Știrile Antena Stars. Ce a determinat-o pe Andreea Marin să-și schimbe radical stilul de viață. Cum a înțeles că trebuie să se pună pe primul loc: "M-am ales pe mine..." / VIDEO
![Oana Vacarusi](/uploads/modules/authors/oana-vacarusi-1655802359.jpg)
De Oana Vacarusi.
Publicat pe 16.05.2024 la 16:59
Actualizat pe 16.05.2024 la 17:37
Andreea Marin oferă o lecție de viață! În cadrul unui interviu pe care l-a acordat pentru Știrile Antena Stars, vedeta a spus cum și-a dat ”reset” și cum a reușit să treacă cu bine peste fiecare problemă care i-a apărut în cale, dar și ce a făcut-o să înțeleagă că trebuie să se pună pe primul loc.
![andreea marin](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2024%2F5%2F16%2F335089%2Ffotojet-79.jpg&w=1200)
Andreea Marin a ajuns la silueta din liceu și îi împrumută haine fiicei sale, Violeta
colaj spynews / facebook
- Cum a înțeles Andreea Marin că trebuie să se pună pe primul loc
- Experiența care a determinat-o să-și schimbe radical viața
Andreea Marin se poate considera o femeie împlinită. Se bucură de succes pe plan personal, căci are o familie superbă și un iubit care o răsfață, dar și pe plan profesional lucrurile îi merg de minune.
Experiența care a determinat-o pe Andreea Marin să-și schimbe radical viața
Recent, Andreea Marin a fost prezentă la un eveniment cu ștaif din Capitală. Așa cum ne-a obișnuit la fiecare apariție, și de această dată, fosta prezentatoare TV a arătat impecabil. Costumul alb pe care a ales să îl poarte i-a pus în evidență silueta perfectă. A slăbit peste 15 kg și arată mai bine ca niciodată.
Fosta prezentatoare TV pune că nu crede că o persoană care nu e sănătoasă poate fi frumoasă.
Cum reușește Andreea Marin să treacă peste greutăți
A trecut prin multe în viață, dar niciodată nu și-a pierdut puterea de a merge mai departe. Așa cum îi place să spună, pentru ea nu există nu se poate.