Live acum Vacanta de vedeta (r)
Prime time 19:30/ In culisele celebritatii
Homepage » Monden » Showbiz intern » Claudia Pătrășcanu, schimbare uimitoare de look. Celebra cântăreață s-a făcut blondă / FOTO

Claudia Pătrășcanu, schimbare uimitoare de look. Celebra cântăreață s-a făcut blondă / FOTO

De Georgiana Prodan.
Publicat pe 02.12.2021 la 20:08 Actualizat pe 02.12.2021 la 20:08

Claudia Pătrășcanu a furat startul la pregătirile de Sărbători! Ei bine, dacă vă gândiți că este vorba despre împodobitul bradului sau bucatele tradiționale, vă înșelați, căci încă soția lui Gabi Bădălău și-a făcut o schimbare de look de-a dreptul impresionantă. Iată cum arată Claudia Pătrășcanu cu părul blond!

Claudia Pătrășcanu, schimbare uimitoare de look

captură foto

Nu este nici perucă și nici filtru! Claudia Pătrășcanu s-a făcut blondă! Se pare că această schimbare de look a venit total pe neașteptate, în condițiile în care cântăreața a mărturisit pe Instagram că l-a lăsat pe hairstylist-ul ei să ”își facă de cap”.

Claudia Pătrășcanu, schimbare uimitoare de look

Claudia Pătrășcanu a fost șatenă ani la rând, dar se pare că a decis să își schimbe look-ul, în preajma sărbătorilor. Coafura pe care a avut-o ani la rând a consacrat-o deja, însă trebuie să recunoaștem cât de bine îi stă blondă.

După ce s-a vopsit și s-a aranjat, Claudia Pătrășcanu a ținut să îi mai dea câteva indicații hairstylistului, spunând că îi place mult mai mult cum îi stă cu părul prins într-un coc lejer.

Se spune că de fiecare dată când o femeie apelează la o schimbare de look, a avut loc și un eveniment destul de important în viața ei personală. În legătură cu acest capitol, Gabi Bădălău a mărturisit în ultimele sale intervenții că vedeta s-ar fi îndrăgostit iremediabil.

Claudia Pătrășcanu, îndrăgostită din nou?!

Ar fi vorba despre un bărbat din Constanța, potrivit spuselor lui Gabi Bădălău. Afaceristul consideră că acesta este și motivul pentru care Claudia Pătrășcanu nu dorește să se mute împreună cu cei mici la București.

Așadar, Gabi Bădălău i-a promis Claudiei Pătrășcanu că va avea tot ce îi trebuie dacă se mută în Capitală cu cei doi fii ai săi, însă cântăreața a refuzat vehement această propunere. Mai mult decât atât, Claudia Pătrășcanu a spus că nu poate fi vorba despre o nouă dragoste.

”Nu, n-am nicio relație în momentul de față, iar atunci când va exista, dacă Dumnezeu va vrea, eu sunt un om foarte cerebral. Eu îmi respect foarte mult copiii și orice s-ar întâmpla și probabil nu voi rămâne singură, vreau să o fac cu demnitate și respect pentru copiii mei, nu o să aleg așa orice om,o să fiu foarte atentă, o să aleg”, a spus Claudia Pătrășcanu la Antena Stars.

CITEȘTE ȘI:
În articolul
Claudia Pătrășcanu, schimbare uimitoare de look. Celebra cântăreață s-a făcut blondă / FOTO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Horoscop zilnic
Horoscop sâmbătă, 19 aprilie 2025: Peștii au tendința de a lua lucrurile prea personal
  • Horoscopul zilei de sâmbătă, 19 aprilie 2025
  • Ce ne-au pregătit astrele pentru ziua de sâmbătă
  • Vezi cum stai în materie de bani, dragoste, sănătate și noroc
Showbiz intern
Cât de bine se înțeleg Raluca și Ion Șaulescu de la Mireasa, sezonul 4, după ce și-au mai dat o șansă. Cei doi erau la un pas de a divorța
  • Raluca și Ion Șaulescu de la Mireasa, sezonul 4, și-au mai acordat o șansă după ce au fost la un pas de divorț
  • Cât de bine se înțeleg acum
Beauty & Lifestyle
Insula din Grecia puțin cunoscută, dar cu plaje superbe și sate pitorești. Este un loc ieftin de vacanță
  • Insula din Grecia mai puțin cunoscută, dar cu peisajele spectaculoase și plaje superbe
  • Se află în topul destinațiilor ieftine de vacanță
Showbiz intern
Cum se simte Liviu Vârciu, după ce a ținut post negru. A băut doar apă timp de patru zile
  • Liviu Vârciu a ținut post negru patru zile
  • Cum se simte acum
Horoscop
Sezonul Taurului începe pe 20 aprilie 2025. Zodiile pentru care se anunță o perioadă cu realizări
  • Sezonul Taurului începe pe 20 aprilie și se termină pe 21 mai
  • Ce transformări aduce zodiilor
Emisiuni TV
Mireasa - Capriciile iubirii. Robert a fost eliminat din competiție. Cum a reacționat fosta lui iubită, Liliana: „Nu mă contrazic cu nimeni”
  • Liliana și Robert de la Mireasa nu mai formează un cuplu de două săptămâni
  • Concurentul a fost eliminat din competiție
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Maru, filmat cum îl ironiza pe Rareş, înainte să moară: Ce ai, te hiperventilezi?
recomandare pe as.ro
Momentul dramatic care l-a făcut pe Sabin Ilie să se prăbuşească emoţional şi să piardă o avere!
Romania TV
Tragedie în lumea medicală. George și Emanuel, doi medici tineri, au murit. Aveau doar 28 și 31 de ani. Detalii teribile!
Romania TV
Georgiana Lobonț, despre DIVORȚ. Și-a iertat soțul până la urmă: ''A fost o greşeală pe care el a făcut-o, a fost ceva crunt. Toţi erau şocaţi
recomandare pe antena3.ro
Trei adolescenți au inventat un frigider care nu are nevoie de curent electric. Au găsit soluția în manualul de clasa a IX-a
recomandare pe antena3.ro
O „ploaie însângerată” lovește Europa în Săptămâna Mare. Un nor uriaș de praf saharian se îndreaptă și spre România
recomandare pe antena3.ro
Un copil moldovean din Italia a scris la școală o compunere despre cum tatăl lui o bate pe mama
recomandare pe playtech.ro
Drob de pui moale şi fin, perfect pentru Paşte. Paşii de urmat pentru a nu fi înnecăcios
recomandare pe playtech.ro
Câtă drojdie se pune la cozonaci. Secretul pentru a ieşi pufoşi şi copţi în mijloc
recomandare pe redactia.ro
Iubita lui Rareș Ion rupe tăcerea. Acuzații grave la adresa lui Maru după ce tânărul de 20 de ani și-a pierdut viața
recomandare pe redactia.ro
Ce s-a descoperit la autopsia lui Rareș Ion. De ce a murit, de fapt, tânărul care era prieten cu Vlad Pascu
recomandare pe Ciao.ro
Vedetele din România care s-au călugărit. Au renunțat la celebritate pentru o viață în rugăciune
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Cătălina Ponor s-a transformat dintr-o gimnastă eroină într-o mamă gospodină. La 37 de ani, marea campioană s-a dedicat familiei
recomandare pe bzi.ro
Loredana Groza s-a sărutat cu un cal! Ipostază șocantă a devenit virală! – FOTO
recomandare pe bzi.ro
Carmen Harra vorbește despre surpriza de la alegeri: „O femeie apare în prim plan!“
recomandare pe dailybusiness.ro
Ministrul Energiei, Sebastian Burduja, dă asigurări că nu vom petrece Paștele pe întuneric. ”NU există risc de black-out în România, în condițiile actuale!”
recomandare pe dailybusiness.ro
Vouchere de vacanță 2025. Guvernul aprobă normele de accesare! Ce trebuie să facă bugetarii pentru decontare
recomandare pe Jurnalul.ro
Decalogul mesei pascale. Recomandările medicilor ca să nu ajungi la Urgență
recomandare pe a1.ro
Darisian Luncanu, complet îndrăgostit de iubita lui. Cum se înțelege actorul din Iubire cu parfum de lavandă cu „socrii”| EXCLUSIV