Homepage » DOSAR » Atacuri teroriste în Franța - peste 128 de morți

Atacuri teroriste în Franța - peste 128 de morți

Românii din Paris, îngroziţi de atentatele sângeroase: "Cadavre pe jos, sânge peste tot. A fost oribil"
Actualitate • pe 14.11.2015 la 22:00

Românii din Paris, îngroziţi de atentatele sângeroase: "Cadavre pe jos, sânge peste tot. A fost oribil"

    Liderul grupării teroriste Stat Islamic a fost UCIS!
    Actualitate • pe 14.11.2015 la 21:45

    Liderul grupării teroriste Stat Islamic a fost UCIS!

      S-au făcut deja arestări în cazul atentatelor teroriste din Paris! Suspecţii au fost reţinuţi la Bruxelles
      Actualitate • pe 14.11.2015 la 21:15

      S-au făcut deja arestări în cazul atentatelor teroriste din Paris! Suspecţii au fost reţinuţi la Bruxelles

        Mesaje disperate pe Twitter în timpul tragediei de la Paris! "În momentul în care şi-au încărcat armele...."
        Actualitate • pe 14.11.2015 la 20:45

        Mesaje disperate pe Twitter în timpul tragediei de la Paris! "În momentul în care şi-au încărcat armele...."

          Rona Hartner a trecut ca prin urechile acului de atacul terorist din Franţa! "Este un miracol că sunt în viaţă"
          Monden • pe 14.11.2015 la 20:15

          Rona Hartner a trecut ca prin urechile acului de atacul terorist din Franţa! "Este un miracol că sunt în viaţă"

            Alertă într-un aeroport britanic! Un francez a fost arestat după ce deţinea un obiect suspect
            Actualitate • pe 14.11.2015 la 19:30

            Alertă într-un aeroport britanic! Un francez a fost arestat după ce deţinea un obiect suspect

              Ultimă oră! O moschee a fost incendiată în Spania! Autorităţile nu exclud varianta unui atac comis în replică după atentatele de la Paris
              Actualitate • pe 14.11.2015 la 19:00

              Ultimă oră! O moschee a fost incendiată în Spania! Autorităţile nu exclud varianta unui atac comis în replică după atentatele de la Paris

                VIDEO / A mers la locul atacurilor din Paris şi a făcut asta!
                Actualitate • pe 14.11.2015 la 17:45

                VIDEO / A mers la locul atacurilor din Paris şi a făcut asta!

                  Oana Roman, șocată de starea în care a ajuns orașul său preferat!
                  Monden • pe 14.11.2015 la 15:54

                  Oana Roman, șocată de starea în care a ajuns orașul său preferat!

                    Mărturia CUTREMURĂTOARE a unui român stabilit în Franţa! "Nici pisica nu o vezi pe stradă!"
                    Actualitate • pe 14.11.2015 la 15:53

                    Mărturia CUTREMURĂTOARE a unui român stabilit în Franţa! "Nici pisica nu o vezi pe stradă!"

                      Cine sunt cei doi români morți în atentatele de la Paris! Prietenii acestora au confirmat identitatea!
                      Actualitate • pe 14.11.2015 la 14:54

                      Cine sunt cei doi români morți în atentatele de la Paris! Prietenii acestora au confirmat identitatea!

                        Trupa U2 şi-a amânat concertul pe care trebuia sa îl susţină la Paris sâmbătă
                        Actualitate • pe 14.11.2015 la 14:40

                        Trupa U2 şi-a amânat concertul pe care trebuia sa îl susţină la Paris sâmbătă

                          Ce naţionalitate au atacatorii kamikaze de la Paris?
                          Actualitate • pe 14.11.2015 la 14:25

                          Ce naţionalitate au atacatorii kamikaze de la Paris?

                            PRIMELE DECLARAŢII ale ambasadorului Franţei în ceea ce priveşte atentatele de la Paris: "Acestă tragedie îmi aminteşte de drama din clubul Colectiv"
                            Actualitate • pe 14.11.2015 la 14:10

                            PRIMELE DECLARAŢII ale ambasadorului Franţei în ceea ce priveşte atentatele de la Paris: "Acestă tragedie îmi aminteşte de drama din clubul Colectiv"

                              BREAKING NEWS!  Doi români AU MURIT în atacurile teroriste din Paris!
                              Actualitate • pe 14.11.2015 la 13:40

                              BREAKING NEWS! Doi români AU MURIT în atacurile teroriste din Paris!

                                Competiţiile sportive din zona Parisului au fost suspendate!
                                Sport • pe 14.11.2015 la 12:45

                                Competiţiile sportive din zona Parisului au fost suspendate!

                                  Mesajul disperat al unui ostatic din Paris! "Sunt cadavre peste tot!"
                                  Actualitate • pe 14.11.2015 la 12:26

                                  Mesajul disperat al unui ostatic din Paris! "Sunt cadavre peste tot!"

                                    Franţa se află în DOLIU NAŢIONAL trei zile în urma atentatelor de la Paris!
                                    Actualitate • pe 14.11.2015 la 12:15

                                    Franţa se află în DOLIU NAŢIONAL trei zile în urma atentatelor de la Paris!

                                      LIVE UPDATE: Bilanţul oficial al atentatului de la Paris este de cel puţin 128 de morţi!
                                      Actualitate • pe 14.11.2015 la 10:30

                                      LIVE UPDATE: Bilanţul oficial al atentatului de la Paris este de cel puţin 128 de morţi!

                                        Declaraţiile unui român stabilit în Franţa despre atentatele de la Paris: "Este stare de război, sunt victime pe jos"
                                        Actualitate • pe 14.11.2015 la 10:15

                                        Declaraţiile unui român stabilit în Franţa despre atentatele de la Paris: "Este stare de război, sunt victime pe jos"

                                          VIDEO/ Doi români, printre victimele atacurilor din Paris! Care este starea acestora!
                                          Actualitate • pe 14.11.2015 la 09:15

                                          VIDEO/ Doi români, printre victimele atacurilor din Paris! Care este starea acestora!

                                            VIDEO & FOTO / PRIMELE imagini de la atacul terorist din Paris! Sunetele de gloanțe și strigătele de ajutor au cutremurat capitala Franței
                                            Actualitate • pe 14.11.2015 la 02:04

                                            VIDEO & FOTO / PRIMELE imagini de la atacul terorist din Paris! Sunetele de gloanțe și strigătele de ajutor au cutremurat capitala Franței

                                              Atentat TERORIST în timpul unui concert de Death Metal din Paris! 100 de oameni au fost luați ostatici!
                                              Actualitate • pe 14.11.2015 la 01:00

                                              Atentat TERORIST în timpul unui concert de Death Metal din Paris! 100 de oameni au fost luați ostatici!

                                                VIDEO / Panică în Germania! Incendiu la sediul unei publicaţii care a publicat caricaturi din CHARLIE HEBDO
                                                Actualitate • pe 11.01.2015 la 11:24

                                                VIDEO / Panică în Germania! Incendiu la sediul unei publicaţii care a publicat caricaturi din CHARLIE HEBDO

                                                  Noi focuri de armă în Franţa! 2 oameni au murit şi 20 au fost răniţi