Actualitate

Gigi Becali, oprit în timp ce încerca să zboare din ţară
Actualitate • pe 20.05.2013 la 11:27

Gigi Becali, oprit în timp ce încerca să zboare din ţară

    Dana Rogoz şi-a pus silicoane?
    Actualitate • pe 20.05.2013 la 11:13

    Dana Rogoz şi-a pus silicoane?

      O blonda cu sanii mari a petrecut o noapte intreaga cu Codin Maticiuc!
      Actualitate • pe 20.05.2013 la 10:42

      O blonda cu sanii mari a petrecut o noapte intreaga cu Codin Maticiuc!

        Vocea subțire și rochia bizară nu i-au adus puncte, ci critici ! Cezar Ouatu, rezultat dezamăgitor la Eurovision 2013
        Actualitate • pe 19.05.2013 la 01:30

        Vocea subțire și rochia bizară nu i-au adus puncte, ci critici ! Cezar Ouatu, rezultat dezamăgitor la Eurovision 2013

          Gestul îngrozitor al unei tinere pe care iubitul a refuzat-o! "Dacă tot nu-i trebuie, să rămână fără el", s-a gândit ea. Ce a făcut a trimis-o după gratii
          Actualitate • pe 17.05.2013 la 18:17

          Gestul îngrozitor al unei tinere pe care iubitul a refuzat-o! "Dacă tot nu-i trebuie, să rămână fără el", s-a gândit ea. Ce a făcut a trimis-o după gratii

            Mariana Moculescu: ”Misogini nenorociți! Ăștia trebuie distruși!”. Despre cine vorbește?
            Actualitate • pe 17.05.2013 la 18:11

            Mariana Moculescu: ”Misogini nenorociți! Ăștia trebuie distruși!”. Despre cine vorbește?

              Rusinica! Inna a refuzat sa cante live o piesa supercunoscuta!
              Actualitate • pe 17.05.2013 la 17:44

              Rusinica! Inna a refuzat sa cante live o piesa supercunoscuta!

                Uite ce s-a întâmplat în spatele camerelor de luat vederi în seara finalei „păcătoaselor”
                Actualitate • pe 17.05.2013 la 17:40

                Uite ce s-a întâmplat în spatele camerelor de luat vederi în seara finalei „păcătoaselor”

                  Mariana Moculescu: ”Nu o mai suport! O urăsc!”. Află despre ce vorbeşte!
                  Actualitate • pe 17.05.2013 la 16:59

                  Mariana Moculescu: ”Nu o mai suport! O urăsc!”. Află despre ce vorbeşte!

                    Exclusiv! Aici s-a iubit Iulia Vantur cu Salman Khan! Imagini din hotelul de cinci stele in care a stat romanca
                    Actualitate • pe 17.05.2013 la 16:46

                    Exclusiv! Aici s-a iubit Iulia Vantur cu Salman Khan! Imagini din hotelul de cinci stele in care a stat romanca

                      Alerta la Cannes! Bijuteriile destinate starurilor au fost furate
                      Actualitate • pe 17.05.2013 la 16:35

                      Alerta la Cannes! Bijuteriile destinate starurilor au fost furate

                        Cezar este al 15-lea roman pe scena Eurovision! Vezi cine a fost premiant si cine ne-a facut de ras in Europa
                        Actualitate • pe 17.05.2013 la 16:29

                        Cezar este al 15-lea roman pe scena Eurovision! Vezi cine a fost premiant si cine ne-a facut de ras in Europa

                          A văzut moartea cu ochii! George Michael, implicat într-un accident rutier. Care este starea cântăreţului
                          Actualitate • pe 17.05.2013 la 16:26

                          A văzut moartea cu ochii! George Michael, implicat într-un accident rutier. Care este starea cântăreţului

                            Catrinel Menghia se reprofileaza! Afla din ce vrea sa castige banii, romanca noastra!
                            Actualitate • pe 17.05.2013 la 15:53

                            Catrinel Menghia se reprofileaza! Afla din ce vrea sa castige banii, romanca noastra!

                              Surpriză. Monica Gabor i-a făcut ochi dulci lui Michael Bolton?
                              Actualitate • pe 17.05.2013 la 15:27

                              Surpriză. Monica Gabor i-a făcut ochi dulci lui Michael Bolton?

                                Scandalos. Cristian Mungiu luat la mişto în Franţa / VIDEO
                                Actualitate • pe 17.05.2013 la 14:29

                                Scandalos. Cristian Mungiu luat la mişto în Franţa / VIDEO

                                  Ce a găsit un bărbat într-o cutie cu prăjituri i-a schimbat radical viaţa: "Lăudat fie Domnul"
                                  Actualitate • pe 17.05.2013 la 14:12

                                  Ce a găsit un bărbat într-o cutie cu prăjituri i-a schimbat radical viaţa: "Lăudat fie Domnul"

                                    George Copos invitat de fani  la puşcărie
                                    Actualitate • pe 17.05.2013 la 13:27

                                    George Copos invitat de fani la puşcărie

                                      S-a îmbătat cu apă rece? Declaraţia lui Cezar Ouatu după ce s-a calificat în finala Eurovision
                                      Actualitate • pe 17.05.2013 la 13:23

                                      S-a îmbătat cu apă rece? Declaraţia lui Cezar Ouatu după ce s-a calificat în finala Eurovision

                                        Incredibil! Ce zice Trăistariu despre fusta lui Ouatu
                                        Actualitate • pe 17.05.2013 la 13:09

                                        Incredibil! Ce zice Trăistariu despre fusta lui Ouatu

                                          Moda la români: păcănelele! Nu o să crezi câţi îşi pierd timpul la aparate / VIDEO
                                          Actualitate • pe 17.05.2013 la 12:48

                                          Moda la români: păcănelele! Nu o să crezi câţi îşi pierd timpul la aparate / VIDEO

                                            Uite-o pe Sandra Izbaşa aşa cum nu ai mai vazut-o niciodata
                                            Actualitate • pe 16.05.2013 la 18:10

                                            Uite-o pe Sandra Izbaşa aşa cum nu ai mai vazut-o niciodata

                                              Nu îți va veni să crezi câți bani valorează acest diamant!
                                              Actualitate • pe 16.05.2013 la 17:52

                                              Nu îți va veni să crezi câți bani valorează acest diamant!

                                                Din cântăreață de succes s-a transformat în actriță XXX
                                                Actualitate • pe 16.05.2013 la 17:31

                                                Din cântăreață de succes s-a transformat în actriță XXX

                                                  Cosmarul nu s-a incheiat pentru Angelina Jolie! Dupa extirparea sanilor, urmeaza un alt gest extrem!
                                                  Actualitate • pe 16.05.2013 la 16:25

                                                  Cosmarul nu s-a incheiat pentru Angelina Jolie! Dupa extirparea sanilor, urmeaza un alt gest extrem!

                                                    Tăriceanu trebuia să se însoare azi, dar a anulat totul. Află AICI de ce
                                                    Actualitate • pe 16.05.2013 la 16:00

                                                    Tăriceanu trebuia să se însoare azi, dar a anulat totul. Află AICI de ce

                                                      Multe femei o fac, insa putine recunosc! Laurette a avut curajul sa o spuna: "E foarte periculos, nu recomand nimanui"
                                                      Actualitate • pe 16.05.2013 la 15:35

                                                      Multe femei o fac, insa putine recunosc! Laurette a avut curajul sa o spuna: "E foarte periculos, nu recomand nimanui"

                                                        Imagini şocante! A vrut să fie slab şi arătos, dar a ajuns să arate hidos
                                                        Actualitate • pe 16.05.2013 la 15:26

                                                        Imagini şocante! A vrut să fie slab şi arătos, dar a ajuns să arate hidos

                                                          Asta-i prea de tot! Sensuala se viseaza un fel de Botezatu: uite-o cum isi cauta materiale pentru noua colectie
                                                          Actualitate • pe 16.05.2013 la 15:02

                                                          Asta-i prea de tot! Sensuala se viseaza un fel de Botezatu: uite-o cum isi cauta materiale pentru noua colectie

                                                            Bănică, ai rămas fără prezentatoare! Iulia Vântur părăsește România
                                                            Actualitate • pe 16.05.2013 la 14:38

                                                            Bănică, ai rămas fără prezentatoare! Iulia Vântur părăsește România

                                                              A murit cea mai importantă femeie din viaţa lui Călin Popescu Tăriceanu. Fostul premier este distrus
                                                              Actualitate • pe 16.05.2013 la 11:50

                                                              A murit cea mai importantă femeie din viaţa lui Călin Popescu Tăriceanu. Fostul premier este distrus

                                                                ŞOCANT. Imagini cu Micul Hercule din Olt au invadat din nou internetul / VIDEO
                                                                Actualitate • pe 16.05.2013 la 11:38

                                                                ŞOCANT. Imagini cu Micul Hercule din Olt au invadat din nou internetul / VIDEO