Live acum
Prime time 19:00 Mireasa. Capriciile iubirii
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Biancăi Drăgușanu îi este frică de Alex Bodi! Blondina vrea să ceară ordin de restricție împotriva lui? „Mi-a fost teamă că va intra peste mine”

Biancăi Drăgușanu îi este frică de Alex Bodi! Blondina vrea să ceară ordin de restricție împotriva lui? „Mi-a fost teamă că va intra peste mine”

De Redactia Spynews.ro.
Publicat pe 12.02.2021 la 22:54 Actualizat pe 13.02.2021 la 01:42

Bianca Drăgușanu a spus în direct, la Xtra Night Show, că îi este frică de Alex Bodi! Focoasa blondină a susținut în cadrul emisiunii că între ei doi ar fi existat mai multe episoade de violență, motiv pentru care diva se teme de posibilitatea ca afaceristul să intre peste ea în casă. Detalii incredibile!

Captură Video

Bianca Drăgușanu tună și fulgeră! După ce a făcut publice mai multe fotografii cu ea pe Instagram în care era bătută, blondina a răspuns astăzi la cele mai controversate întrebări, la Xtra Night Show.

Însoțită de avocatul său, Bianca Drăgușanu a susținut că a făcut o plângere împotriva lui Alex Bodi și anul trecut, în luna aprilie. Vedeta spune că regretă acum că a retras-o, deoarece a crezut că fostul ei soț se va schimba, însă afaceristul nu ar fi făcut-o.

„Când spun ceva, aduc și dovezi. Am fost nevoită să întregistrez pentru a dovedi că ce spun eu este adevărat. A mai existat un dosar de genul acesta anul trecut, în luna aprilie. Eu mi-am retras plângerea atunci și regret. Dacă nu-mi retrăgeam plângerea atunci, nu mai treceream prin asta. Am crezut că oamenii se pot schimba. Am fost manipulată și apoi s-a ajuns la stadiul următor: amenințări, șantaj. Am trecut prin multe momente violente”, a spus Bianca Drăgușanu la Xtra Night Show.

În continuare, Bianca Drăgușanu a mărturisit că toate cadourile pe care i le-ar fi făcut Alex Bodi, i-ar fi fost luate înapoi de afacerist. Conform spuselor sale, vedeta ar fi trecut printr-un episod marcant și anul trecut, moment în care fostul ei soț nici măcar nu ar fi vrut să-i dea mașina ei.

„Strategiile lui erau de fiecare dată altele. Dovezile, oamenii pe care-i folosea. Eram derutată. El tot ce mi-a dat, mi-a luat înzecit înapoi. Am martori. Anul trecut mi-a făcut același lucru. Când am plecat de la el în casă nu a mai vrut să-mi dea nimic, nici măcar mașina care era în curte și care era a mea. El zicea la televizor că e al lui”, a continuat blondina.

Iar declarațiile șocante nu se opresc aici! Bianca Drăgușanu a mărturisit că se teme de Alex Bodi, mai exact, de faptul că ar putea intra peste ea în momentul în care va ieși. Tot ea a povestit că afaceristul ar fi sunat-o pe ascuns.

„Am ajuns la un stadiu de efectiv mi-a fost frică că o să iasă pe 15. Mă temeam că o să intre peste mine, pentru că eu am fost înștiințată că el va ieși pe 15. Ce te face să crezi că dacă stă cu Daria nu poate să mă sune pe mine? Fugea ca un șoricel în spatele casei și mă suna. De 3 ori s-a întâmplat. Trecea de la o stare la alta”, a adăugat diva.

Tot diva susține că ea și Alex Bodi au vorbit relativ recent la telefon, iar afaceristul ar fi fost agresiv verbal, amenințând-o.

„În utima discuție pe care am avut-o cu el a băgat frica în mine rău de tot. Foarte agresiv verbal, foarte răzbunător cu „îți fac eu”, „îți arăt eu”, a mai spus Bianca Drăgușanu la Antena Stars.

Cu toate astea, vedeta a mărturisit că deocamdată nu există un ordin de restricție împotriva lui Alex Bodi. Avocatul Biancăi Drăgușanu a declarat că prin plângere diva își dorește tragerea la răspundere penală și civilă a afaceristului.

„Noi urmărim să se obțină tragerea la răspundere penală și civilă”, a declarat avocatul divei.

Emisiunea Xtra Night Show poate fi urmărită de luni până vineri, la Antena Stars, de la ora 22:30!

În articolul
Biancăi Drăgușanu îi este frică de Alex Bodi! Blondina vrea să ceară ordin de restricție împotriva lui? „Mi-a fost teamă că va intra peste mine”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern
Dian de la Mireasa are o nouă iubită, după despărțirea de Costina. Replica lui, după ce a tot fost întrebat despre relația cu fosta parteneră
  • Dian de la Mireasa a recunoscut că are o nouă iubită
  • Fostul concurent și Costina s-au despărțit în urmă cu o lună
Showbiz intern
Robert Tudor, câștigătorul Power Couple, motivul pentru care a refuzat să primească înapoi 1270 de euro, după ce a fost amendat în vacanță. A avut parte de o situație neplăcută în Malta
  • Robert Tudor a refuzat să primească o parte din bani, după ce a fost amendat în vacanță
  • A avut parte de o situație neplăcută în Malta
Horoscop
Cea mai norocoasă zi pentru fiecare zodie în săptămâna 10-16 noiembrie 2025. Află ce îți rezervă astrele
  • Care este ziua norocoasă pentru zodia ta în perioada 10-16 noiembrie
  • Află ce îți rezervă astrele
Showbiz intern
Influenceriță celebră de la noi, declarații tulburătoare. Câinele familiei ei a fost împușcat: „Nu mai pot cu răutatea oamenilor”
  • Influenceriță de la noi, întâmplare îngrozitoare
  • Câinele familiei ei a fost împușcat
Stiri internationale
Mărturia emoționantă a pompierilor care l-au scos de sub dărâmături pe românul decedat la Roma. Ce au spus salvatorii: "Plângea de durere"
  • Drama românului mort la Roma
  • Pompierii povestesc cum l-au găsit plângând sub dărâmături
Showbiz intern
Cum se simte Marisa Paloma, după ce a fost operată de urgență. Influencerița a fost supusă la trei intervenții într-una
  • Marisa Paloma a fost operată de urgență în urmă cu trei zile
  • Cum se simte influencerița
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Portretul lui Zohran Mamdani, primarul de 34 de ani al New Yorkului. Trump l-a numit "comunist"
recomandare pe as.ro
Rămasă fără ajutorul lui Gigi Becali, se pregăteşte să spele vase pentru 1.200 de lei pe lună
Romania TV
Anunţul momentului după necropsie. Controverse legate de "laptele uitării", medicamentul găsit lângă doctoriţa moartă la 37 de ani
Romania TV
Cine este fostul soț al Ștefaniei Szabo. Sorin ocupă o funcție foarte importantă și e cunoscut în tot Buzăul. Și mama lui este o persoană influentă în oraș
recomandare pe antena3.ro
Femeia acuzată că și-a ucis 11 soți spune acum că, de fapt, nu-și amintește de câte ori a fost căsătorită, dar nimeni nu mai trăiește
recomandare pe antena3.ro
O româncă mutată de 12 ani din țară povestește cum a primit permis de conducere în 45 de minute și pașaport în 20, direct pe aeroport
recomandare pe antena3.ro
Polițistul care l-a prins pe agresorul livratorului străin povestește pas cu pas ce s-a întâmplat. Bătăușul și-a chemat în ajutor mama
recomandare pe playtech.ro
Produsul viral de la Lidl pe care toată lumea vrea să îl încerce. Costă doar 10 lei şi este gata de mâncat în câteva minute
recomandare pe playtech.ro
Genuflexiuni sau genoflexiuni? Care este forma corectă, de fapt
recomandare pe redactia.ro
Doliu în fotbalul românesc. A murit marele antrenor Emeric Ienei
recomandare pe redactia.ro
Durere imensă în Gașca Zurli! Un membru iubit s-a stins din viață: „Acum, avem un înger care ne veghează”
recomandare pe Ciao.ro
S-au despărţit cu scandal! Cele mai scurte căsnicii ale vedetelor din România
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Ce a văzut toată lumea după ce prezentatoarea TV s-a întins prea tare. „Mi s-a rupt bluza”
recomandare pe bzi.ro
Un medic legist aruncă bomba după moartea Ștefaniei Szabo: „Au cam început să se «aboneze» la farmaciile spitalelor!“
recomandare pe bzi.ro
Schimbare radicală de situație! Fratele Ștefaniei Szabo rupe tăcerea după moartea doctoriței!
recomandare pe dailybusiness.ro
Donald Trump a declarat că Africa de Sud ar trebui exclusă din G20 și că nu va participa la summitul de la Johannesburg
recomandare pe dailybusiness.ro
Vladimir Putin cere Consiliului de Securitate propuneri pentru posibila reluare a testelor de arme nucleare
recomandare pe Jurnalul.ro
Horoscop săptămânal, 3 - 9 noiembrie 2025. Luna plină din Taur ne ajută să ne valorificăm timpul și talentele
recomandare pe a1.ro
Cum arată acum sora mai mare a Monicăi Gabor. Alina a apărut recent în online cu sora ei: „Sora noastră mai înțeleaptă”