenii i-au adus un ultim omagiu.
    • Dan Puric a venit să-i aprindă o lumânare.
    VIDEO PAPARAZZI / Prietenii plâng dispariția prea rapidă a lui Costin Mărculescu! Coroană impresionantă de flori pentru regretatul actor!
    Paparazzi • pe 12.06.2020 la 15:12
    VIDEO PAPARAZZI / Prietenii plâng dispariția prea rapidă a lui Costin Mărculescu! Coroană impresionantă de flori pentru regretatul actor!
    • Prietenii își exprimă regretele etene pentru Costin Mărculescu.
    • O coroana impresionantă a ajuns la biserică.
    • Abia dacă a putut fi carată către sicriu.
    Costin Mărculescu, băgat în spital de Tolea Ciumac în urmă cu mai mult timp! Ce l-a făcut pe sportiv să devină atât de agresiv cu regretatul actor
    Showbiz intern • pe 12.06.2020 la 14:53
    Costin Mărculescu, băgat în spital de Tolea Ciumac în urmă cu mai mult timp! Ce l-a făcut pe sportiv să devină atât de agresiv cu regretatul actor
    • Costin Mărculescu a murit!
    • În urmă cu mai mulți ani a fost ”bătut” de Tolea Ciumac.
    • A ajuns la spital.
    Ce se va întâmpla cu apartamentul în care a murit Costin Mărculescu? Cui a rămas, de fapt, singura avere a actorului
    Showbiz intern • pe 12.06.2020 la 14:36
    Ce se va întâmpla cu apartamentul în care a murit Costin Mărculescu? Cui a rămas, de fapt, singura avere a actorului
    • Costin Mărculescu a fost găsit fără suflare în locuința sa.
    • Ce se va întâmpla cu apartamentul în care a murit?
    • Cui a rămas, de fapt, singura avere a actorului?
    Detaliul care a ieșit la iveală abia acum! A fost găsit fără viață pe 11 iunie, însă ce a postat Costin Mărculescu în urmă cu un an în aceeași zi, pe pagina de socializare!
    Showbiz intern • pe 12.06.2020 la 13:05
    Detaliul care a ieșit la iveală abia acum! A fost găsit fără viață pe 11 iunie, însă ce a postat Costin Mărculescu în urmă cu un an în aceeași zi, pe pagina de socializare!
    • Costin Mărculescu a fost găsit fără viață pe 11 iunie 2020.
    • Câinele ”a anunțat” vestea tragică.
    • Pe 11 iunie 2019, Costin Mărculescu a postat o fotografie cu Maxy
    Oana Zăvoranu, dezvăluiri după moartea lui Costin Mărculescu! Vedeta știa cu ce probleme se confruntă actorul: ”Îi spuneam mereu”
    Showbiz intern • pe 12.06.2020 la 12:31
    Oana Zăvoranu, dezvăluiri după moartea lui Costin Mărculescu! Vedeta știa cu ce probleme se confruntă actorul: ”Îi spuneam mereu”
    • Oana Zăvoranu știa de problemele lui Costin Mărculescu.
    • Primele declarații ale vedetei după moartea actorului.
    • Costin Mărculescu va fi înmormântat mâine.
    Replica lui Costin Mărculescu care a devenit celebră peste ani! Cei care au văzut ”Liceenii” nu au cum să uite!
    Showbiz intern • pe 12.06.2020 la 11:40
    Replica lui Costin Mărculescu care a devenit celebră peste ani! Cei care au văzut ”Liceenii” nu au cum să uite!
    • Costin Mărculescu, actor în filmul ”Liceenii”.
    • Replica memorabilă în dialogul cu Tamara Buciuceanu Botez.
    • Actorul va fi înmormântat sâmbătă.
    Soarta a fost crudă cu Costin Mărculescu! Actorul s-a stins din viață cu două săptămâni înainte de a împlini 51 de ani 
    Showbiz intern • pe 12.06.2020 la 11:29
    Soarta a fost crudă cu Costin Mărculescu! Actorul s-a stins din viață cu două săptămâni înainte de a împlini 51 de ani 
    • Costin Mărculescu s-a stins fulgerător din viață.
    • Actorul a făcut infarct.
    • A murit cu două săptămâni înainte de a împlini 51 de ani.
    Ți se face pielea de găină! Ultimul interviu dat de Costin Mărculescu! Actorul era mai optimist ca niciodată: ”O să răsară soarele și pe strada mea”
    Showbiz intern • pe 12.06.2020 la 10:56
    Ți se face pielea de găină! Ultimul interviu dat de Costin Mărculescu! Actorul era mai optimist ca niciodată: ”O să răsară soarele și pe strada mea”
    • Costin Mărculescu a murit.
    • Ultimul interviu dat de actor.
    • Costin Mărculescu era mai optimist ca niciodată.
    Eugenia Șerban, șocată la aflarea morții bunului prieten Costin Mărculescu! ”Ne știm de 30 de ani...ne știam”. Și-a găsit cuvintele abia după mai multe ore de la confirmarea decesului!
    Showbiz intern • pe 12.06.2020 la 10:31
    Eugenia Șerban, șocată la aflarea morții bunului prieten Costin Mărculescu! ”Ne știm de 30 de ani...ne știam”. Și-a găsit cuvintele abia după mai multe ore de la confirmarea decesului!
    • Eugenia Șerban, șocată de moartea lui Costin Mărculescu.
    • Se știau de 30 de ani!
    Vedetele care au avut același sfârșit ca al lui Costin Mărculescu! Cum au fost găsiți Stela Popescu, Andrei Gheorghe și Jean Constantin
    Showbiz intern • pe 12.06.2020 la 10:06
    Vedetele care au avut același sfârșit ca al lui Costin Mărculescu! Cum au fost găsiți Stela Popescu, Andrei Gheorghe și Jean Constantin
    • Costin Mărculescu a fost găsit mort în propria casă.
    • Stela Popescu, Andrei Gheorghe și Jean Constantin, sfârșit ca al lui Costin Mărculescu.
    • Costin Mărculescu va fi înmormântat mâine.
    Vecinii lui Costin Mărculescu nu-și mai găsesc liniștea! Cu ce situație incredibilă se confruntă
    Showbiz intern • pe 12.06.2020 la 09:32
    Vecinii lui Costin Mărculescu nu-și mai găsesc liniștea! Cu ce situație incredibilă se confruntă
    • Costin Mărculescu a fost găsit în stare de putrefacție.
    • Cu ce situație se confruntă acum vecinii?
    • Actorul va fi înmormântat mâine.
    Mesajul ce a lăsat fiori reci celor care l-au cunoscut pe Costin Mărculescu! Ce a scris actorul pe pagina de socializare în urmă cu ceva timp. ”Sper să fie multă lume la mine la cimitir”
    Showbiz intern • pe 12.06.2020 la 09:14
    Mesajul ce a lăsat fiori reci celor care l-au cunoscut pe Costin Mărculescu! Ce a scris actorul pe pagina de socializare în urmă cu ceva timp. ”Sper să fie multă lume la mine la cimitir”
    • Costin Mărculescu a murit în urma unui infarct!
    • A încercat să-și ia viața acum câțiva ani!
    Drama prin care a trecut Costin Mărculescu! De la vile luxoase și mașini scumpe, la sapă de lemn: ”Toată lumea s-a folosit de mine”
    Showbiz intern • pe 12.06.2020 la 09:07
    Drama prin care a trecut Costin Mărculescu! De la vile luxoase și mașini scumpe, la sapă de lemn: ”Toată lumea s-a folosit de mine”
    • Costin Mărculescu a murit.
    • Drama prin care a trecut actorul.
    • Costin Mărculescu ajunsese în sapă de lemn.
    VIDEO EXCLUSIV / Ce s-a întâmplat la priveghiul lui Costin Mărculescu. Toți cei prezenți au rămas șocați când au văzut asta! ”E incredibil”
    Showbiz intern • pe 12.06.2020 la 08:21
    VIDEO EXCLUSIV / Ce s-a întâmplat la priveghiul lui Costin Mărculescu. Toți cei prezenți au rămas șocați când au văzut asta! ”E incredibil”
    • Costin Mărculescu a murit!
    • Scene incredibile la priveghi.
    • Un porumbel s-a așezat pe mâncarea sfințită!
    Pepe, mesaj dureros după moartea lui Costin Mărculescu. Pe cei doi îi lega o prietenie extrem de  strânsă. „De ce acum?”
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 22:46
    Pepe, mesaj dureros după moartea lui Costin Mărculescu. Pe cei doi îi lega o prietenie extrem de strânsă. „De ce acum?”
    • Costin Mărculescu a murit.
    • Pepe este șocat de moartea actorului.
    • Pepe a postat un mesaj dureros după moartea lui Costin Mărculescu.
    Maestrul Alexandru Arșinel, prima reacție după moartea lui Costin Mărculescu: „Mă surprinde că a dispărut atât de repede”
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 22:34
    Maestrul Alexandru Arșinel, prima reacție după moartea lui Costin Mărculescu: „Mă surprinde că a dispărut atât de repede”
    • Alexandru Arșinel este surprins de moartea rematură a lui Costin Mărculescu
    • Maestrul îl considera pe actor un artist zbuciumat, care se chinuia pentru carera sa
    VIDEO PAPARAZZI / Pepe, gest sfâșietor pentru Costin Mărculescu! Ce a făcut cântărețul pentru regretatul său prieten la biserică
    Paparazzi • pe 11.06.2020 la 21:04
    VIDEO PAPARAZZI / Pepe, gest sfâșietor pentru Costin Mărculescu! Ce a făcut cântărețul pentru regretatul său prieten la biserică
    • Costin Mărculescu a murit.
    • Pepe a venit la biserica în care se află Costin Mărculescu.
    • Pepe a făcut un gest sfâșietor pentru regretatul actor.
    Biletul cutremurător lăsat de Costin Mărculescu! Regretatul actor a trecut prin clipe de coșmar! „În cazul în care mor...”
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 19:50
    Biletul cutremurător lăsat de Costin Mărculescu! Regretatul actor a trecut prin clipe de coșmar! „În cazul în care mor...”
    • Costin Mărculescu a murit.
    • Actorul a lăsat un bilet de adio.
    • Care a fost ultima dorință a lui Costin Mărculescu?
    VIDEO PAPARAZII / Andreea Tonciu, o ultimă pomenire pentru Costin Mărculescu! Vedeta a aprins lumânări pentru sufletul tulburat al actorului
    Paparazzi • pe 11.06.2020 la 19:16
    VIDEO PAPARAZII / Andreea Tonciu, o ultimă pomenire pentru Costin Mărculescu! Vedeta a aprins lumânări pentru sufletul tulburat al actorului
    • Andreea Tonciu a venit să depună coroane funerare lângă sicriul actorului
    • Vedeta a prins și câteva lumânări pentru Costin Mărculescu
    • Cei doi au fost foarte apropiați în timpul vieții actorului
    VIDEO PAPARAZZI / Imaginile suferinței! Sora lui Costin Mărculescu, în lacrimi lângă sicriul fratelui său!
    Paparazzi • pe 11.06.2020 la 18:43
    VIDEO PAPARAZZI / Imaginile suferinței! Sora lui Costin Mărculescu, în lacrimi lângă sicriul fratelui său!
    • Sora lui Costin Mărculescu a venit să își ia adio de la fratele său
    • Femeia a plâns în hohote lângă trupul neînsuflețit al actorului
    VIDEO PAPARAZZI / Pelerinaj la biserica la care este depus Costin Mărculescu! Mihai Mitoșeru și Oana Roman au venit să își ia rămas-bun de la actor
    Paparazzi • pe 11.06.2020 la 18:14
    VIDEO PAPARAZZI / Pelerinaj la biserica la care este depus Costin Mărculescu! Mihai Mitoșeru și Oana Roman au venit să își ia rămas-bun de la actor
    • Oana Roman a depus o coroană de flori pentru Costin Mărculescu
    • Mihai Mitoseru și Mara Bănică au venit să împartă apă și sucuri
    • Mai multe persoane au venit să își ia rămas-bun de la actor
    Fragmente emoționante din cartea lui Costin Mărculesu! Actorul nu a mai apucat să își lanseze manuscrisul: „Marea mea poveste de iubire a fost Florina”
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 17:52
    Fragmente emoționante din cartea lui Costin Mărculesu! Actorul nu a mai apucat să își lanseze manuscrisul: „Marea mea poveste de iubire a fost Florina”
    • Costin Mărculescu a scris o carte pe care nu a mai apucat să o lanseze
    • În manuscrisul său, actorul vorbește despre viața sa tumultoasă, despre marile iubiri, decepții și dezamăgiri
    Costin Mărculescu avea un fiu! Cum a aflat de existența lui? Fosta parteneră ținuse totul secret!
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 17:39
    Costin Mărculescu avea un fiu! Cum a aflat de existența lui? Fosta parteneră ținuse totul secret!
    • Costin Mărculescu a aflat că are un copil în 2015.
    • Fosta parteneră a născut în Australia și a ținut totul secret câțiva ani.
    • Costin Mărculescu promisese că va reuși să se apropie de copil.
    VIDEO PAPARAZZI / Momentul în care Costin Mărculescu a spus că nu mai vrea să trăiască! Fosta iubită: „Plângea, nu știam ce să-i mai fac”
    Paparazzi • pe 11.06.2020 la 17:14
    VIDEO PAPARAZZI / Momentul în care Costin Mărculescu a spus că nu mai vrea să trăiască! Fosta iubită: „Plângea, nu știam ce să-i mai fac”
    • Costin Mărculescu a murit.
    • Fosta sa iubită face declarații halucinante.
    • Actorul a simțit că, dacă își pierde tatăl, viața lui nu mai are sens.
    El este Maxy, câinele lui Costin Mărculescu, pe care l-a iubit până în ultima clipă! Actorul l-a salvat de la moarte
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 17:13
    El este Maxy, câinele lui Costin Mărculescu, pe care l-a iubit până în ultima clipă! Actorul l-a salvat de la moarte
    • Costin Mărculescu a fost găsit mort în casă.
    • Maxy a fost unul dintre cei mai buni prieteni ai lui Costin Mărculescu.
    • Costin Mărculescu și-a salvat câinele de la moarte.
    Scandalurile în care a fost implicat Costin Mărculescu. De ce s-a certat cu Ștefan Bănică Jr. și familia Zăvoranu?
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 16:50
    Scandalurile în care a fost implicat Costin Mărculescu. De ce s-a certat cu Ștefan Bănică Jr. și familia Zăvoranu?
    • Costin Mărculescu a murit.
    • Actorul a fost implicat de-a lungul timpului în mai multe scandaluri.
    • S-a certat în spațiul public cu numeroase vedete, printre care Ștefan Bănică Jr., Mărioara și Oana Zăvoranu.
    VIDEO PAPARAZZI / Fiica lui Vadim Tudor, omagiu pentru Costin Mărculescu! Gestul emoționant făcut de tânără în memoria actorului
    Paparazzi • pe 11.06.2020 la 16:40
    VIDEO PAPARAZZI / Fiica lui Vadim Tudor, omagiu pentru Costin Mărculescu! Gestul emoționant făcut de tânără în memoria actorului
    • Fiica lui Vadim Tudor, omagiu pentru Costin Mărculescu
    • Lidia i-a adus actorului un braț de flori, pentru a-și manifesta tristețea trecerii lui în neființă
    Mihai Mitoșeru, detalii tulburătoare despre ultima perioadă din viața lui Costin Mărculescu: „Niciodată nu am înțeles de ce a pierdut tot”
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 15:13
    Mihai Mitoșeru, detalii tulburătoare despre ultima perioadă din viața lui Costin Mărculescu: „Niciodată nu am înțeles de ce a pierdut tot”
    • Mihai Mitoșeru spune că Mărculescu nu mai era același om.
    • Prezentatorul se apără și susține că el s-a îndepărtat de prieteni, nu invers.
    Ce a făcut Pepe când a aflat de moartea lui Costin Mărculescu? Artistul nu-și poate reveni din șocul trăit 
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 14:43
    Ce a făcut Pepe când a aflat de moartea lui Costin Mărculescu? Artistul nu-și poate reveni din șocul trăit 
    • Pepe, devastat de moartea lui Costin Mărculescu!
    • Cum a reacționat artistul când a aflat de moartea bunului său prieten?
    Ce a apărut la ușa lui Costin Mărculescu, după moartea acestuia. Imagini surprinse în urmă cu puțin timp / VIDEO
    Paparazzi • pe 11.06.2020 la 14:30
    Ce a apărut la ușa lui Costin Mărculescu, după moartea acestuia. Imagini surprinse în urmă cu puțin timp / VIDEO
    • Imagini noi de la apartamentul lui Costin Mărculescu.
    • Actorul este omagiat de oameni.
    • Filmare exclusivă paparazzi.
    FOTO / Ce scrie, de fapt, pe crucea lui Costin Mărculescu! Trupul neînsuflețit al actorului a fost depus la biserică 
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 14:24
    FOTO / Ce scrie, de fapt, pe crucea lui Costin Mărculescu! Trupul neînsuflețit al actorului a fost depus la biserică 
    • Costin Mărculescu a fost depus la biserică.
    • Ce scrie, de fapt, pe crucea actorului?
    Laurette, devastată de durere după moartea lui Costin Mărculescu! Vedeta și-a amintit de un moment din copilărie: ”Am luat nota 10 de la tine. Ai lăsat un semn cald în sufletul meu”
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 14:17
    Laurette, devastată de durere după moartea lui Costin Mărculescu! Vedeta și-a amintit de un moment din copilărie: ”Am luat nota 10 de la tine. Ai lăsat un semn cald în sufletul meu”
    • Costin Mărculescu, găsit mort în apartamentul său!
    • Laurette, afectată de trecerea sa în neființă!
    VIDEO PAPARAZZI / Primele declarații ale cumnatului lui Costin Mărculescu, după ce trupul neînsuflețit a fost depus la biserică: ”Când ne-am văzut ultima oară...”
    Paparazzi • pe 11.06.2020 la 13:56
    VIDEO PAPARAZZI / Primele declarații ale cumnatului lui Costin Mărculescu, după ce trupul neînsuflețit a fost depus la biserică: ”Când ne-am văzut ultima oară...”
    • Sicriul cu trupul neînsuflețit al lui Costin Mărculescu a ajuns la biserică!
    • Primele declarații ale cumnatului!
    VIDEO PAPARAZZII / Dorința îi va fi îndeplinită! Mara Bănică a ajuns la biserica unde va fi depus Costin Mărculescu, pentru a se ocupa de funerarii, așa cum ar fi vrut el!
    Paparazzi • pe 11.06.2020 la 13:23
    VIDEO PAPARAZZII / Dorința îi va fi îndeplinită! Mara Bănică a ajuns la biserica unde va fi depus Costin Mărculescu, pentru a se ocupa de funerarii, așa cum ar fi vrut el!
    • Costin Mărculescu a murit!
    • Mara Bănica se va ocupa de înmormântare alături de rude!
    • Trupul neînsuflețit urmează să ajungă la biserică!
    VIDEO PAPARAZZI / Sicriul cu trupul neînsuflețit al lui Costin Mărculescu a ajuns la biserică! Familia și apropiații, la căpătâiul actorului 
    Paparazzi • pe 11.06.2020 la 13:22
    VIDEO PAPARAZZI / Sicriul cu trupul neînsuflețit al lui Costin Mărculescu a ajuns la biserică! Familia și apropiații, la căpătâiul actorului 
    • Sicriul cu trupul lui Costin Mărculescu a ajuns la biserică.
    • Familia și apropiații, la căpătâiul actorului.
    Ce s-a găsit pe corpul lui Costin Mărculescu! Informații de ultimă oră de la INML
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 13:16
    Ce s-a găsit pe corpul lui Costin Mărculescu! Informații de ultimă oră de la INML
    • Ce au găsit specialiștii pe corpul lui Costin Mărculescu?
    • Informații de la INML!
    Motivul pentru care Costin Mărculescu și fosta soție au divorțat! Adevărul despre relația actorului cu Ella Nae
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 12:45
    Motivul pentru care Costin Mărculescu și fosta soție au divorțat! Adevărul despre relația actorului cu Ella Nae
    • Din ce motiv au divorțat Costin Mărculescu și fosta soție?
    • Adevărul despre relația pe care actorul a avut-o cu Ella Nae.
    Avem rezultatul autopsiei! De ce a murit în realitate Costin Mărculescu. Document exclusiv
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 12:36
    Avem rezultatul autopsiei! De ce a murit în realitate Costin Mărculescu. Document exclusiv
    • Autopsia lui Costin Mărculescu indică un infarct.
    • Urmează să se afle și rezultatele toxicologice.
    VIDEO PAPARAZZI / Sora lui Costin Mărculescu, în stare se şoc! A refuzat să meargă la INML! Cine s-a prezentat să ridice trupul neînsuflețit!
    Paparazzi • pe 11.06.2020 la 12:35
    VIDEO PAPARAZZI / Sora lui Costin Mărculescu, în stare se şoc! A refuzat să meargă la INML! Cine s-a prezentat să ridice trupul neînsuflețit!
    • Costin Mărculescu a murit!
    • Trupul său a fost găsit fără viață în apartament!
    • Urmează să fie ridicat de la INML!
    Când și unde va fi înmormântat Costin Mărculescu. Actorul se va odihni lângă mama și bunica sa
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 12:18
    Când și unde va fi înmormântat Costin Mărculescu. Actorul se va odihni lângă mama și bunica sa
    • Costin Mărculescu va fi dus la Sfântul Gheorghe Nou.
    • Actorul va fi înmormântat sâmbătă.
    • Se va odihni lângă mama și bunica lui.
    Dinu Maxer, șocat de moartea lui Costin Mărculescu! Artistul, devastat de pierderea prietenului său: ”Am crezut că e o știre falsă” 
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 12:12
    Dinu Maxer, șocat de moartea lui Costin Mărculescu! Artistul, devastat de pierderea prietenului său: ”Am crezut că e o știre falsă” 
    • Dinu Maxer nu poate accepta moartea lui Costin Mărculescu.
    • Artistul este devastat de pierderea prietenului său.
    • Mesajul plin de tristețe postat pe rețelele de socializare.
    FOTO / Dovada că era plin de datorii! Suma colosală pe care trebuia să o plătească Costin Mărculescu la întreținere
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 11:50
    FOTO / Dovada că era plin de datorii! Suma colosală pe care trebuia să o plătească Costin Mărculescu la întreținere
    • Costin Mărculescu era plin de datorii.
    • Ce sumă colosală avea de plătit actorul la întreținere?
    • Avem dovada!
    Ipostaza șocantă în care Costin Mărculescu a fost găsit mort! Actorul era îmbrăcat în cada plină cu apă din apartamentul său!
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 11:48
    Ipostaza șocantă în care Costin Mărculescu a fost găsit mort! Actorul era îmbrăcat în cada plină cu apă din apartamentul său!
    • Costin Mărculescu, găsit mort în baie!
    • Actorul se afla îmbrăcat în cada plină cu apă!
    Ultimele cuvinte ale lui Costin Mărculescu: „Doru, mor”
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 11:11
    Ultimele cuvinte ale lui Costin Mărculescu: „Doru, mor”
    • Ultimele cuvinte ale lui Costin Mărculescu: „Mor!”
    • Actorul a sunat un om de afaceri.
    • Vecinii l-au văzut ultima oară sâmbătă.
    Costin Mărculescu a încercat să-și ia viață, în urmă cu doar câțiva ani! De ce ar fi vrut actorul să recurgă la gestul extrem
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 11:09
    Costin Mărculescu a încercat să-și ia viață, în urmă cu doar câțiva ani! De ce ar fi vrut actorul să recurgă la gestul extrem
    • Costin Mărculescu a murit!
    • Actorul a încercat să-și ia viață și în urmă cu doar câțiva ani.
    Costin Mărculescu, cu arcada spartă și bandajată la TV! Prin ce momente trecuse actorul
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 11:08
    Costin Mărculescu, cu arcada spartă și bandajată la TV! Prin ce momente trecuse actorul
    • Costin Mărculescu, cu arcada spartă și bandajată la TV.
    • Actorul a povestit momentele prin care a trecut.
    • Ce s-a întâmplat, de fapt?
    Costin Mărculescu a fost uitat de prieteni, în ultimele momente. Actorul avea datorii la întreținere de sute de lei
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 10:58
    Costin Mărculescu a fost uitat de prieteni, în ultimele momente. Actorul avea datorii la întreținere de sute de lei
    • Costin Mărculescu a fost uitat de rude și prieteni.
    • Actorul nu mai era sunat de nimeni, în ultima perioadă.
    • Avea și datorii de sute de lei la întreținere.
    Andreea Tonciu, șocată la aflarea veștii morții lui Costin Mărculescu! Legătura dintre actor și soțul brunetei. ”Țin minte că și atunci mă sunai”
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 10:44
    Andreea Tonciu, șocată la aflarea veștii morții lui Costin Mărculescu! Legătura dintre actor și soțul brunetei. ”Țin minte că și atunci mă sunai”
    • Costin Mărculescu a murit!
    • Andreea Tonciu, șocată la aflarea veștii!
    Costin Mărculescu, plin de datorii! Din ce ajunsese să trăiască actorul: ”Vorbea mereu despre vremea în care avea bani”
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 10:39
    Costin Mărculescu, plin de datorii! Din ce ajunsese să trăiască actorul: ”Vorbea mereu despre vremea în care avea bani”
    • Costin Mărculescu era plin de datorii.
    • Din ce ajunsese să trăiască?
    • Dezvăluiri inedite ale apropiaților actorului.
    Costin Mărculescu a lăsat în urmă o familie îndurerată! Tatăl actorului, în vârstă de 82 de ani, sărbătorit pentru ultima oară de fiul său în urmă cu o lună!
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 10:24
    Costin Mărculescu a lăsat în urmă o familie îndurerată! Tatăl actorului, în vârstă de 82 de ani, sărbătorit pentru ultima oară de fiul său în urmă cu o lună!
    • Costin Marculescu a murit!
    • A lăsat în urmă o familie îndurerată!
    Costin Mărculescu a murit din cauza unui cocktail de alcool cu medicamente? Fosta iubită, dezvăluiri șoc
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 10:10
    Costin Mărculescu a murit din cauza unui cocktail de alcool cu medicamente? Fosta iubită, dezvăluiri șoc
    • Fosta iubită dezvăluie că Mărculescu avea atacuri de panică.
    • Cristina crede că actorul a amestecat medicamentele cu alcool.
    • Costin Mărculescu suferea și de depresie.
    Cine era, de fapt, Costin Mărculescu. Cum a ajuns să fie astăzi cunoscut de toată țara
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 09:54
    Cine era, de fapt, Costin Mărculescu. Cum a ajuns să fie astăzi cunoscut de toată țara
    • Costin Mărculescu, cunoscut din filmul ”Liceeni”
    • A avut peste 2000 de spectacole în țară și în străinătate în calitate de actor!
    Costin Mărculescu şi-a presimţit moartea! Mesajul șocant postat de actor: ”Voi pleca printre stele… Mădălina Manole a ştiut ce face…”
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 09:47
    Costin Mărculescu şi-a presimţit moartea! Mesajul șocant postat de actor: ”Voi pleca printre stele… Mădălina Manole a ştiut ce face…”
    • Costin Mărculescu și-a presimțit moartea.
    • Mesajul șocant postat de actor.
    • Costin, de acord cu alegerea Mădălinei Manole de a se sinucide?
    Oana Roman, șocată de moartea lui Costin Mărculescu: „E greu să conștientizez”
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 09:31
    Oana Roman, șocată de moartea lui Costin Mărculescu: „E greu să conștientizez”
    • Oana Roman a transmis un mesaj de adio pentru Costin Mărculescu.
    • Actorul a fost găsit mort în cadă.
    • Vedeta a reacționat imediat după aflarea veștii.
    Ce și-ar fi dorit Costin Mărculescu să se întâmple în perioada următoare în viața sa! Ultimele dorințe pe care nu a apucat să-și le îndeplinească!
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 09:25
    Ce și-ar fi dorit Costin Mărculescu să se întâmple în perioada următoare în viața sa! Ultimele dorințe pe care nu a apucat să-și le îndeplinească!
    • Costin Mărculescu a murit la vârsta de 50 de ani!
    • Actorul avea mai multe dorințe pe care nu a putut să le mai îndeplinească!
    Cel mai mare regret al lui Costin Mărculescu! Ce povestea actorul în urmă cu un an: ”Nu am avut”
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 09:25
    Cel mai mare regret al lui Costin Mărculescu! Ce povestea actorul în urmă cu un an: ”Nu am avut”
    • Cel mai mare regret al lui Costin Mărculescu.
    • Povestea emoționantă a actorului.
    • Ce și-a dorit Costin toată viața?
    Costin Mărculescu, probleme serioase de sănătate! Fosta iubită a actorului, declarații sfâșietoare! Ambulanța ajungea des la apartamentul bărbatului!
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 09:09
    Costin Mărculescu, probleme serioase de sănătate! Fosta iubită a actorului, declarații sfâșietoare! Ambulanța ajungea des la apartamentul bărbatului!
    • Costin Mărculescu a murit!
    • Fosta iubita, declarații sfâșietoare despre starea de sănătate.
    • Ar fi suferit de probleme cu inima!
    Câinele lui Costin Mărculescu, ridicat de la locuința actorului. Animalul a alertat vecinii lătrând / VIDEO
    Paparazzi • pe 11.06.2020 la 09:02
    Câinele lui Costin Mărculescu, ridicat de la locuința actorului. Animalul a alertat vecinii lătrând / VIDEO
    • Câinele lui Mărculescu a lătrat timp de trei zile.
    • Animalul a fost luat din apartament într-o cușcă.
    Costin Mărculescu, plâns de divele din showbiz! Mesaje pline de tristețe transmise de Loredana Chivu și Simona Trașcă la adresa actoruluI: ”Sunt șocată”
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 08:58
    Costin Mărculescu, plâns de divele din showbiz! Mesaje pline de tristețe transmise de Loredana Chivu și Simona Trașcă la adresa actoruluI: ”Sunt șocată”
    • Costin Mărculescu a murit.
    • Actorul, plâns de divele din lumea mondenă.
    • Loredana Chivu și Simona Trașcă, mesaje triste la adresa bunului lor prieten.
    Actorul Costin Mărculescu, găsit fără viață în cada din apartamentul său! Cine i-a fost alături până în ultima clipă, dar și imediat după moarte
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 08:50
    Actorul Costin Mărculescu, găsit fără viață în cada din apartamentul său! Cine i-a fost alături până în ultima clipă, dar și imediat după moarte
    • Costin Mărculescu găsit fără viață în apartament.
    • Bărbatul locuia singur, însă avea alături de el un cățel.
    • Animalul de companie i-a fost tot timpul alături.
    Trupul neînsuflețit al lui Costin Mărculescu, ridicat de medicii legiști. Imagini de la fața locului / VIDEO
    Paparazzi • pe 11.06.2020 la 08:45
    Trupul neînsuflețit al lui Costin Mărculescu, ridicat de medicii legiști. Imagini de la fața locului / VIDEO
    • Costin Mărculescu a murit, la 51 de ani.
    • Legiștii i-au ridicat trupul târziu în noapte.
    • Urmează să fie efectuată autopsia.
    Legătura morții lui Costin Mărculescu cu cea a Cristinei Țopescu! Apropiații sunt încă în stare de șoc!
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 08:33
    Legătura morții lui Costin Mărculescu cu cea a Cristinei Țopescu! Apropiații sunt încă în stare de șoc!
    • Costin Mărculescu s-a stins din viață!
    • Descoperit în cadă în stare de putrefacție.
    • Moartea sa, trasă la indigo ca cea a Cristinei Țopescu
    Primul anunț al Poliției, după ce trupul lui Costin Mărculescu a fost găsit fără viață în apartamentul în care locuia!
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 08:17
    Primul anunț al Poliției, după ce trupul lui Costin Mărculescu a fost găsit fără viață în apartamentul în care locuia!
    • Costin Mărculescu a fost găsit fără viață în apartament.
    • Anunțul poliției referitor la moartea sa!
    Ultima postare a lui Costin Mărculescu înainte de a se stinge din viață! Actorul abia aștepta să iasă la terase, după pandemie!
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 08:01
    Ultima postare a lui Costin Mărculescu înainte de a se stinge din viață! Actorul abia aștepta să iasă la terase, după pandemie!
    • Costin Mărculescu a murit!
    • Ultima postare a lui Costin Mărculescu în mediul online
    Mara Bănică, mărturii cutremurătoare după ce Costin Mărculescu a fost găsit mort în casă! „Bănuiesc că a făcut infarct”
    Stiri interne • pe 11.06.2020 la 01:13
    Mara Bănică, mărturii cutremurătoare după ce Costin Mărculescu a fost găsit mort în casă! „Bănuiesc că a făcut infarct”
    • Costin Mărculescu s-a stins din viață.
    • Mara Bănică, mărturii cutremurătoare după ce Costin Mărculescu a fost găsit mort în locuință.
    • Regretatul actor avea probleme cu inima și suferea de depresie.
    FOTO / Primele imagini de la locul tragediei! Costin Mărculescu a murit! Ușa apartamentului actorului a fost spartă de pompieri
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 01:06
    FOTO / Primele imagini de la locul tragediei! Costin Mărculescu a murit! Ușa apartamentului actorului a fost spartă de pompieri
    • Ușa apartamentul lui Costin Mărculescu a fost spartă de pompieri
    • Actorul nu mai fusese văzut de câteva zile
    Costin Mărculescu a fost găsit decedat în propria casă! Actorul nu mai răspundea la ușă de câteva zile
    Showbiz intern • pe 11.06.2020 la 00:47
    Costin Mărculescu a fost găsit decedat în propria casă! Actorul nu mai răspundea la ușă de câteva zile
    • Costin Mărculescu a fost găsit mort în propriul apartament
    • Actorul nu mai era de găsit de mai multe zile
    Știri
    Pe Sorin Bontea îl știe toată lumea, dar v-ați întrebat cum arată mama lui? Ce gest a făcut femeia pentru fiul ei
    Showbiz intern • la 14:21
    Pe Sorin Bontea îl știe toată lumea, dar v-ați întrebat cum arată mama lui? Ce gest a făcut femeia pentru fiul ei
    • Cum arată mama lui Sorin Bontea.
    • Ce gest le-a topit inimile fanilor?
    Momentul când un avion explodează, după ce aterizează forțat pe o stradă aglomerată / VIDEO
    Stiri internationale • la 14:18
    Momentul când un avion explodează, după ce aterizează forțat pe o stradă aglomerată / VIDEO
    • Martorii accidentului au filmat tot și au postat imaginile online.
    • Pilotul aeronavei a murit pe loc.
    Activitățile care ne pot îmbolnăvi de COVID-19. „Lista roșie" publicată de OMS
    Actualitate • la 14:16
    Activitățile care ne pot îmbolnăvi de COVID-19. „Lista roșie" publicată de OMS
    • Organizația Mondială a Sănătății a publicat lista celor mai periculoase activități.
    • Șeful DSU, Raed Arafat, a declarat că, în contextul actual, nu mai putem vorbi despre măsuri de relaxare.
    Cum a făcut Culiță Sterp bani pentru casa de lux în care urmează să se mute! ”Am cântat în fiecare...”
    Showbiz intern • la 14:06
    Cum a făcut Culiță Sterp bani pentru casa de lux în care urmează să se mute! ”Am cântat în fiecare...”
    • Culiță Sterp, despre casa visurilor lui!
    • Cântărețul a renunțat la multe evenimente pentur a face bani!
    Caz șocant la malul mării. Cadavrele a doi tineri au fost găsite într-o valiză. Cine sunt victimele și ce vârstă aveau
    Stiri internationale • la 13:51
    Caz șocant la malul mării. Cadavrele a doi tineri au fost găsite într-o valiză. Cine sunt victimele și ce vârstă aveau
    • Descoperire șocantă la malul mării.
    • Doi tineri erau ascunși într-o valiză.
    Culiță Sterp, pregătit să devină tată! Câți copii își dorește artistul! ”Îmi plac foarte mult”
    Showbiz intern • la 13:31
    Culiță Sterp, pregătit să devină tată! Câți copii își dorește artistul! ”Îmi plac foarte mult”
    • Culiță Sterp vrea să aibă 4 copii!
    • Artistul provine dintr-o familie numeroasă.
    Vezi toate știrile noi