Homepage » Monden » Showbiz intern » Minune în familia Cristinei Pucean, după o lună de la moartea nepoţelului ei! "E băiat!" / VIDEO

Minune în familia Cristinei Pucean, după o lună de la moartea nepoţelului ei! "E băiat!" / VIDEO

Publicat pe 15.10.2019 la 11:50 Actualizat pe 15.10.2019 la 11:56

La o lună de la moartea nepoțelului său, a primit un semn divin. Cristina Pucean a dezvăluit, în exclusivitate, pentru Antena Stars, care este minunea pe care o trăiesc, cu toții din familia ei, după cumplita tragedie.

Minune în familia Cristinei Pucean, după o lună de la moartea nepoţelului ei! "E băiat!" / VIDEO

Instagram

La o lună de la moartea nepoțelului său, a primit un semn divin. Cristina Pucean a dezvăluit, în exclusivitate, pentru Antena Stars, care este minunea pe care o trăiesc, cu toții din familia ei, după cumplita tragedie.

Toţi cei din familia Cristinei Pucean au fost devastaţi de moartea lui Raym, însă ieri au aflat ceva ce a dat totul peste cap. Cumnata artistei, mama lui Raym, a aflat că este însărcinată în cinci luni şi este tot băieţel. Vestea a fost un şoc pentru toţi şi au considerat că este vorba de o minune.

"Cum să fiu... sincer, astăzi am primit o veste foarte, foarte bună și mi-a mai trecut puțin supărarea și durerea pe care o aveam. Îți spun și de ce... cumnata mea a aflat astăzi că este gravidă în cinci luni și are tot băiat.

Chiar astăzi a fost la spital pentru că se simțea rău. 'Dar nu știa că e însărcinată, nu?' Nu, nu, nu. Nu are burtă deloc, este foarte slabă, știi? Și nu am avut de unde să ne dăm seama. Însărcinată în cinci luni.

Va purta același nume pe care îl avea... Da, logic! Să sperăm. Eu tot mă rog la Dumnezeu să fie ca el. Adică poate Dumnezeu face o minune și o să se întoarcă înapoi tot Raym. (...) Eu când m-am trezit, de fapt, fratele meu m-a trezit și, de obicei el când mă trezește din somn îmi spune:"Hai, trezește-te că e târziu!" sau "Trebuie să plecăm!" sau "Avem treaba!" sau alte lucruri, dar acum m-a trezit exact așa :"Cristina, e băiat!" și am făcut niște ochi din somn, și acum tot sperăm. Poate o să fie el! Poate îi e dor de noi și s-a întors înapoi! Nu știu, oricum toată lumea mi-a spus că am luat-o razna", a povestit Cristina Pucean.

Vă reamintim că locuinţa Cristinei Pucean a fost cuprinsă de flăcări în urmă cu o lună, iar micuţul a rămas în interior. Din cauza fumului a murit. Blondina a aflat ce s-a întâmplat abia când a ajuns în ţară, deoarece apropiaţii au vrut să o protejeze.

În articolul
Minune în familia Cristinei Pucean, după o lună de la moartea nepoţelului ei! "E băiat!" / VIDEO
:
Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Știri
Showbiz intern • la 22:34
Dorian Popa și-a schimbat look-ul! Cum arată acum celebrul vlogger | VIDEO
  • Schimbare totală de look pentru Dorian Popa
  • Cum arată acum celebrul vlogger
Showbiz intern • la 22:27
Iubita lui Alex Bodi, apariție incendiară, pe o plajă! Afaceristul și Anca se află în vacanță, la Monaco | FOTO
  • Alex Bodi și iubita sunt plecați în vacanță, la Monaco
  • Ancuța, apariție incendiară, pe o plajă
Emisiuni TV • la 22:12
Theodora și Andrei de la Mireasa vor deveni părinți. Primele declarații despre bebelușul care va veni pe lume: "Suntem extrem de fericiți"  
  • Fericire imensă pentru Theodora și Andrei de la Mireasa
  • Cei doi îndrăgostiți vor deveni părinți
Showbiz intern • la 21:41
Delia, semnal de alarmă, după ce o atletă a fost împunsă de o vacă: „Am mai zis și o să mai spun”. Sara s-a ales cu o coastă fracturată
  • O atletă a fost împunsă de o vacă
  • Tânăra s-a ales cu o coastă fracturată
  • Delia trage un semnal de alarmă
Showbiz intern • la 21:25
Adrian Velea, primele declarații după ce a devenit tătic pentru a doua oară! Prezentatorul Acces Direct este mai fericit ca niciodată
  • Primele declarații ale lui Adrian Velea după ce a devenit tătic pentru a doua oară
  • Prezentatorul Acces Direct este mai fericit ca niciodată
Showbiz intern • la 21:05
Revedere emoționantă pentru Roberta și Andi de la Mireasa! Cu cine s-au întâlnit cei doi | FOTO
  • Revedere emoționantă pentru Roberta și Andi de la Mireasa
  • Cu cine s-au întâlnit foștii concurenți la câteva zile de la finală
Vezi toate știrile noi
Recomandări
recomandare pe observatornews.ro
Trucul prin care putem face răcoare în locuinţă, fără aer condiţionat
recomandare pe as.ro
Doar casa e 15 milioane de euro! Detalii incredibile despre averea românului care i-a cucerit pe arabi
Romania TV
Vlăduța Lupău este în culmea fericirii! Cât de frumos a dat vestea! Fanii au sărit imediat să o felicite!
Romania TV
Cum pot românii să obțină ajutorul pentru energie de la Guvern. Câți bani pot primi pe lună și ce pași trebuie să urmeze
recomandare pe antena3.ro
O femeie a primit sute de colete de la Amazon, timp de un an, pe care nici măcar nu le comandase: „Este ca un Iad”
recomandare pe antena3.ro
O femeie cu un copil de 2 ani spune cum e să locuiești pe un vas de croazieră, cu totul gratuit. Există, totuși, un dezavantaj
recomandare pe antena3.ro
Furie în Bulgaria din cauza panterei negre. Oamenii spun că au pierdut bani din cauza ei și cer despăgubiri
recomandare pe playtech.ro
Cea mai frumoasă plajă din Europa se află în Grecia. Puţini români ştiu de ea, panorama dramatică te cucereşte pe loc
recomandare pe playtech.ro
Cum şi cât se udă trandafirii din grădină când e caniculă. Detaliul care distruge bobocii
recomandare pe redactia.ro
Cine este tânăra ucisă de fostul iubit după ce i-a incendiat casa. Victima a fost rapită și în februarie de ucigaș
recomandare pe redactia.ro
Se schimbă școala românească din temelii. Părinții riscă și închisoarea dacă nu respectă acest lucru.
recomandare pe Ciao.ro
A murit cea mai iubită actriță de la Bollywood! Ochii ei i-au înnebunit și pe români
recomandare pe shtiu.ro
Am putea să trăim în România numai cu produse 100% românești? Nu mai conducem BMW-uri, nu mai vorbim la telefoane mobile
recomandare pe ProSport.ro
Prezentatoarea TV care întoarce toate privirile la 34 de ani e fericită, după ce iubitul cu 11 ani mai mic decât ea a semnat contractul vieții
recomandare pe bzi.ro
Piedone demască „super-ofertele” înșelătoare din Profi: Cum sunt păcăliți clienții cu promoțiile 5+1 la bere
recomandare pe bzi.ro
Ce a făcut Mihai Leu chiar înainte să moară, deși era în comă profundă. Soția sportivului a oferit detalii dureroase
recomandare pe dailybusiness.ro
Cât costă o cameră la hotelul din Mamaia al lui Gică Hagi în vara lui 2025. Tocmai a fost renovat!
recomandare pe dailybusiness.ro
Adolescenții români care învață să fie responsabili și se angajează pe timpul verii. Ce vor să-și cumpere cu banii câștigați
recomandare pe Jurnalul.ro
România a pierdut jumătate de miliard de euro de când a interzis vânătoarea. Atacurile urșilor s-au înmulțit
recomandare pe a1.ro
Artist celebru din România a sărit la bătaie în timpul concertului său. Ce s-a întâmplat între el și un fan
Close