Fulgy, primele declarații după ce a ieșit din spital. Cum se simte după ce a fost internat săptămâni bune la Obregia
1/4

Fulgy, primele declarații după ce a ieșit din spital. Cum se simte după ce a fost internat săptămâni bune la Obregia | Galerie Foto | Imaginea 1 din 4

Fulgy, primele declarații după ce a ieșit din spital. Cum se simte după ce a fost internat săptămâni bune la Obregia Fulgy, primele declarații după ce a ieșit din spital. Cum se simte după ce a fost internat săptămâni bune la Obregia Fulgy, primele declarații după ce a ieșit din spital. Cum se simte după ce a fost internat săptămâni bune la Obregia Fulgy, primele declarații după ce a ieșit din spital. Cum se simte după ce a fost internat săptămâni bune la Obregia