Mădălina Manole, 3 ani de la deces

Fratele Mădălinei Manole, scandal cu Petru Mircea la mormântul artistei. Ce și-au spus cei doi: „Mi-a vorbit foarte urât” / VIDEO
Emisiuni TV • pe 02.09.2021 la 19:23

Fratele Mădălinei Manole, scandal cu Petru Mircea la mormântul artistei. Ce și-au spus cei doi: „Mi-a vorbit foarte urât” / VIDEO

  • Marian Manole, în continuare în scandal cu Petru Mircea.
  • Fratele Mădălinei Manole face din nou acuzații la adresa fostului cumnat.
Marian Manole, fratele Mădălinei Manole, mesaj plin de durere la 11 ani de la moartea ei. Astăzi își sărbătorea și aniversarea
Showbiz intern • pe 14.07.2021 la 10:08

Marian Manole, fratele Mădălinei Manole, mesaj plin de durere la 11 ani de la moartea ei. Astăzi își sărbătorea și aniversarea

  • Fratele Mădălinei Manole, distrus de durere la 11 ani de la moartea artistei
  • Astăzi vedeta și-ar fi sărbătorit și ziua de naștere
11 ani de la moartea Mădălinei Manole! Cântăreața a fost găsită decedată pe 14 iulie 2010 în locuința sa, de ziua ei de naștere
Showbiz intern • pe 14.07.2021 la 08:15

11 ani de la moartea Mădălinei Manole! Cântăreața a fost găsită decedată pe 14 iulie 2010 în locuința sa, de ziua ei de naștere

  • Astăzi se împlinesc 11 ani de la moartea Mădălinei Manole
  • Vedeta fusese găsită decedată în casa ei din Otopeni
Mădălina Manole, visată de apropiații săi, la 11 ani de la moartea ei. Cum a apărut și ce făcea regretata artistă / VIDEO
Showbiz intern • pe 10.07.2021 la 22:33

Mădălina Manole, visată de apropiații săi, la 11 ani de la moartea ei. Cum a apărut și ce făcea regretata artistă / VIDEO

  • Mădălina Manole a murit pe 14 iulie 2010
  • Vedeta a apărut în visul unui fan
Fratele Mădălinei Manole, dat în judecată de soțul artistei. De ce-l acuză Petru Mircea: „N-am bani de avocați! Scot la licitație CD-urile ei”
Showbiz intern • pe 06.07.2021 la 13:20

Fratele Mădălinei Manole, dat în judecată de soțul artistei. De ce-l acuză Petru Mircea: „N-am bani de avocați! Scot la licitație CD-urile ei”

  • Marian Manole, dat în judecată de Petru Mircea.
  • Ce acuzații i-ar aduce soțul artistei fratelui ei.
Fratele Mădălinei Manole, devestat de durere. Ce trebuia să se întâmple azi în familia sa: ”Îngerii fie cu tine”
Showbiz intern • pe 02.07.2021 la 20:42

Fratele Mădălinei Manole, devestat de durere. Ce trebuia să se întâmple azi în familia sa: ”Îngerii fie cu tine”

  • Marian Manole trece prin momente cumplite
  • Fratele Mădălinei Manole a spus ce trebuia să se întâmple azi
Marian Manole, dezamăgit și supărat de acuzațiile pe care iubita lui Petru Mircea le aduce la adresa Mădălinei Manole: ”Spune peste tot că s-a sinucis”
Showbiz intern • pe 26.06.2021 la 17:04

Marian Manole, dezamăgit și supărat de acuzațiile pe care iubita lui Petru Mircea le aduce la adresa Mădălinei Manole: ”Spune peste tot că s-a sinucis”

  • Marian Manole o pune la zid pe iubita lui Petru Mircea!
  • Ce a zis despre partenera de viață a fostului său cumnat?
Fratele Mădălinei Manole s-a despărțit de soție după 20 ani. Cum arăta fosta cumnată a regretatei cântărețe: ”Singurătatea doare, dar nu ucide”
Showbiz intern • pe 26.06.2021 la 09:23

Fratele Mădălinei Manole s-a despărțit de soție după 20 ani. Cum arăta fosta cumnată a regretatei cântărețe: ”Singurătatea doare, dar nu ucide”

  • Cei doi s-au despărțit în urmă cu doar câțiva ani
  • Împreună au un băiat
Fratele Mădălinei Manole, atac dur la adresa lui Petru Mircea: ”Crezi că i-ar plăcea să vadă că nu-mi dai voie să-mi cunosc nepotul?”
Showbiz intern • pe 24.06.2021 la 18:50

Fratele Mădălinei Manole, atac dur la adresa lui Petru Mircea: ”Crezi că i-ar plăcea să vadă că nu-mi dai voie să-mi cunosc nepotul?”

  • Pe 14 iulie se împlinesc 11 ani de la moartea Mădălinei Manole!
  • Marian Manole nu-l iartă pe Petru Mircea!
La 11 ani de la moartea Mădălinei Manole, Marian, fratele artistei, continuă seria acuzațiilor: ”Nu cred în sinucidere”
Showbiz intern • pe 16.06.2021 la 09:32

La 11 ani de la moartea Mădălinei Manole, Marian, fratele artistei, continuă seria acuzațiilor: ”Nu cred în sinucidere”

  • Marian Manole susține că Mădălina Manole nu s-a sinucis.
  • Fratele artistei, mesaj cutremurător pe contul de Facebook!
Băiețelul Mădălinei Manole a împlinit 12 ani. De ce nu îl lasă Petru Mircea pe unchiul său să îl vadă: „Plin de ură și venin”
Showbiz intern • pe 10.06.2021 la 09:43

Băiețelul Mădălinei Manole a împlinit 12 ani. De ce nu îl lasă Petru Mircea pe unchiul său să îl vadă: „Plin de ură și venin”

  • Petru Mircea îi interzice unchiului lui Petru Jr. să îl vadă
  • De ce contnuă războiul în familia regretatei artiste
  • Marian Manoleface tot posibilul să își vadă nepotul
Acum s-a aflat! Ce relație a fost, de fapt, între Radu Vâlcan și Mădălina Manole: ”O femeie deosebită”
Showbiz intern • pe 12.04.2021 la 19:14

Acum s-a aflat! Ce relație a fost, de fapt, între Radu Vâlcan și Mădălina Manole: ”O femeie deosebită”

  • Radu Vâlcan a spus adevărul despre relația cu Mădălina Manole.
  • Regretată artistă a murit în urmă cu 11 ani, după ce s-a sinucis.
Cum arăta Mădălina Manole înainte să nască. Fratele regretatei artiste a publicat imaginea: ”O femeie fericită”
Showbiz intern • pe 04.04.2021 la 12:56

Cum arăta Mădălina Manole înainte să nască. Fratele regretatei artiste a publicat imaginea: ”O femeie fericită”

  • Mădălina Manole și-a pus capăt zilelor în urmă cu 11 ani.
  • Fratele regretatei artiste încearcă să țină vie amintirea surorii sale.
Fratele Mădălinei Manole îl acuză pe Petru Mircea că nu are grijă de mormântul artistei. Scandalul dintre ei continuă: ”Se alege praful de cavou”
Showbiz intern • pe 31.03.2021 la 09:12

Fratele Mădălinei Manole îl acuză pe Petru Mircea că nu are grijă de mormântul artistei. Scandalul dintre ei continuă: ”Se alege praful de cavou”

  • Mădălina Manole a murit în 2010
  • Fratele artistei, atac dur la adresa lui Petru Mircea
Marian Manole, un nou atac la adresa lui Petru Mircea. ''Fericirea Mădălinei a durat doar 10 luni''
Showbiz intern • pe 30.03.2021 la 16:33

Marian Manole, un nou atac la adresa lui Petru Mircea. ''Fericirea Mădălinei a durat doar 10 luni''

  • Fratele Mădălinei Manole, mesaj dur la adresa fostului cumnat
  • Marian Manole ar fi încercat o posibilă împăcare cu Petru Mircea, însă s-ar fi lovit de refuzul acestuia
Petru Mircea continuă scandalul cu fratele Mădălinei Manole. Marian Manole nu e lăsat să-și vadă nepotul: „Am încercat împăcare. M-a refuzat!”
Showbiz intern • pe 28.03.2021 la 12:40

Petru Mircea continuă scandalul cu fratele Mădălinei Manole. Marian Manole nu e lăsat să-și vadă nepotul: „Am încercat împăcare. M-a refuzat!”

  • Scandalul continuă în familia Mădălinei Manole.
  • Marian Manole susține că Petru Mircea nu-l lasă să-și vadă nepotul.
Scandal în familia Mădălinei Manole! Fratele artistei: ”Cum poate să doarmă soția lui Petru Mircea în patul surorii mele?”
Showbiz intern • pe 11.03.2021 la 10:26

Scandal în familia Mădălinei Manole! Fratele artistei: ”Cum poate să doarmă soția lui Petru Mircea în patul surorii mele?”

  • Marian Manole și Petru Mircea, la cuțite de 11 ani.
  • Fratele Mădălinei Manole, noi acuzații grave la adresa fostului său cumnat.
Fratele Mădălinei Manole, parastas pentru sora, mama și tatăl său, într-o singură zi: ”Am fost o familie frumoasă” 
Showbiz intern • pe 06.03.2021 la 12:49

Fratele Mădălinei Manole, parastas pentru sora, mama și tatăl său, într-o singură zi: ”Am fost o familie frumoasă” 

  • Mădălina Manole a murit pe 14 iulie 2010.
  • Mama artistei s-a stins din viață pe 4 martie 2017.
  • De la decesul lui Ion Manole, tatăl Mădălinei, au trecut 6 luni.
Zi tristă pentru fratele Mădălinei Manole! Ce s-a întâmplat în urmă cu 4 ani: ”Mă ținea de mână și plângea”
Showbiz intern • pe 04.03.2021 la 13:45

Zi tristă pentru fratele Mădălinei Manole! Ce s-a întâmplat în urmă cu 4 ani: ”Mă ținea de mână și plângea”

  • Fratele Mădălinei Manole, îngenucheat de durere
  • Ce s-a întâmplat în urmă cu 4 ani în viața sa
Ce a apărut la mormântul Mădălinei Manole, la aproape 11 ani de la deces! Nu te-ai fi așteptat la asta / FOTO
Showbiz intern • pe 03.03.2021 la 16:43

Ce a apărut la mormântul Mădălinei Manole, la aproape 11 ani de la deces! Nu te-ai fi așteptat la asta / FOTO

  • Mădălina Manole a murit pe 14 iulie 2010.
  • Fostul său soț, Petru Mircea, și-a refăcut viața.
Fratele Mădălinei Manole, o nouă replică dură la adresa lui Petru Mircea: ”Ia-ți mama de mână și mergeți la biserică”
Showbiz intern • pe 22.02.2021 la 16:18

Fratele Mădălinei Manole, o nouă replică dură la adresa lui Petru Mircea: ”Ia-ți mama de mână și mergeți la biserică”

  • Mădălina Manole a murit în urmă cu 10 ani!
  • Fratele artistei, un nou atac la adresa lui Petru Mircea
Maria Dragomiroiu are ultimele filmări cu Mădălina Manole: "Exact în acel an...". Ce alte casete video mai deține artista
Emisiuni TV • pe 09.02.2021 la 00:07

Maria Dragomiroiu are ultimele filmări cu Mădălina Manole: "Exact în acel an...". Ce alte casete video mai deține artista

  • Maria Dragomiroiu deține ultimele filmări cu Mădălina Manole
  • Filmări cu marii artiști sunt în posesia interpretei
Fratele Mădălinei Manole rupe tăcerea în scandalul cu Petru Mircea: ”Stă în casa ei, cu noua lui soție”
Showbiz intern • pe 07.02.2021 la 11:06

Fratele Mădălinei Manole rupe tăcerea în scandalul cu Petru Mircea: ”Stă în casa ei, cu noua lui soție”

  • Marian Manole, atac dur la adresa fostului său cumnat! 
  • Fratele Mădălinei Manole rupe tăcerea în scandalul cu Petru Mircea.
  • Incredibil ce a spus despre tatăl nepotului său.
Ce legătura exista între Mădălina Manole și Maria Dragomiroiu. Abia acum s-a aflat
Showbiz intern • pe 05.02.2021 la 00:33

Ce legătura exista între Mădălina Manole și Maria Dragomiroiu. Abia acum s-a aflat

  • Ce legătura exista între Mădălina Manole și Maria Dragomiroiu
  • Abia acum s-a aflat de legătura dintre cele două
Legătura neștiută de nimeni dintre Cătălin Botezatu și regretata Mădălina Manole: „Eram dezbrăcați, ne sărutam” / VIDEO
Showbiz intern • pe 25.12.2020 la 19:41

Legătura neștiută de nimeni dintre Cătălin Botezatu și regretata Mădălina Manole: „Eram dezbrăcați, ne sărutam” / VIDEO

  • Legătura secretă dintre Cătălin Botezatu și Mădălina Manole
  • Celebrul designer și artista au trăit momente unice
Fratele Mădălinei Manole, noi acuzații grave la adresa lui Petru Mircea: ”Să-şi ducă crucea în libertate, să simtă durerea” 
Showbiz intern • pe 12.12.2020 la 09:42

Fratele Mădălinei Manole, noi acuzații grave la adresa lui Petru Mircea: ”Să-şi ducă crucea în libertate, să simtă durerea” 

  • Fratele Mădălinei Manole, noi acuzații grave la adresa lui Petru Mircea!
  • Marian Manole rupe tăcerea în războiul cu fostul soț al regretatei artiste!
  • Ce a declarat bărbatul?
Ce a apărut pe pagina de socializare a fratelui Mădălinei Manole, după ce a declarat că trece prin depresie: ”Fii tare, Marian!” / FOTO 
Showbiz intern • pe 03.11.2020 la 14:36

Ce a apărut pe pagina de socializare a fratelui Mădălinei Manole, după ce a declarat că trece prin depresie: ”Fii tare, Marian!” / FOTO 

  • Ce a apărut pe pagina de socializare a fratelui Mădălinei Manole, după ce a declarat că trece prin depresie?
  • Marian face cu greu față pierderii membrilor familiei!
  • Cei din mediul online încearcă din răsputeri să-l susțină!
Fratele Mădălinei Manole, chinuit de boală, după moartea cântăreței și a părinților lui: „Nu le doresc nici dușmanilor să treacă prin așa ceva” / VIDEO
Emisiuni TV • pe 07.10.2020 la 14:56

Fratele Mădălinei Manole, chinuit de boală, după moartea cântăreței și a părinților lui: „Nu le doresc nici dușmanilor să treacă prin așa ceva” / VIDEO

  • Fratele Mădălinei Manole, chinuit de boală, după moartea cântăreței și a părinților lui!
  • Marian trăiește o dramă sfâșietoare!
Peste familia Mădălinei Manole s-a abătut un blestem! Ce a aflat fratele artistei!
Showbiz intern • pe 22.09.2020 la 14:19

Peste familia Mădălinei Manole s-a abătut un blestem! Ce a aflat fratele artistei!

  • Fratele Mădălinei Manole, despre blestemul care s-a abătut asupra familiei! 
  • Ce a aflat bărbatul!
Fratele Mădălinei Manole, atac dur la adresa lui Petru Mircea! ”S-o crezi tu, puiule”
Showbiz intern • pe 20.09.2020 la 09:48

Fratele Mădălinei Manole, atac dur la adresa lui Petru Mircea! ”S-o crezi tu, puiule”

  • Fratele Mădălinei Manole, atac dur la adresa lui Petru Mircea! 
  • Ce îi reproșează bărbatul fostului soț al artistei!
Fratele Mădălinei Manole, dezvăluiri emoționante despre relația cu sora sa: ”Cine nu se mândrea cu asemenea fată?”
Showbiz intern • pe 19.09.2020 la 16:10

Fratele Mădălinei Manole, dezvăluiri emoționante despre relația cu sora sa: ”Cine nu se mândrea cu asemenea fată?”

  • Fratele Mădălinei Manole, dezvăluiri emoționante despre relația cu sora sa!
  • Marian Manole, amintiri de neuitat alături de ”Fata cu părul de foc”!
  • Ce a declarat?
Cum arată nepotul Mădălinei Manole? Mihai, singurul care îi alina dorul bunicului său de fiul regretatei artiste / FOTO 
Showbiz intern • pe 19.09.2020 la 14:05

Cum arată nepotul Mădălinei Manole? Mihai, singurul care îi alina dorul bunicului său de fiul regretatei artiste / FOTO 

  • Cum arată nepotul Mădălinei Manole?
  • Mihai, singurul care îi alina dorul bunicului său de fiul regretatei artiste!
  • Tânărul este devastat de durere!
Ce ”moștenire” i-a lăsat tatăl Mădălinei Manole fiului său? Și-a dorit asta până în ultima clipă / VIDEO 
Emisiuni TV • pe 10.09.2020 la 14:54

Ce ”moștenire” i-a lăsat tatăl Mădălinei Manole fiului său? Și-a dorit asta până în ultima clipă / VIDEO 

  • Ce ”moștenire” i-a lăsat tatăl Mădălinei Manole fiului său?
  • Și-a dorit asta până în ultima clipă, însă, din nefericire, viața a decis în locul lui! 
Cum va avea loc înmormântarea tatălui Mădălinei Manole? Fratele artistei: ”De la morgă, este băgat în sicriu și direct la cimitir” / VIDEO 
Emisiuni TV • pe 10.09.2020 la 14:37

Cum va avea loc înmormântarea tatălui Mădălinei Manole? Fratele artistei: ”De la morgă, este băgat în sicriu și direct la cimitir” / VIDEO 

  • Cum va avea loc înmormântarea tatălui Mădălinei Manole?
  • Fratele artistei face dezvăluiri cutremurătoare! 
Familia Mădălinei Manole a avut un destin zbuciumat! Cum au murit toți trei, fiica, mama și tatăl, într-un deceniu!
Showbiz intern • pe 09.09.2020 la 19:17

Familia Mădălinei Manole a avut un destin zbuciumat! Cum au murit toți trei, fiica, mama și tatăl, într-un deceniu!

  • Astăzi a murit tatăl Mădălinei Manole!
  • Într-un decendiu o familia s-a stins din viață!
Ultimele declarații ale tatălui Mădălinei Manole! Astăzi părintele regretatei cântărețe a murit!
Showbiz intern • pe 09.09.2020 la 18:56

Ultimele declarații ale tatălui Mădălinei Manole! Astăzi părintele regretatei cântărețe a murit!

  • Ultimele declarații ale tatălui Mădălinei Manole!
  • Ce a spus bărbatul înainte de a muri!
Tatăl Mădălinei Manole a murit!
Showbiz intern • pe 09.09.2020 la 18:28

Tatăl Mădălinei Manole a murit!

  • Tatăl Mădălinei Manole a pierdut lupta cu viața.
  • Astăzi bărbatul intrase în comă!
Tatăl Mădălinei Manole a intrat în comă! Veste teribilă de la spital!
Stiri interne • pe 09.09.2020 la 14:26

Tatăl Mădălinei Manole a intrat în comă! Veste teribilă de la spital!

  • Tatăl Mădălinei Manole a intrat în comă
  • Medicii nu-i dau șanse de supraviețuire
Tatăl Mădălinei Manole, la un pas de moarte! Fratele fetei cu părul de foc face pregătiri de înmormântare: „Aștept să primesc vestea”
Showbiz intern • pe 08.09.2020 la 14:37

Tatăl Mădălinei Manole, la un pas de moarte! Fratele fetei cu părul de foc face pregătiri de înmormântare: „Aștept să primesc vestea”

  • Tatăl Mădălinei Manole este la un pas de moarte
  • Fiul său se pregătește deja de înmormântare
  • Ion Manole nu poate fi tratat cu plasmă
Fratele Mădălinei Manole luptă pentru tatăl său, diagnosticat cu COVID-19! În ce stare este acum Ion Manole
Showbiz intern • pe 03.09.2020 la 15:33

Fratele Mădălinei Manole luptă pentru tatăl său, diagnosticat cu COVID-19! În ce stare este acum Ion Manole

  • Ion Manole, internat la Terapie Intensivă.
  • Fratele regretatei artiste, în pragul disperării!
Petru Mircea, fostul soț al Mădălinei Manole, relație cu o blondă celebră? Fratele artistei tună și fulgeră: ”Zicea că este cea mai bună prietenă a ei”
Showbiz intern • pe 14.08.2020 la 08:55

Petru Mircea, fostul soț al Mădălinei Manole, relație cu o blondă celebră? Fratele artistei tună și fulgeră: ”Zicea că este cea mai bună prietenă a ei”

  • Petru Mircea, fostul soț al Mădălinei Manole, relație cu o blondă celebră? 
  • Fratele regretatei artiste tună și fulgeră!
  • Ce a declarat Marian Manole?
Dosarul morții Mădălinei Manole, redeschis! Primele declarații ale fratelui artistei: ”Orice om care a iubit-o poate să ajute”
Showbiz intern • pe 08.08.2020 la 16:40

Dosarul morții Mădălinei Manole, redeschis! Primele declarații ale fratelui artistei: ”Orice om care a iubit-o poate să ajute”

  • Dosarul morții Mădălinei Manole, redeschis!
  • Primele declarații ale fratelui artistei!
  • Ce le-a transmis Marian Manole tuturor celor care au iubit-o pe ”Fata cu părul de foc”?
Decizia radicală luată de fratele Mădălinei Manole! Ce se întâmplă la 10 ani de la moartea vedetei: ”Un leu, un euro, pentru aflarea adevărului”
Showbiz intern • pe 07.08.2020 la 17:32

Decizia radicală luată de fratele Mădălinei Manole! Ce se întâmplă la 10 ani de la moartea vedetei: ”Un leu, un euro, pentru aflarea adevărului”

  • Decizia radicală luată de fratele Mădălinei Manole!
  • Ce se întâmplă la 10 ani de la moartea vedetei? 
  • Marian Manole, mai hotărât ca niciodată!
Ce s-a întâmplat la mormântul Mădălinei Manole? Gestul șocant făcut de Petru Mircea
Showbiz intern • pe 15.07.2020 la 14:33

Ce s-a întâmplat la mormântul Mădălinei Manole? Gestul șocant făcut de Petru Mircea

  • Ce s-a întâmplat la mormântul Mădălinei Manole?
  • Gestul șocant făcut de Petru Mircea!
  • Nu o să-ți vină să crezi!
Ștefan Bănică, mesaj plin de durere! A cântat cu Mădălina Manole pentru ultima dată, înainte să moară! ”A ales să plece”
Showbiz intern • pe 15.07.2020 la 00:13

Ștefan Bănică, mesaj plin de durere! A cântat cu Mădălina Manole pentru ultima dată, înainte să moară! ”A ales să plece”

  • 10 ani de la moartea Mădălinei Manole.
  • Mesajul dureros al lui Ștefan Bănică
Ce scria, de fapt, în certificatul de deces al Mădălinei Manole! Artista s-a stins din viață în urmă cu 10 ani!
Showbiz intern • pe 14.07.2020 la 17:45

Ce scria, de fapt, în certificatul de deces al Mădălinei Manole! Artista s-a stins din viață în urmă cu 10 ani!

  • Madalina Manole s-a stins din viață în urmă cu 10 ani!
  • Ce se arăta în certificatul de deces al artistei!
”Suntem criminalii Mădălinei!” Dan Negru, mesaj dureros la 10 ani de la moartea ei!
Showbiz intern • pe 14.07.2020 la 16:52

”Suntem criminalii Mădălinei!” Dan Negru, mesaj dureros la 10 ani de la moartea ei!

  • 10 ani de la moartea Mădălinei Manole!
  • Mesajul dureros al lui Dan Negru.
Ultima poză cu Mădălina Manole în viață! Cum arăta ”Fata cu părul de foc” înainte a se sinucide / FOTO
Showbiz intern • pe 14.07.2020 la 10:48

Ultima poză cu Mădălina Manole în viață! Cum arăta ”Fata cu părul de foc” înainte a se sinucide / FOTO

  • Ultima poză cu Mădălina Manole în viață!
  • Cum arăta ”Fata cu părul de foc” înainte a se sinucide?
  • I se citea durerea pe chip!
Mădălina Manole, cântec nedifuzat vreodată! Versurile care îți vor smulge lacrimi: ”Să mă păstrezi”
Showbiz intern • pe 14.07.2020 la 10:15

Mădălina Manole, cântec nedifuzat vreodată! Versurile care îți vor smulge lacrimi: ”Să mă păstrezi”

  • Mădălina Manole, cântec nedifuzat vreodată!
  • Versurile care îți vor smulge lacrimi!
  • Ți se face pielea de găină!
Tatăl Mădălinei Manole, distrus la 10 ani de la moartea fiicei: ”Mi-am văzut nepotul doar în ziare”
Showbiz intern • pe 14.07.2020 la 09:46

Tatăl Mădălinei Manole, distrus la 10 ani de la moartea fiicei: ”Mi-am văzut nepotul doar în ziare”

  • 10 ani fără Mădălina Manole.
  • Tatăl artistei, distrus la 10 ani de la moartea fiicei!
  • Bărbatul nu și-a văzut nicio secundă nepotul!

Știri

O bătrână din Bistrița-Năsăud a ars de vie în propria locuință. Incendiul a fost observat de către un șofer / VIDEO
Stiri interne • la 11:19
O bătrână din Bistrița-Năsăud a ars de vie în propria locuință. Incendiul a fost observat de către un șofer / VIDEO
  • O femeie a ars de vie în propria locuință
  • Iată de la ce a pornit incendiul!
Klaus Iohannis, nou mesaj pentru români, în plin val patru al pandemiei. Ce spune președintele despre situația epidemiologică a țării: ”E o catastrofă”
Stiri interne • la 11:16
Klaus Iohannis, nou mesaj pentru români, în plin val patru al pandemiei. Ce spune președintele despre situația epidemiologică a țării: ”E o catastrofă”
  • Președintele spune că situația țării este catastrofală.
  • Klaus Iohannis îi îndeamnă pe români la vaccinare.
Accident grav în Dâmbovița. Trei persoane au murit pe loc după ce mașina lor s-a lovit puternic de un TIR
Stiri interne • la 10:38
Accident grav în Dâmbovița. Trei persoane au murit pe loc după ce mașina lor s-a lovit puternic de un TIR
  • Trei persoane au murit pe DN7.
  • Șoferul camionului a fost rănit ușor.
Un nou cutremur în România, în aceasta dimineață! Seismul a fost resimțit în mai multe orașe
Stiri interne • la 10:20
Un nou cutremur în România, în aceasta dimineață! Seismul a fost resimțit în mai multe orașe
  • Un nou cutremur s-a înregistrat în România în această dimineață
  • Ce magnitudine a avut seismul
Anamaria Prodan, mesaj de la mama sa. Ionela Prodan i-a apărut în vis și a sfătuit-o în legătură cu divorțul de Laurențiu Reghecampf: ”Universul complotează” / VIDEO
Emisiuni TV • la 10:13
Anamaria Prodan, mesaj de la mama sa. Ionela Prodan i-a apărut în vis și a sfătuit-o în legătură cu divorțul de Laurențiu Reghecampf: ”Universul complotează” / VIDEO
  • Ionela Prodan, după moarte, alături de fiica sa.
  • Anamaria Prodan, nou mesaj în legătură cu viața sa.
Larisa Udilă își aniversează astăzi soțul. Ce surpriză i-a făcut vedeta: ''Împreună am evoluat și am reușit'' / FOTO
Showbiz intern • la 09:54
Larisa Udilă își aniversează astăzi soțul. Ce surpriză i-a făcut vedeta: ''Împreună am evoluat și am reușit'' / FOTO
  • Zi de sărbătoare în familia Larisei Udilă!
  • Iată ce declarație emoționantă i-a făcut vedeta!
Vezi toate știrile noi