Noul sezon “Spynews TV” cu Mara Bănică şi Marius Niţă începe duminică, de la 13.00: de la dosarul văduvelor, la confesiuni despre sănătate și divorțuri

De Oana Vacarusi.
Publicat pe 21.08.2025 la 12:02
Actualizat pe 21.08.2025 la 12:02
Emisiunea „Spynews TV”, prezentată de Mara Bănică și Marius Niță, revine duminica aceasta, de la ora 13.00, cu un nou sezon plin de subiecte fierbinți și invitați de marcă.
- Emisiunea „Spynews TV”, prezentată de Mara Bănică și Marius Niță, revine duminica aceasta, de la ora 13.00
- Un nou sezon plin de subiecte fierbinți și invitați de marcă
Noul sezon “Spynews TV” cu Mara Bănică şi Marius Niţă începe duminică, de la 13.00
În prima parte a show-ului, alături de Adriana Bahmuțeanu, vor fi analizate patru dosare mondene de mare interes: Angela Ciochină, Andrei Bănuță, Vlăduța Lupău și așa-numitul „dosar al văduvelor din muzica populară”, în care apar nume grele precum Maria Ciobanu, Irina Loghin, Mioara Velicu și Maria Cârneci.
În cea de-a doua parte a emisiunii, Alina Petre va vorbi despre situațiile tensionate cu fostul soț, care o caută pentru bani, și va oferi sfaturi femeilor aflate în situații similare. Tot atunci, Marian Drăgulescu va interveni în direct pentru a povesti cât de greu i-a fost la începutul carierei și pentru a face o comparație cu generația actuală de copii din sport. Mirela Dinică va aduce în atenție subiecte precum declarațiile Nicoletei Luciu despre divorț și despre motivul pentru care nu mai poartă verigheta, dar și cazul Ioanei Grama, aflată într-o nouă relație după ce a ieșit dintr-una toxică.
De asemenea, Oana Ioniță va discuta despre școala ei de dans, taberele internaționale organizate pentru copii, vacanța petrecută alături de fiul său, relația actuală cu fostul partener și planurile de viitor. În direct, telespectatorii o vor putea urmări și pe Saveta Bogdan, care va interveni din America cu detalii exclusive, iar Marinela Chelaru și Anca Pandrea vor vorbi deschis despre problemele lor de sănătate. Spre finalul emisiunii, se vor comenta și cele mai tari trei știri ale săptămânii: Florin Salam, care și-ar fi pierdut mașina de lux la cămătari, Andreea Antonescu, surprinsă cântând la un concert fără spectatori, și Georgiana Lobonț, care a fost luată pe sus și aruncată în piscină chiar în timpul unui concert.
Mai multe, duminică, de la ora 13.00, pe Antena Stars!