Mădălina Manole, 3 ani de la deces

Marian Manole și cântăreața Mădălina Manole. El poartă un hanorac albastru.
Emisiuni TV • pe 07.10.2020 la 14:56

Fratele Mădălinei Manole, chinuit de boală, după moartea cântăreței și a părinților lui: „Nu le doresc nici dușmanilor să treacă prin așa ceva” / VIDEO

  • Fratele Mădălinei Manole, chinuit de boală, după moartea cântăreței și a părinților lui!
  • Marian trăiește o dramă sfâșietoare!
Fratele Mădălinei Manole împreună cu artista
Showbiz intern • pe 22.09.2020 la 14:19

Peste familia Mădălinei Manole s-a abătut un blestem! Ce a aflat fratele artistei!

  • Fratele Mădălinei Manole, despre blestemul care s-a abătut asupra familiei! 
  • Ce a aflat bărbatul!
Madalina Manole și fratele ei
Showbiz intern • pe 20.09.2020 la 09:48

Fratele Mădălinei Manole, atac dur la adresa lui Petru Mircea! ”S-o crezi tu, puiule”

  • Fratele Mădălinei Manole, atac dur la adresa lui Petru Mircea! 
  • Ce îi reproșează bărbatul fostului soț al artistei!
Fratele Mădălinei Manole, dezvăluiri emoționante despre relația cu sora sa.
Showbiz intern • pe 19.09.2020 la 16:10

Fratele Mădălinei Manole, dezvăluiri emoționante despre relația cu sora sa: ”Cine nu se mândrea cu asemenea fată?”

  • Fratele Mădălinei Manole, dezvăluiri emoționante despre relația cu sora sa!
  • Marian Manole, amintiri de neuitat alături de ”Fata cu părul de foc”!
  • Ce a declarat?
Cum arată nepotul Mădălinei Manole?
Showbiz intern • pe 19.09.2020 la 14:05

Cum arată nepotul Mădălinei Manole? Mihai, singurul care îi alina dorul bunicului său de fiul regretatei artiste / FOTO 

  • Cum arată nepotul Mădălinei Manole?
  • Mihai, singurul care îi alina dorul bunicului său de fiul regretatei artiste!
  • Tânărul este devastat de durere!
Ce ”moștenire” i-a lăsat tatăl Mădălinei Manole fiului său?
Emisiuni TV • pe 10.09.2020 la 14:54

Ce ”moștenire” i-a lăsat tatăl Mădălinei Manole fiului său? Și-a dorit asta până în ultima clipă / VIDEO 

  • Ce ”moștenire” i-a lăsat tatăl Mădălinei Manole fiului său?
  • Și-a dorit asta până în ultima clipă, însă, din nefericire, viața a decis în locul lui! 
Cum va avea loc înmormântarea tatălui Mădălinei Manole?
Emisiuni TV • pe 10.09.2020 la 14:37

Cum va avea loc înmormântarea tatălui Mădălinei Manole? Fratele artistei: ”De la morgă, este băgat în sicriu și direct la cimitir” / VIDEO 

  • Cum va avea loc înmormântarea tatălui Mădălinei Manole?
  • Fratele artistei face dezvăluiri cutremurătoare! 
Madalina Manole, tatăl și mama ei!
Showbiz intern • pe 09.09.2020 la 19:17

Familia Mădălinei Manole a avut un destin zbuciumat! Cum au murit toți trei, fiica, mama și tatăl, într-un deceniu!

  • Astăzi a murit tatăl Mădălinei Manole!
  • Într-un decendiu o familia s-a stins din viață!
Ultimele declarații ale tatălui Mădălinei Manole! Astăzi părintele regretatei cântărețe a murit!
Showbiz intern • pe 09.09.2020 la 18:56

Ultimele declarații ale tatălui Mădălinei Manole! Astăzi părintele regretatei cântărețe a murit!

  • Ultimele declarații ale tatălui Mădălinei Manole!
  • Ce a spus bărbatul înainte de a muri!
Tatăl Mădălinei Manole a murit!
Showbiz intern • pe 09.09.2020 la 18:28

Tatăl Mădălinei Manole a murit!

  • Tatăl Mădălinei Manole a pierdut lupta cu viața.
  • Astăzi bărbatul intrase în comă!
Tatăl Mădălinei Manole a intrat în comă!
Stiri interne • pe 09.09.2020 la 14:26

Tatăl Mădălinei Manole a intrat în comă! Veste teribilă de la spital!

  • Tatăl Mădălinei Manole a intrat în comă
  • Medicii nu-i dau șanse de supraviețuire
Fratele Mădălinei Manole pregătește înmormântarea tatălui său
Showbiz intern • pe 08.09.2020 la 14:37

Tatăl Mădălinei Manole, la un pas de moarte! Fratele fetei cu părul de foc face pregătiri de înmormântare: „Aștept să primesc vestea”

  • Tatăl Mădălinei Manole este la un pas de moarte
  • Fiul său se pregătește deja de înmormântare
  • Ion Manole nu poate fi tratat cu plasmă
Fratele Mădălinei Manole luptă pentru tatăl său, diagnosticat cu COVID-19! În ce stare este acum Ion Manole
Showbiz intern • pe 03.09.2020 la 15:33

Fratele Mădălinei Manole luptă pentru tatăl său, diagnosticat cu COVID-19! În ce stare este acum Ion Manole

  • Ion Manole, internat la Terapie Intensivă.
  • Fratele regretatei artiste, în pragul disperării!
Petru Mircea, fostul soț al Mădălinei Manole, relație cu o blondă celebră? Fratele artistei tună și fulgeră: ”Zicea că este cea mai bună prietenă a ei”
Showbiz intern • pe 14.08.2020 la 08:55

Petru Mircea, fostul soț al Mădălinei Manole, relație cu o blondă celebră? Fratele artistei tună și fulgeră: ”Zicea că este cea mai bună prietenă a ei”

  • Petru Mircea, fostul soț al Mădălinei Manole, relație cu o blondă celebră? 
  • Fratele regretatei artiste tună și fulgeră!
  • Ce a declarat Marian Manole?
Dosarul morții Mădălinei Manole, redeschis! Primele declarații ale fratelui artistei: ”Orice om care a iubit-o poate să ajute”
Showbiz intern • pe 08.08.2020 la 16:40

Dosarul morții Mădălinei Manole, redeschis! Primele declarații ale fratelui artistei: ”Orice om care a iubit-o poate să ajute”

  • Dosarul morții Mădălinei Manole, redeschis!
  • Primele declarații ale fratelui artistei!
  • Ce le-a transmis Marian Manole tuturor celor care au iubit-o pe ”Fata cu părul de foc”?
Decizia radicală luată de fratele Mădălinei Manole! Ce se întâmplă la 10 ani de la moartea vedetei: ”Un leu, un euro, pentru aflarea adevărului”
Showbiz intern • pe 07.08.2020 la 17:32

Decizia radicală luată de fratele Mădălinei Manole! Ce se întâmplă la 10 ani de la moartea vedetei: ”Un leu, un euro, pentru aflarea adevărului”

  • Decizia radicală luată de fratele Mădălinei Manole!
  • Ce se întâmplă la 10 ani de la moartea vedetei? 
  • Marian Manole, mai hotărât ca niciodată!
Ce s-a întâmplat la mormântul Mădălinei Manole? Gestul șocant făcut de Petru Mircea
Showbiz intern • pe 15.07.2020 la 14:33

Ce s-a întâmplat la mormântul Mădălinei Manole? Gestul șocant făcut de Petru Mircea

  • Ce s-a întâmplat la mormântul Mădălinei Manole?
  • Gestul șocant făcut de Petru Mircea!
  • Nu o să-ți vină să crezi!
Ștefan Bănică, mesaj plin de durere! A cântat cu Mădălina Manole pentru ultima dată, înainte să moară! ”A ales să plece”
Showbiz intern • pe 15.07.2020 la 00:13

Ștefan Bănică, mesaj plin de durere! A cântat cu Mădălina Manole pentru ultima dată, înainte să moară! ”A ales să plece”

  • 10 ani de la moartea Mădălinei Manole.
  • Mesajul dureros al lui Ștefan Bănică
Ce scria, de fapt, în certificatul de deces al Mădălinei Manole! Artista s-a stins din viață în urmă cu 10 ani!
Showbiz intern • pe 14.07.2020 la 17:45

Ce scria, de fapt, în certificatul de deces al Mădălinei Manole! Artista s-a stins din viață în urmă cu 10 ani!

  • Madalina Manole s-a stins din viață în urmă cu 10 ani!
  • Ce se arăta în certificatul de deces al artistei!
”Suntem criminalii Mădălinei!” Dan Negru, mesaj dureros la 10 ani de la moartea ei!
Showbiz intern • pe 14.07.2020 la 16:52

”Suntem criminalii Mădălinei!” Dan Negru, mesaj dureros la 10 ani de la moartea ei!

  • 10 ani de la moartea Mădălinei Manole!
  • Mesajul dureros al lui Dan Negru.
Ultima poză cu Mădălina Manole în viață! Cum arăta ”Fata cu părul de foc” înainte a se sinucide / FOTO
Showbiz intern • pe 14.07.2020 la 10:48

Ultima poză cu Mădălina Manole în viață! Cum arăta ”Fata cu părul de foc” înainte a se sinucide / FOTO

  • Ultima poză cu Mădălina Manole în viață!
  • Cum arăta ”Fata cu părul de foc” înainte a se sinucide?
  • I se citea durerea pe chip!
Mădălina Manole, cântec nedifuzat vreodată! Versurile care îți vor smulge lacrimi: ”Să mă păstrezi”
Showbiz intern • pe 14.07.2020 la 10:15

Mădălina Manole, cântec nedifuzat vreodată! Versurile care îți vor smulge lacrimi: ”Să mă păstrezi”

  • Mădălina Manole, cântec nedifuzat vreodată!
  • Versurile care îți vor smulge lacrimi!
  • Ți se face pielea de găină!
Tatăl Mădălinei Manole, distrus la 10 ani de la moartea fiicei: ”Mi-am văzut nepotul doar în ziare”
Showbiz intern • pe 14.07.2020 la 09:46

Tatăl Mădălinei Manole, distrus la 10 ani de la moartea fiicei: ”Mi-am văzut nepotul doar în ziare”

  • 10 ani fără Mădălina Manole.
  • Tatăl artistei, distrus la 10 ani de la moartea fiicei!
  • Bărbatul nu și-a văzut nicio secundă nepotul!
Astăzi se împlinesc 10 ani de la moartea Mădălinei Manole! ”Fata cu părul de foc” s-a stins din viață chiar de ziua ei de naștere
Showbiz intern • pe 14.07.2020 la 00:30

Astăzi se împlinesc 10 ani de la moartea Mădălinei Manole! ”Fata cu părul de foc” s-a stins din viață chiar de ziua ei de naștere

  • 10 ani de la moartea Mădălinei Manole!
  • S-a stins din viață de ziua sa de naștere!
  • Cântăreața s-a sinucis în propria casă!
Scrisoarea cutremurătoare a lui Daniel Gheorghe, la aproape zece ani de la moartea subită a Mădălinei Manole: „Oare câți te mai plâng?”
Showbiz intern • pe 07.07.2020 la 01:08

Scrisoarea cutremurătoare a lui Daniel Gheorghe, la aproape zece ani de la moartea subită a Mădălinei Manole: „Oare câți te mai plâng?”

  • Daniel Gheorghe i-a dedicat o scrisoare Mădălinei Manole
  • Sâmbătă se vor împlini 10 ani de la moartea subită a cântăreței
  • Artista s-a sinucis în anul 2010, chiar de ziua ei de naștere
Gest extrem al afaceristului care i-a dat Furadan Mădălinei Manole / Imagini exclusive
Stiri interne • pe 02.06.2020 la 23:50

Gest extrem al afaceristului care i-a dat Furadan Mădălinei Manole / Imagini exclusive

    VIDEO / Mădălina Manole și-a cântat durerea, înainte de se sinucide! Cum sună piesa care oglindea suferința artistei
    Showbiz intern • pe 21.05.2020 la 10:45

    VIDEO / Mădălina Manole și-a cântat durerea, înainte de se sinucide! Cum sună piesa care oglindea suferința artistei

      Asemănările dintre cazul Mădălinei Manole și cel al mezzosopranei Maria Nicoară. Soacrele, roluri esențiale
      Showbiz intern • pe 13.05.2020 la 20:28

      Asemănările dintre cazul Mădălinei Manole și cel al mezzosopranei Maria Nicoară. Soacrele, roluri esențiale

        Cum a reacționat fiul Mădălinei Manole când a aflat că mama lui s-a sinucis? Petru Mircea i-a povestit tot micuțului: ”Tatăl lui trebuia să îi spună, altfel ar fi aflat de pe internet”
        Showbiz intern • pe 11.05.2020 la 12:04

        Cum a reacționat fiul Mădălinei Manole când a aflat că mama lui s-a sinucis? Petru Mircea i-a povestit tot micuțului: ”Tatăl lui trebuia să îi spună, altfel ar fi aflat de pe internet”

          Ce arătau primele imagini făcute de procurori în casa Mădălinei Manole, după moartea sa
          Showbiz intern • pe 06.05.2020 la 10:31

          Ce arătau primele imagini făcute de procurori în casa Mădălinei Manole, după moartea sa

            Motivul pentru care tatăl Mădălinei Manole susținea existența unei legături între moartea artistei și „cazul Elodia”
            Showbiz intern • pe 05.05.2020 la 12:41

            Motivul pentru care tatăl Mădălinei Manole susținea existența unei legături între moartea artistei și „cazul Elodia”

              FOTO / Cum arată fiul Mădălinei Manole la 10 ani de la moartea artistei? Era doar un bebeluș când mama și-a pus capăt zilelor 
              Showbiz intern • pe 28.04.2020 la 14:16

              FOTO / Cum arată fiul Mădălinei Manole la 10 ani de la moartea artistei? Era doar un bebeluș când mama și-a pus capăt zilelor 

                Cum și-a petrecut Mădălina Manole ultimele 24 de ore. „Fata cu părul de foc” s-a sinucis de ziua ei!
                Showbiz intern • pe 18.04.2020 la 12:04

                Cum și-a petrecut Mădălina Manole ultimele 24 de ore. „Fata cu părul de foc” s-a sinucis de ziua ei!

                  Ce a scris Mădălina Manole în biletul de adio. Printre rânduri, motivul pentru care s-a sinucis!
                  Showbiz intern • pe 16.04.2020 la 21:07

                  Ce a scris Mădălina Manole în biletul de adio. Printre rânduri, motivul pentru care s-a sinucis!

                    Soțul Mădălinei Manole, un gentleman cu iubita, doar pe jumătate! Ce s-a ales de Petru Mircea, la un deceniu de la moartea artistei / VIDEO PAPARAZZI
                    Paparazzi • pe 21.03.2020 la 23:50

                    Soțul Mădălinei Manole, un gentleman cu iubita, doar pe jumătate! Ce s-a ales de Petru Mircea, la un deceniu de la moartea artistei / VIDEO PAPARAZZI

                      Ultimele cuvinte ale Mădălinei Manole, înainte de a se sinucide. Ţi se face pielea de găină. ''Sunt o neputincioasă, o nevrednică, o complexată''
                      Showbiz intern • pe 27.02.2020 la 20:17

                      Ultimele cuvinte ale Mădălinei Manole, înainte de a se sinucide. Ţi se face pielea de găină. ''Sunt o neputincioasă, o nevrednică, o complexată''

                        Mădălina Manole a dat de înţeles că nu este bine, însă nimeni nu a luat-o în seamă. Mesajul transmis înainte să se sinucidă
                        Showbiz intern • pe 12.11.2019 la 10:18

                        Mădălina Manole a dat de înţeles că nu este bine, însă nimeni nu a luat-o în seamă. Mesajul transmis înainte să se sinucidă

                          Andreea Bălan merge la psiholog. Cazul Mădălinei Manole a speriat-o
                          Showbiz intern • pe 08.08.2019 la 11:20

                          Andreea Bălan merge la psiholog. Cazul Mădălinei Manole a speriat-o

                            Dan Negru, dezvăluire dureroasă după 9 ani de la moartea Mădălinei Manole: "Ăștia de am rămas suntem complici la crimă"
                            Showbiz intern • pe 15.07.2019 la 11:24

                            Dan Negru, dezvăluire dureroasă după 9 ani de la moartea Mădălinei Manole: "Ăștia de am rămas suntem complici la crimă"

                              Ultima melodie lansată de Mădălina Manole spune totul despre gestul teribil pe care urma să-l facă. Nimeni nu şi-a dat seama să-i sară în ajutor
                              Showbiz intern • pe 10.06.2019 la 10:58

                              Ultima melodie lansată de Mădălina Manole spune totul despre gestul teribil pe care urma să-l facă. Nimeni nu şi-a dat seama să-i sară în ajutor

                                Detalii şocante despre moartea Mădălinei Manole. Uluitor ce a putut să scrie în biletul de adio. "Am atâta lumea în jurul meu, nu o merit"
                                Showbiz intern • pe 03.04.2019 la 12:51

                                Detalii şocante despre moartea Mădălinei Manole. Uluitor ce a putut să scrie în biletul de adio. "Am atâta lumea în jurul meu, nu o merit"

                                  PAPARAZZI / VIDEO / Imagini exclusive cu femeia care s-a mutat în casa Mădălinei Manole, cu Petru Mircea!
                                  Paparazzi • pe 03.03.2019 la 23:50

                                  PAPARAZZI / VIDEO / Imagini exclusive cu femeia care s-a mutat în casa Mădălinei Manole, cu Petru Mircea!

                                    VIDEO / Andreea Marin şi-a dat seama că este în depresie, după tragedia cu Mădălina Manole. "A fost semnalul de alarmă"
                                    Showbiz intern • pe 02.03.2019 la 14:07

                                    VIDEO / Andreea Marin şi-a dat seama că este în depresie, după tragedia cu Mădălina Manole. "A fost semnalul de alarmă"

                                      Socrul Mădălinei Manole a murit! Petru Mircea, în doliu
                                      Showbiz intern • pe 13.01.2019 la 12:08

                                      Socrul Mădălinei Manole a murit! Petru Mircea, în doliu

                                        Răsturnare de situație! Ce se întâmplă cu femeia care i-a adus Furadan Mădălinei Manole, la 7 ani de la moartea artistei
                                        Showbiz intern • pe 19.11.2018 la 18:38

                                        Răsturnare de situație! Ce se întâmplă cu femeia care i-a adus Furadan Mădălinei Manole, la 7 ani de la moartea artistei

                                          VIDEO / Ancheta în cazul Mădălinei Manole ar putea fi dată peste cap. Dovada că artista nu a luat Furadan
                                          Showbiz intern • pe 21.09.2018 la 08:10

                                          VIDEO / Ancheta în cazul Mădălinei Manole ar putea fi dată peste cap. Dovada că artista nu a luat Furadan

                                            Familia Mădălinei Manole a strâns cadouri pentru fiul artistei, timp de 8 ani. De ce niciunul n-a ajuns la copil
                                            Showbiz intern • pe 23.08.2018 la 12:25

                                            Familia Mădălinei Manole a strâns cadouri pentru fiul artistei, timp de 8 ani. De ce niciunul n-a ajuns la copil

                                              Fratele Mădălinel Manole a fost ameninţat cu moartea. "În cavou ai semnal?"
                                              Showbiz intern • pe 22.08.2018 la 10:30

                                              Fratele Mădălinel Manole a fost ameninţat cu moartea. "În cavou ai semnal?"

                                                Mădălina Manole şi-a salvat primul soţ de la sinucidere. "Încercam să-i ridic moralul"
                                                Showbiz intern • pe 19.08.2018 la 10:03

                                                Mădălina Manole şi-a salvat primul soţ de la sinucidere. "Încercam să-i ridic moralul"

                                                  VIDEO / Dosarul morţii Mădălinei Manole, în pericol! Ce au vrut hackerii să fure din document?
                                                  Showbiz intern • pe 09.08.2018 la 21:10

                                                  VIDEO / Dosarul morţii Mădălinei Manole, în pericol! Ce au vrut hackerii să fure din document?

                                                    Știri
                                                    Feli, mesaj emoționant pentru fetița ei. „Să mă ierți pentru zilele în care...”
                                                    Showbiz intern • la 00:07
                                                    Feli, mesaj emoționant pentru fetița ei. „Să mă ierți pentru zilele în care...”
                                                    • Cum le-a afectat pandemia pe Feli și micuța sa, Nora Luna.
                                                    • Promisiunea pe care câtăreața i-a făcut-o fetiței.
                                                    • Mesajul emoționant, transmis pe o rețea de socializare.
                                                    Siguranța înainte de toate! Șerban Pavlu și fiul său au ieșit la plimbare cu bicicletele, dar actorul nu l-a scăpat din ochi pe micuț / PAPARAZZI
                                                    Paparazzi • ieri la 23:50
                                                    Siguranța înainte de toate! Șerban Pavlu și fiul său au ieșit la plimbare cu bicicletele, dar actorul nu l-a scăpat din ochi pe micuț / PAPARAZZI
                                                    • Șerban Pavlu și fiul său au ieșit cu bicicletele în parc
                                                    • Actorul nu îl scapă din ochi pe băiat
                                                    BRomania și șeful lui, aroganțe în pandemie! Fumează trabuc la restaurant, dar nu uită de dezinfectant / PAPARAZZI
                                                    Paparazzi • ieri la 23:50
                                                    BRomania și șeful lui, aroganțe în pandemie! Fumează trabuc la restaurant, dar nu uită de dezinfectant / PAPARAZZI
                                                    • BRomania, surprins alături de șeful său, la un local din București.
                                                    • Deși plini de aroganțe, amândoi s-au arătat responsabili în privința pandemiei.
                                                    • Cine a plătit nota, la finalul serii.
                                                    Cătălin Zamfira trăiește viața „ca sultanii”! Atunci când nu se ocupă de politică, celebrul deputat dă iama în vicii! La ce lucru important a renunțat de dragul lor! / PAPARAZZI