Homepage » DOSAR » Lora și Dan Badea au divorțat!

Lora și Dan Badea au divorțat!

VIDEO /Surpriză de proporţii pentru Lora! Cine îi este alături după despărţirea de fostul soţ, Dan Badea
Monden • pe 27.10.2014 la 18:59

VIDEO /Surpriză de proporţii pentru Lora! Cine îi este alături după despărţirea de fostul soţ, Dan Badea

    VIDEO / Dovada că Dan Badea suferă după Lora! Ce a postat pe Internet la două săptămâni după divorţ
    Monden • pe 25.10.2014 la 19:38

    VIDEO / Dovada că Dan Badea suferă după Lora! Ce a postat pe Internet la două săptămâni după divorţ

      Divorţul de Lora i-a afectat cariera? Ce spune Dan Badea despre prestaţiile de stand-up de după despărţire
      Monden • pe 20.10.2014 la 11:13

      Divorţul de Lora i-a afectat cariera? Ce spune Dan Badea despre prestaţiile de stand-up de după despărţire

        Despărţirea a fost scrisă în stele? Ce spune astrologul despre DIVORŢUL dintre Lora şi Dan Badea
        Monden • pe 14.10.2014 la 10:53

        Despărţirea a fost scrisă în stele? Ce spune astrologul despre DIVORŢUL dintre Lora şi Dan Badea

          Ce a postat Lora pe Facebook, în prima zi după divorţ: "Ştiu exact cine sunt şi ce vreau de la viaţă"
          Monden • pe 14.10.2014 la 10:34

          Ce a postat Lora pe Facebook, în prima zi după divorţ: "Ştiu exact cine sunt şi ce vreau de la viaţă"

            VIDEO / Lora a povestit pas cu pas episodul atacului! Cum au decurs lucrurile
            Monden • pe 14.10.2014 la 00:00

            VIDEO / Lora a povestit pas cu pas episodul atacului! Cum au decurs lucrurile

              Cu cine a petrecut Dan Badea cu o seară înainte de a divorţa de Lora!
              Actualitate • pe 13.10.2014 la 23:59

              Cu cine a petrecut Dan Badea cu o seară înainte de a divorţa de Lora!

                N-ai să crezi cum îşi va petrece Lora prima noapte în calitate de femeie divorţată! Ce are de gând să facă vedeta în această seară
                Monden • pe 13.10.2014 la 23:42

                N-ai să crezi cum îşi va petrece Lora prima noapte în calitate de femeie divorţată! Ce are de gând să facă vedeta în această seară

                  Mihai Gruia spune totul despre agresorul Lorei! Cine este individul şi ce i-a făcut artistei
                  Monden • pe 13.10.2014 la 22:15

                  Mihai Gruia spune totul despre agresorul Lorei! Cine este individul şi ce i-a făcut artistei

                    VIDEO / Primele declaraţii ale Lorei după ce a fost agresată de un obsedat sexual! Ce a spus în momentul în care a părăsit secţia de poliţie
                    Paparazzi • pe 13.10.2014 la 22:00

                    VIDEO / Primele declaraţii ale Lorei după ce a fost agresată de un obsedat sexual! Ce a spus în momentul în care a părăsit secţia de poliţie

                      INCREDIBIL! În ziua în care a divorţat, Lora a fost băgată în sperieţi de un obsedat sexual A fost nevoie de intervenţia Poliţiei!
                      Actualitate • pe 13.10.2014 la 19:32

                      INCREDIBIL! În ziua în care a divorţat, Lora a fost băgată în sperieţi de un obsedat sexual A fost nevoie de intervenţia Poliţiei!

                        VIDEO / După DIVORŢ, tot ÎMPREUNĂ! Unde au mers Dan Badea şi Lora după ce au ieşit de la notar
                        Paparazzi • pe 13.10.2014 la 13:45

                        VIDEO / După DIVORŢ, tot ÎMPREUNĂ! Unde au mers Dan Badea şi Lora după ce au ieşit de la notar

                          VIDEO / Lora şi Dan Badea, PRIMELE DECLARAŢII după ce au semnat actele de divorţ la notar
                          Monden • pe 13.10.2014 la 13:14

                          VIDEO / Lora şi Dan Badea, PRIMELE DECLARAŢII după ce au semnat actele de divorţ la notar

                            VIDEO / Imagini înduioşătoare! Lora şi Dan Badea s-au ţinut de mână, în drum spre NOTAR! VEZI primele declaraţii ale cântăreţei, după ce a divorţat
                            Monden • pe 13.10.2014 la 12:26

                            VIDEO / Imagini înduioşătoare! Lora şi Dan Badea s-au ţinut de mână, în drum spre NOTAR! VEZI primele declaraţii ale cântăreţei, după ce a divorţat

                              VIDEO / Căsnicia Lorei cu Dan Badea a fost de la început compromisă! SEMNELE care prevesteau DIVORŢUL încă de la NUNTĂ
                              Monden • pe 13.10.2014 la 12:18

                              VIDEO / Căsnicia Lorei cu Dan Badea a fost de la început compromisă! SEMNELE care prevesteau DIVORŢUL încă de la NUNTĂ

                                Lora şi Dan Badea au divorţat! Ce a făcut cântăreaţa cu doar câteva minute înainte să depună actele la notar
                                Monden • pe 13.10.2014 la 12:16

                                Lora şi Dan Badea au divorţat! Ce a făcut cântăreaţa cu doar câteva minute înainte să depună actele la notar

                                  Nici bine nu au terminat renovările, că au DIVORŢAT! Ce se va alege de CASA în care Lora şi Dan Badea au investit bani împreună?
                                  Monden • pe 13.10.2014 la 12:12

                                  Nici bine nu au terminat renovările, că au DIVORŢAT! Ce se va alege de CASA în care Lora şi Dan Badea au investit bani împreună?

                                    VIDEO / Dan Badea, imaginea suferinţei! Ce a făcut înainte să divorţeze de Lora
                                    Paparazzi • pe 13.10.2014 la 12:10

                                    VIDEO / Dan Badea, imaginea suferinţei! Ce a făcut înainte să divorţeze de Lora

                                      E OFICIAL! Lora şi Dan Badea AU DIVORŢAT