Ce a declarat tatăl bebelușului înecat în cristelniță. Bărbatul a povestit pas cu pas ce s-a întâmplat: „Copilul plângea. A inhalat 110 ml. lichid”
2/3

Ce a declarat tatăl bebelușului înecat în cristelniță. Bărbatul a povestit pas cu pas ce s-a întâmplat: „Copilul plângea. A inhalat 110 ml. lichid” | Galerie Foto | Imaginea 2 din 3

Ce a declarat tatăl bebelușului înecat în cristelniță. Bărbatul a povestit pas cu pas ce s-a întâmplat: „Copilul plângea. A inhalat 110 ml. lichid” Ce a declarat tatăl bebelușului înecat în cristelniță. Bărbatul a povestit pas cu pas ce s-a întâmplat: „Copilul plângea. A inhalat 110 ml. lichid” Ce a declarat tatăl bebelușului înecat în cristelniță. Bărbatul a povestit pas cu pas ce s-a întâmplat: „Copilul plângea. A inhalat 110 ml. lichid”