Homepage » Monden » Showbiz intern » Despărţire la "MPFM"! Şi-au spus "adio" înainte de Crăciun: "A decis să plece"

Despărţire la "MPFM"! Şi-au spus "adio" înainte de Crăciun: "A decis să plece"

Publicat pe 23.12.2018 la 09:17 Actualizat pe 23.12.2018 la 09:17

Despărţire la "Mireasă pentru fiul meu"! Un fost concurent al show-ului matrimonial şi iubita lui au decis să pună punct relaţiei, deşi toată lumea aştepta să îi vadă căsătoriţi.

Petru şi Patricia

Facebook

Despărţire la "Mireasă pentru fiul meu"! Un fost concurent al show-ului matrimonial şi iubita lui au decis să pună punct relaţiei, deşi toată lumea aştepta să îi vadă căsătoriţi.

Petru, căci despre el este vorba, şi iubita lui, Patricia, au ales să meargă pe drumuri separate. Fostul concurent la "Mireasă pentru fiul meu" a făcut totul public pe pagina sa, însă la scurt timp a decis să şteargă postarea.

"Vă rog frumos nu îmi mai trimiteţi mesaje să mă întrebaţi de Patricia. Nu ne-am înţeles şi a decis să plece înapoi în România. Mulţumesc şi vă doresc sănătate, căci restul le facem încet pe toate. Sărbători fericite!", a scris Petru pe pagina sa. După câteva ore, mesajul acesta a dispărut de pe pagina lui, Petru fiind probabil asaltat cu mesaje cu privire la ce s-a întâmplat între el şi Patricia.

Dacă ţi-a plăcut articolul, te așteptăm și pe pagina de Facebook. Avem și Instagram. Ne poți da follow aici.

R.P.

În articolul
Despărţire la "MPFM"! Şi-au spus "adio" înainte de Crăciun: "A decis să plece"
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern • la 15:50
Mihai Leu, ultimele mesaje pentru cei dragi. Cuvintele emoționante lăsate de fostul sportiv au fost citite la înmormântare: "Ai fost stânca..."
  • Mihai Leu, cuvinte din suflet pentru cei dragi
  • Care au fost ultimele mesaje transmise de fostul campion pentru apropiați
Beauty & Lifestyle • la 15:41
Top 5 orașe din Andaluzia pe care trebuie să le vizitezi! Cum ajungi acolo și cât costă un sejur de 7 zile
  • Cinci orașe din Andaluzia pe care trebuie să le vizitezi
  • Cât costă o vacanță acolo
Showbiz intern • la 14:57
Sânziana Negru, reacție după ce un bărbat a fost ucis de urs. Ce spune influencerița despre această situație: "Cred că oamenii..."
  • Ce spune Sânziana Negru despre incidentul de pe Trasfăgărășan
  • Un om a murit ucis de urs
Showbiz intern • la 14:46
Locul plin de durere în care Lino Golden încearcă să își regăsească liniștea, după divorț! Unde s-a dus artistul în momentele grele: ”Vin la tine” | FOTO
  • Unde își caută Lino Golden liniștea
  • Artistul a făcut publică o imagine cutremurătoare
Showbiz intern • la 14:09
Ce planuri are Nicoleta Balint cu concurenții de la Insula Iubirii! Ispita sezonului 9 este hotărâtă să le testeze la maxim limitele
  • Nicoleta Balint este noua ispită de la Insula Iubirii
  • Ce vârstă are și cu ce se ocupă
Emisiuni TV • la 14:04
De ce a refuzat Marius Elisei să meargă la festivitatea de absolvire a ciclului primar a fiicei sale. Isabela l-ar fi invitat: "L-a rugat să vină"
  • De ce a lipsit Marius Elisei de la festivitatea de absolvire a fiicei sale
  • Fostul soț al Oanei Roman nu ar fi vrut să meargă, deși Isabela l-a rugat
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Dragoş Anastasiu, despre inechitățile măsurilor de austeritate, bonusurile de la CCR și banii pentru partide
recomandare pe as.ro
Ce a putut păţi milionarul român care s-a botezat din nou la 45 de ani
Romania TV
Se taie banii de concedii medicale. S-a dat lege, angajaţii care se îmbolnăvesc rămân fără salariu!
Romania TV
Este anunţul momentului pentru milioane de români
recomandare pe antena3.ro
O femeie de 50 de ani și-a dat demisia ca să poată trăi permanent pe un vas de croazieră
recomandare pe antena3.ro
O imagine cu pantera neagră în copac, salvată de pompieri, a fost publicată de DSU. Instituția a precizat că e un pamflet
recomandare pe antena3.ro
Mărturia unei vedete OnlyFans. Ce s-a întâmplat când fiul ei de 11 ani a aflat cu ce se ocupa
recomandare pe playtech.ro
Cum s-a comportat Elena Udrea în închisoare. Motivul pentru care ar putea fi eliberată mai devreme
recomandare pe playtech.ro
Limonada bătută, băutura verii cu doar 3 ingrediente. Rețeta care a cucerit internetul
recomandare pe redactia.ro
Se schimbă școala românească din temelii. Părinții riscă și închisoarea dacă nu respectă acest lucru.
recomandare pe redactia.ro
Cine este omul care și-a pierdut viața pe Transfăgărășan după ce a fost atacat de urs
recomandare pe Ciao.ro
Ce alte vedete din România suferă de cancer la colon + Ce simptome au avut: 'Totul a început de la o ciorbă'
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
FOTO. Milionarul a petrecut noaptea cu o blondă, înainte să anunțe despărțirea de soție. S-a aflat cine e misterioasa femeie
recomandare pe bzi.ro
Ce a făcut Mihai Leu chiar înainte să moară, deși era în comă profundă. Soția sportivului a oferit detalii dureroase
recomandare pe bzi.ro
Declarații răscolitoare despre Mihai Leu. Amănunte neștiute au ieșit la iveală
recomandare pe dailybusiness.ro
Benzina şi motorina se vor scumpi masiv de la 1 august. Cât va costa un plin după majorarea accizelor
recomandare pe dailybusiness.ro
Știi care este ”vampirul” energetic din casa ta? Te usucă la factura de curent!
recomandare pe Jurnalul.ro
Bani, dragoste? Iată cea mai norocoasă zi a lunii iulie 2025 pentru fiecare zodie
recomandare pe a1.ro
Cine e și cum arată noua iubită a lui Bogdan Cîrlan, fostul concurent de la Insula Iubirii sezonul 7
Close