Betty Blue, perioadă grea în viața sa: ”Am avut mici depresii”
![Razvan Paltin](/uploads/modules/authors/razvan-paltin-1696331208.jpg)
De Razvan Paltin.
Publicat pe 06.12.2019 la 23:12
Actualizat pe 06.12.2019 la 23:24
Betty Blue, fiica lui Florin Salam, a trecut printr-o perioadă dificilă în viața ei imediat după naștere. Cântăreața a fost în depresie, dar a scăpat rapid de boala secolului.
![Betty Blue, perioadă grea în viața sa: ”Am avut mici depresii”](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2019%2F12%2F6%2F215314%2Fbetty-blue-depresie.jpg&w=1200)
Betty Blue, perioadă grea în viața sa ”Am avut mici depresii”
arhiva
Betty Blue, fiica lui Florin Salam, a trecut printr-o perioadă dificilă în viața ei imediat după naștere. Cântăreața a fost în depresie, dar a scăpat rapid de boala secolului.
Deoarece a trebuit să stea acasă și să aibă grijă de fiul ei, Betty Blue, fiica lui Florin Salam nu a trecut tocmai prin cea mai bună perioadă din viața ei. Chiar dacă totul trebuia să fie roz, iar vedeta să fie fericită pentru că a adus pe lume primul ei copil, tânăra a avut parte și de experiențe mai puțin plăcute. Invitată în platoul ”Răi Da Buni”, Betty a mărturisit că a trecut prin depresie, dar a depășit rapid această situație: ”Când am stat acasă am avut mici depresii”, a spus aceasta.
Motivul pentru care cântăreața a ajuns să sufere de boala secolului a fost reprezentat de făptul că nu făcea nimic. Stătea acasă și avea grijă de nepotul lui Florin Salam, iar asta a devenit pentru vedetă un stil monoton din care se simțea foarte rău: ”Mă uitam tot timpul pe Instagram și îi vedeam pe toți că fac ceva și numai eu nu făceam”, a povestit tânăra pentru Antena Stars.
Faptul că observa imagini și filmulețe în care colegii ei de breaslă își făceau treaba, a făcut-o pe fiica lui Salam să ajungă în stare depresivă, însă asta nu a durat mult. A trecut peste rapid, iar ușor-ușor și-a reluat activitățile preferate: merge la sală, la shopping, iar mai nou a revenit în muzică, cu o colaboare de succes alături de Adrian Sînă.