Ramona Olaru, prima reacție, după declarațiile lui Alex Bodi la adresa ei. Cum l-a pus la punct asistenta TV
Publicat pe 27.12.2025 la 18:10 Actualizat pe 27.12.2025 la 19:17
Alex Bodi a făcut declarații acide la adresa Ramonei Olaru. Asistenta TV nu a rămas indiferentă și a reacționat direct din vacanță. S-a arătat surprinsă de spusele afaceristului la adresa ei, în condițiile în care cei doi nici nu s-ar fi cunoscut vreodată.
- Alex Bodi a făcut declarații tăioase la adresa Ramonei Olaru
- Cum a reacționat asistenta TV
Ramona Olaru a mărturisit în cadrul unui podcast că nu își dorește un bărbat sărac. Alex Bodi a făcut declarații acide la adresa ei, pornind de la acest subiect, în care a spus că trecutul ei nu este unul strălucit și că ar fi genul de femeie pe interes.
Ramona Olaru nu a rămas indiferentă, după declarații lui Alex Bodi la adresa ei
Ramona Olaru a aflat și ea ce declarații a făcut Alex Bodi la adresa ei și nu a rămas indiferentă. Vedeta se află în vacanță și spune că a fost surprinsă atunci când a aflat ce a declarat afaceristul la adresa ei, în condițiile în care nici măcar nu s-ar cunoaște.
Asistenta TV l-a pus la punct pe Alex Bodi, explicând faptul că lucrurile se vor rezolva pe cale legală.
„Eu înțeleg că poate cauți vreo atenție sau cine știe ce, dar nici nu mă interesează acest aspect. Nici nu discut, sunt în vacanță, nici nu vreau să schimb mood-ul și nici nu vreau, dar cred că trebuie să recurgem pe alte căi aici, legale (...) Mi se pare absolut ireal ca o persoană să facă astfel de declarații despre mine, o persoană care nici nu mă cunoaște. Și chiar dacă m-ar cunoaște, ce-ți dă ție dreptul să faci astfel de declarații despre mine? (...) Am să revin în țară și o să ne ocupăm legal, cu siguranță. Nu ai cum să ai tu poziția pe care o ai ca bărbat și să te apuci să vorbești despre niște femei și să declari astfel de lucruri (...) E o greșeală enormă”, a spus Ramona Olaru, pe Instagram.
Ramona Olaru știe ce vrea de la următorul iubit
Ramona Olaru mărturisea că este singură de patru ani și că deși este curtată, nu se mai grăbește să intre într-o nouă relație, cu atât mai puțin să se gândească la căsătorie. Asistenta TV spunea că nu vrea un bărbat pe care să îl întrețină și nici unul care să fie superficial.
„Mi-e frică să mai stau cu un bărbat sărac! Nu mai am chef să-i întrețin, să mă gândesc ce fac a doua zi. Nu mai vreau să mă bazez doar pe mine. Eu pot, le am, le fac pe toate, dar să știu că am pe cine să mă bazez, nu să mă gândesc că trebuie să-i dau bani să-și cumpere ceva”, spunea ea.