Asia Express, 10 septembrie 2025. Calina Roman, enervată la culme. Ce a pus-o la încercare în cursa pentru ultima șansă: "Nu ai cum..."

De Oana Vacarusi.
Publicat pe 10.09.2025 la 22:48
Actualizat pe 10.09.2025 la 22:48
Cursa pentru ultima șansă din cel mai recent episod al emisiunii Asia Express – Drumul Eroilor a fost o adevărată provocare pentru Călina Roman. Ce a pus-o la încercare pe fata Catincăi Roman.
- Călina Roman, enervată și epuizată
- Cursa pentru ultima șansă i-a pus nervii la încercare
Calina Roman a trecut prin momente extrem de dificile în cursa pentru ultima șansă din ediția acestei seri a emisiunii Asia Express – Drumul Eroilor. Faptul că a fost presată de timp și obosită a făcut ca tensiunea să atingă cote maxime.
Calina Roman, enervată la culme în timpul cursei pentru ultima șansă
Pentru a stabili ordinea de plecare în cursa pentru ultima șansă, echipele au fost provocate să învețe și să execute un dans tradițional local. Proba nu a fost deloc ușoară, iar Catinca Roman a fost la un pas de a ceda.
Tânăra a recunoscut că, deși este pasionată de dans, această probă i-a pus limitele la încercare.
Catinca Roman, momente dificile în locuința unde a găsit cazare
Catinca Roman a vorbit despre situațiile dificile trăite în locuința unde a rămas peste noapte. Concurenta a povestit cum, după ce și-a făcut bagajul în grabă, cu lucrurile ude și salopeta pe care a fost nevoită să o poarte, la fel de udă, a mers la baie. Aici au început alte probleme.
"Am mai făcut o încercare, după ce am mâncat, să mă duc la toaletă, și în momentul în care s-a întâmplat treaba, a refulat toaleta și m-am umplut de fecale de la brâu în jos. Am luat dușul care era gheață și efectiv am făcut un duș peste haine și adidași de la brâu în jos.", a mai spus Catinca Roman.