Homepage » Actualitate » Horoscop 28 noiembrie 2015! Opoziţia Lunii cu Pluton predispune la nervozitate şi dispute

Horoscop 28 noiembrie 2015! Opoziţia Lunii cu Pluton predispune la nervozitate şi dispute

Publicat pe 27.11.2015 la 23:25 Actualizat pe 27.11.2015 la 23:34

Opozitia Lunii cu Pluton predispune la nervozitate si dispute. De asemenea, favorizeaza scaderea atentiei si producerea accidentelor. In astfel de conditii, se recomanda stapanire de sine si concentrare maxima.

Opozitia Lunii cu Pluton predispune la nervozitate si dispute. De asemenea, favorizeaza scaderea atentiei si producerea accidentelor. In astfel de conditii, se recomanda stapanire de sine si concentrare maxima.

Berbec: Astazi ar fi bine sa nu va asumati nici un risc. Starea de nervozitate pe care o resimtiti va poate afecta pe toate planurile. Va sfatuim sa nu va deplasati cu autoturismul, pentru ca sunteti predispus la accidente de circulatie din vina dumneavoastra. Evitati discutiile in contradictoriu!

Taur: Aveti de rezolvat multe probleme pe care le tot amanati de cateva zile. In cursul diminetii sunteti cam agitat, pentru ca nu stiti de unde sa incepeti. Acordati prioritate problemelor importante! In partea a doua a zilei, s-ar putea sa primiti musafiri. Va sfatuim sa evitati speculatiile de orice fel.

Gemeni: Va sfatuim sa evitati calatoriile lungi si vizitele prelungite. Datorita oboselii acumulate, sunteti irascibil si riscati sa provocati o cearta. Ar fi bine sa va limitati la activitati de rutina si sa acordati mai mult timp odihnei. Seara, un prieten va propune o afacere. Nu luati nici o decizie astazi!

Rac:
In cursul diminetii primiti o veste neplacuta de la seful dumneavoastra, care va indispune pentru tot restul zilei. S-ar putea sa fie vorba despre o penalizare pentru intarzierea unei lucrari importante. Nu va manifestati nervozitatea! Sfaturile unui coleg de serviciu va sunt foarte utile.

Leu: Aveti reusite pe plan profesional, dar cu pretul unor ore de munca suplimentare. Atentie la un coleg de serviciu! Invidios pe succesul dumneavoastra, incearca sa va atraga intr-o cearta. Partenerul de viata este nemultumit de faptul ca trebuie sa lucrati peste program. Se pare ca dupa-amiaza aveati planificat sa mergeti in vizita la o ruda.

Fecioară: Aveti reusite pe plan profesional, dar cu pretul unor ore de munca suplimentare. Atentie la un coleg de serviciu! Invidios pe succesul dumneavoastra, incearca sa va atraga intr-o cearta. Partenerul de viata este nemultumit de faptul ca trebuie sa lucrati peste program. Se pare ca dupa-amiaza aveati planificat sa mergeti in vizita la o ruda.

Balanţă: Daca plecati intr-o calatorie, fiti prudent si nu va grabiti! Exista riscul sa fiti implicat intr-un accident de circulatie. Ar fi bine sa evitati intalnirile de afaceri, pentru ca nu dispuneti de putere de convingere si riscati sa incheiati tranzactii dezavantajoase. Aveti intalniri placute cu prietenii. Nu va neglijati partenerul de viata!

Scorpion: Dimineata, un grup de prieteni va invita intr-o excursie. Daca acceptati invitatia, s-ar putea ca relatiile parteneriale sa se tensioneze si chiar sa aveti o discutie aprinsa. Partenerul de viata este nemultumit pentru ca sunteti nevoit sa va imprumutati, desi mai aveti si alte datorii. Va sfatuim sa va consultati si cu ceilalti membri ai familie si sa nu luati o decizie de unul singur.

Săgetător: Incepeti ziua agitat si nervos, fiindca aveti nevoie urgent de o suma mare de bani si nu gasiti pe nimeni dispus sa va imprumute. Pastrati-va calmul! Sunteti predispus la probleme de sanatate care pot capata forme grave. Va sfatuim sa evitati o cearta cu partenerul de viata. Se pare ca tocmai acesta va reusi sa faca rost de banii de care aveti nevoie.

Capricorn : Incepeti sa resimtiti oboseala acumulata. Daca veti continua sa munciti in acest ritm, riscati sa aveti mari probleme de sanatate. Dupa-amiaza s-ar putea sa va confruntati cu o problema financiara. Nu va faceti griji, se va rezolva nesperat de usor!

Vărsător: Se pare ca va treziti indispus si sunteti irascibil toata dimineata. Daca nu va stapaniti nervozitatea, s-ar putea sa declansati un conflict la locul de munca. Nu este indicat sa va intalniti cu prietenii, chiar daca acestia insista. Profitati de timpul liber de care dispuneti si odihniti-va!

Peşti: In cursul diminetii primiti o veste neplacuta, care va strica buna dispozitie si va obliga sa va schimbati programul. Sunteti nevoit sa plecati intr-o calatorie lunga, impreuna cu partenerul de viata. Daca va deplasati cu masina, va sfatuim sa circulati cu atentie si fara graba.

A.B.

Sursă: horoscop20.com

În articolul
Horoscop 28 noiembrie 2015! Opoziţia Lunii cu Pluton predispune la nervozitate şi dispute
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern • la 09:57
Tzancă Uraganu și Alina Marymar nu mai formează un cuplu?! Un detaliu a ridicat multe semne de întrebare
  • Tzancă Uraganu și Alina Marymar nu ar mai forma un cuplu
  • Ce s-ar fi întâmplat între ei
Emisiuni TV • la 09:36
Răzvan Simion, apariție specială în serialul original Iubire cu parfum de lavandă, vinerea aceasta, de la 20.30, la Antena 1
  • Răzvan Simion apare în serialul ”Iubire cu parfum de lavandă”
  • Ce se întâmplă vinerea aceasta, de la 20.30, la Antena 1
Retete • la 09:29
Rețetă delicioasă de amandine de post. Cum să le pregătești
  • Rețetă delicioasă de amandine de post
  • Cum să le pregătești
Horoscop • la 09:08
Eclipsă de Lună în Fecioară, în noaptea dintre 13 martie și 14 martie! Patru zodii vor fi cele mai afectate
  • Cum ne afectează Eclipsa de Lună în Fecioară
  • Fenomenul are loc în noaptea aceasta
Emisiuni TV • la 08:47
Soția și fiul lui Orlando Zaharia, apariție surpriză, la Chefi la cuțite. Cum a reacționat juratul când și-a văzut familia
  • Orlando Zaharia formează un cuplu cu soția lui, Mădălina, de 23 de ani
  • Cei doi au împreună un fiu, pe Andreas
Emisiuni TV • ieri la 23:51
Avocatul familiei Prigoană, primele declarații despre procesul cu Adriana Bahmuțeanu! A contrazis acuzațiile vedetei: ”Nu există nicio sumă de 45.000 euro”
  • Ce spune avocatul lui Honorius Prigoană despre procesul cu Adriana Bahmuțeanu
  • Cum ar sta lucrurile în acest conflict
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Alternative de investiții mai bune decât imobiliarele, accesibile direct de pe telefon. Guda: "De ce să vă complicați?"
recomandare pe as.ro
Ce pensie poate avea românul care aşteaptă încă milionul de euro! „Eu mai am o speranţă”
Romania TV
Anunțul MOMENTULUI de la ANM. Iarna se întoarce în România. NINSORI și ploi la București!
Romania TV
BREAKING NEWS! Veste proastă primită de Simona Halep!
recomandare pe antena3.ro
În 1975, o tânără a fost găsită moartă într-o pădure și nimeni nu a știut ce s-a întâmplat. Un indiciu pierdut a elucidat acum misterul
recomandare pe antena3.ro
Un sat abandonat din Spania este scos la vânzare cu 89.000 de euro: „Dacă tăiați buruienile se vede marea”
recomandare pe antena3.ro
Presupusul nepot al lui Nicolae Ceauşescu a fost prins la furat de brânză într-un supermarchet din Italia
recomandare pe playtech.ro
Top 3 zodii care vor cunoaşte abundenţa financiară până la final de martie. Vin bani din toate direcţiile
recomandare pe playtech.ro
Ce să faci cu bulbii de lalea când încep să răsară. Aşa vor fi flori din belşug în următoarea lună
recomandare pe redactia.ro
Planul pus la cale de Putin pentru Ucraina. Președintele Rusiei vrea să-l facă pe Trump să accepte totul
recomandare pe redactia.ro
Când sunt Rusaliile anul acesta. Românii vor avea trei zile libere
recomandare pe Ciao.ro
A murit actrița iubită de toți românii! Doliu imens în lumea filmului
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Reacția lui Gigi Becali pentru George Simion. Mesaj dur
recomandare pe bzi.ro
Carmen Harra vorbește despre surpriza de la alegeri: „O femeie apare în prim plan!“
recomandare pe bzi.ro
Minerva, mesaje din lumea de dincolo! Ce i-a cerut Gabrielei Lucuțar să-i pună în sicriu
recomandare pe dailybusiness.ro
Cât costă un kilogram de roșii românești la tarabe. Prețuri cu 50% mai mari decât anul trecut
recomandare pe dailybusiness.ro
Dispar paracetamolul și amoxicilina din farmacii! UE a dat ordinul!
recomandare pe Jurnalul.ro
Metamorfoză: 3 Zodii se reinventează TOTAL în Martie 2025
recomandare pe a1.ro
Babasha și-a cumpărat casă în complexul lui Dorian Popa. Cum arată vila în construcții | VIDEO
Close