Live acum Viaţa fără filtru - Infiltraţi în culise
Prime time 19:00/ Petrecem in familie (r)
Homepage » Monden » Emisiuni TV » Cu ce calități l-a cucerit Denisa Tănase pe logodnicul ei. Cei doi au planuri mari de viitor: „Ăsta e următorul pas”

Cu ce calități l-a cucerit Denisa Tănase pe logodnicul ei. Cei doi au planuri mari de viitor: „Ăsta e următorul pas”

Publicat pe 17.11.2020 la 17:30 Actualizat pe 18.11.2020 la 01:04

Denisa Tănase și logodnicul ei sunt mai îndrăgostiți ca niciodată. Cei doi au se comportă ca și cum ar fi deja căsătoriți, ținând cont că anul acesta ar fi trebuit să aibă loc marele eveniment, dacă nu le-ar fi stricat planurile pandemia. Mai multe despre relația lor a dezvăluit recent chiar viitorul soț al blondinei. Iată ce l-a făcut să se îndrăgostească de vedetă! 

Denisa de la ”Bambi” s-a reorientat în carieră și a devenit o femeie de afaceri de succes. Chiar dacă spune că munca îi ocupă tot timpul, se pare că asta nu este o piedică în relația ei de cuplu. Logodnicul fostei cântărețe, Mircea Brânzei, este la rândul lui un om de afaceri cunoscut și o sprijină foarte mult în tot ceea ce face.

Cum l-a cucerit Denisa Tănase pe logodnicul ei

Afaceristul spune că simplitatea și sinceritatea acesteia l-au făcut să se îndrăgostească.

Trebuia să fie anul ăsta o nuntă, dar nu a depins de noi. Dar e ca și cum am fi căsătoriți. M-am îndrăgostit de Denisa, nu exista termenul de afaceri, m-am îndrăgostit de ea pentru că e o persoană simplă, sinceră, cu care mă completez, are potențial. Denisa este cel mai bun învățăcel. Afacerea pe care o avem împreună este mai bună decât cele pe care le am singur. Ea și noaptea visează muncă”, a spus omul de afaceri, marți, într-o emisiune tv.

Cei doi vor să devină părinți cât mai curând

Iubitul Denisei a mai mărturisit că au planuri mari pentru viitorul apropiat. Pe lângă nuntă, cei doi vor să devină părinți.

„Orice cuplu își dorește să fie părinți, ăsta e următorul pas, sperăm să se întâmple”, a mai adăugat Mircea Brânzei.

Despre dorința de a deveni mamă a vorbit și frumoasa blondină, în urmă cu mai multe luni.

„Da, ne dorim un copil. Doamne ajută să fie la un moment dat pe drum, tocmai pentru că ne dorim. În momentul acesta nu am nici un anunț de făcut”, spunea Denisa, în primăvară, pentru Libertatea.

În articolul
Cu ce calități l-a cucerit Denisa Tănase pe logodnicul ei. Cei doi au planuri mari de viitor: „Ăsta e următorul pas”
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Beauty & Lifestyle
Destinația din Europa cu ape turcoaz și nisip alb ca-n Maldive! Unde se află, de fapt, acest colț de paradis
  • Ape turcoaz și nisip alb ca-n Maldive
  • Destinația din Europa care i-a cucerit pe turiști
Horoscop
4 zodii care iubesc cu toată ființa, dar când pleacă, nu se mai întorc. Nativii pe care să nu-i pierzi din viața ta
  • 4 zodii care iubesc cu toată ființa, dar când pleacă, nu se mai întorc
  • Nativii pe care să nu-i pierzi din viața ta
Stiri interne
Ionel Ganea s-a ales cu dosar penal după ce fiul său în vârstă de 2 ani a fost grav rănit în accidentul de mașină. Micuțul se află în comă indusă la Terapie Intensivă
  • Dosar penal pe numele lui Ionel Ganea
  • Fiul său în vârstă de 2 ani este în comă după ce a fost implicat în accident
Showbiz intern
Roxana Nemeș, primele imagini de la ecografie bebelușului. Vedeta este însărcinată în cinci luni / FOTO
  • Roxana Nemeș, primele imagini de la ecografie bebelușului
  • Vedeta este însărcinată în cinci luni 
Beauty & Lifestyle
Insula din Spania cu plaje deosebite. Te vei simți ca în Indonezia, dar cu prețuri mai mici
  • Insula din Spania cu plaje deosebite
  • Te vei simți ca în Indonezia, dar cu prețuri mai mici
Showbiz intern
Antonio Pican, mesaj emoționant cu ocazia zilei de naștere a iubitei sale, Bibi. Cei doi s-au împăcat în urmă cu 8 luni: „Iubirea mea pentru tine...”
  • Antonio Pican, mesaj emoționant cu ocazia zilei de naștere a iubitei sale, Bibi
  • Cei doi s-au împăcat în urmă cu 8 luni
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Cele mai bune prietene, moarte pe iarbă, ţinându-se de mână, după un accident cumplit. "Cadou" de majorat le va fi piatra funerară după tragedia din Irlanda
recomandare pe as.ro
Milionarul român care are un salariu de 33.000 de euro pe lună a ajuns să vândă tot şi să se împrumute!
Romania TV
Vestea momentului în showbiz! S-au DESPĂRȚIT! El a făcut anunțul: Decizia nu este rezultatul unui conflict, ci e o înțelegere matură
Romania TV
Mario Iorgulescu a EVADAT și riscă trei ani de închisoare în plus. Este dat în urmărire internațională
recomandare pe antena3.ro
La 6 ani a fost declarată „cea mai frumoasă fetiță din lume”. Acum, la 24 de ani Thylane Blondeau arată cu totul diferit
recomandare pe antena3.ro
O româncă a dispărut în mod misterios la Londra, în urmă cu 7 ani. Acum, fiicele și poliția fac un nou apel
recomandare pe antena3.ro
Descoperire arheologică inedită în deșertul Sinai: Au fost găsite cercuri bizare de copaci care duc la o fortăreață din Egiptul Antic
recomandare pe playtech.ro
Cum să dublezi producția de castraveți punând un singur ingredient natural peste plante
recomandare pe playtech.ro
Zonele preferate de căpușe în curte și grădină. Cum le identifici și le elimini
recomandare pe redactia.ro
Zodia care își iubește mama mai mult decât orice. Legătura de sânge care nu se rupe niciodată
recomandare pe redactia.ro
Detalii cutremurătoare ies la iveală din ancheta bebelușului furat din maternitatea Bacău. Cum a fost scos micuțul din spital și cu cât s-a vândut micuțul
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Prezentatoarea TV a apărut în costum de baie, iar soțul ei a fost numit pe loc „cel mai norocos bărbat din lume”
recomandare pe bzi.ro
Anca Serea și-a făcut de cap, alături de fiica ei, în club! S-au dezlănţuit în club până-n zori!
recomandare pe bzi.ro
Avertismentul nutriționiștilor privind pufuleții din dieta Mihaelei Rădulescu! „Evitați cât puteți pufuleții cu arome!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Peste 223.000 de români ar vrea să muncească, dar sunt blocați!
recomandare pe dailybusiness.ro
Șomajul atinge un minim istoric de 3,33%, impulsionat de relansarea economică europeană
recomandare pe Jurnalul.ro
3 zodii dure care tânjesc în secret după dragoste
recomandare pe a1.ro
Cum arată sora lui Valeriu Ilisie din "Iubire cu Parfum de Lavandă". Cei doi frați postează des imagini împreună