„Brigada torționarilor” de la Secția 16, încă un dosar rezolvat la parchet / Agresiunile, umilințele și amenințările comise de polițiști „nu sunt prevăzute de legea penală”
7/12

„Brigada torționarilor” de la Secția 16, încă un dosar rezolvat la parchet / Agresiunile, umilințele și amenințările comise de polițiști „nu sunt prevăzute de legea penală” | Galerie Foto | Imaginea 7 din 12

„Brigada torționarilor” de la Secția 16, încă un dosar rezolvat la parchet / Agresiunile, umilințele și amenințările comise de polițiști „nu sunt prevăzute de legea penală” „Brigada torționarilor” de la Secția 16, încă un dosar rezolvat la parchet / Agresiunile, umilințele și amenințările comise de polițiști „nu sunt prevăzute de legea penală” „Brigada torționarilor” de la Secția 16, încă un dosar rezolvat la parchet / Agresiunile, umilințele și amenințările comise de polițiști „nu sunt prevăzute de legea penală” „Brigada torționarilor” de la Secția 16, încă un dosar rezolvat la parchet / Agresiunile, umilințele și amenințările comise de polițiști „nu sunt prevăzute de legea penală” „Brigada torționarilor” de la Secția 16, încă un dosar rezolvat la parchet / Agresiunile, umilințele și amenințările comise de polițiști „nu sunt prevăzute de legea penală” „Brigada torționarilor” de la Secția 16, încă un dosar rezolvat la parchet / Agresiunile, umilințele și amenințările comise de polițiști „nu sunt prevăzute de legea penală” „Brigada torționarilor” de la Secția 16, încă un dosar rezolvat la parchet / Agresiunile, umilințele și amenințările comise de polițiști „nu sunt prevăzute de legea penală” „Brigada torționarilor” de la Secția 16, încă un dosar rezolvat la parchet / Agresiunile, umilințele și amenințările comise de polițiști „nu sunt prevăzute de legea penală” „Brigada torționarilor” de la Secția 16, încă un dosar rezolvat la parchet / Agresiunile, umilințele și amenințările comise de polițiști „nu sunt prevăzute de legea penală” „Brigada torționarilor” de la Secția 16, încă un dosar rezolvat la parchet / Agresiunile, umilințele și amenințările comise de polițiști „nu sunt prevăzute de legea penală” „Brigada torționarilor” de la Secția 16, încă un dosar rezolvat la parchet / Agresiunile, umilințele și amenințările comise de polițiști „nu sunt prevăzute de legea penală” „Brigada torționarilor” de la Secția 16, încă un dosar rezolvat la parchet / Agresiunile, umilințele și amenințările comise de polițiști „nu sunt prevăzute de legea penală”