ALEX FAUR A MURIT!

ALEX FAUR A MURIT!

A lăsat în urmă multă durere atunci când s-a stins fulgerător din viaţa la doar 40 de ani. Este cea mai grea zi pentru familia, prietenii şi apropiaţii lui Alex Faur, care astăzi îl conduc pe ultimul drum.

Toate articolele din dosar

Cum arată mormântul lui Alex Faur. Fiul milionarului Elie Saab a postat o fotografie care îți face pielea de găină!
Showbiz intern • pe 04.05.2019 la 18:15
Cum arată mormântul lui Alex Faur. Fiul milionarului Elie Saab a postat o fotografie care îți face pielea de găină!
    Alex Faur a fost înmormântat! Râuri de lacrimi lângă locul de veci al milionarului / VIDEO
    Paparazzi • pe 04.05.2019 la 15:08
    Alex Faur a fost înmormântat! Râuri de lacrimi lângă locul de veci al milionarului / VIDEO
      Sicriul cu trupul neînsufleţit al lui Alex Faur a fost scos din biserică. Sute de oameni îl conduc pe ultimul drum
      Paparazzi • pe 04.05.2019 la 14:38
      Sicriul cu trupul neînsufleţit al lui Alex Faur a fost scos din biserică. Sute de oameni îl conduc pe ultimul drum
        Decizia luată de familia lui Alex Faur cu privire la slujba de înmormântare
        Showbiz intern • pe 04.05.2019 la 13:48
        Decizia luată de familia lui Alex Faur cu privire la slujba de înmormântare
          Ce s-a întâmplat cu Alex Faur în ultimii ani! Marian Golea: "A avut o perioadă foarte proastă"
          Showbiz intern • pe 04.05.2019 la 13:32
          Ce s-a întâmplat cu Alex Faur în ultimii ani! Marian Golea: "A avut o perioadă foarte proastă"
            Gino Iorgulescu, prezent la funeraliile lui Alex Faur / VIDEO
            Paparazzi • pe 04.05.2019 la 12:59
            Gino Iorgulescu, prezent la funeraliile lui Alex Faur / VIDEO
              Cătălin Botezatu, din nou îndurerat! Aşa a ajuns la biserică, pentru slujba de înmormântare a lui Alex Faur
              Paparazzi • pe 04.05.2019 la 12:51
              Cătălin Botezatu, din nou îndurerat! Aşa a ajuns la biserică, pentru slujba de înmormântare a lui Alex Faur
                Durere fără margini la căpătâiul lui Alex Faur. Dani Olăroiu a venit să-şi conducă prietenul pe ultimul drum / VIDEO
                Paparazzi • pe 04.05.2019 la 12:47
                Durere fără margini la căpătâiul lui Alex Faur. Dani Olăroiu a venit să-şi conducă prietenul pe ultimul drum / VIDEO
                  Aşa arată locul de veci al lui Alex Faur! Va fi înmormântat lângă mama lui
                  Paparazzi • pe 04.05.2019 la 12:22
                  Aşa arată locul de veci al lui Alex Faur! Va fi înmormântat lângă mama lui
                    Milionarul lumii, prezent la înmormântarea lui Alex Faur. Elie Saab nu ştie cum să-şi mai ascundă durerea / VIDEO PAPARAZZI
                    Paparazzi • pe 04.05.2019 la 12:22
                    Milionarul lumii, prezent la înmormântarea lui Alex Faur. Elie Saab nu ştie cum să-şi mai ascundă durerea / VIDEO PAPARAZZI
                      Alex Faur, condus astăzi pe ultimul drum! "Îmi pare extrem de rău"
                      Showbiz intern • pe 04.05.2019 la 10:26
                      Alex Faur, condus astăzi pe ultimul drum! "Îmi pare extrem de rău"
                        Cosmin Olăroiu, în doliu: "Odihneşte-te în pace"
                        Showbiz intern • pe 03.05.2019 la 10:30
                        Cosmin Olăroiu, în doliu: "Odihneşte-te în pace"
                          Cel mai mare regret al lui Alex Faur! Drama pe care nimeni nu a știut-o și care l-a marcat pentru totdeauna
                          Showbiz intern • pe 02.05.2019 la 23:50
                          Cel mai mare regret al lui Alex Faur! Drama pe care nimeni nu a știut-o și care l-a marcat pentru totdeauna
                            Principiul după care se ghida Alex Faur în viață. Nimic nu prevestea tragedia!
                            Showbiz intern • pe 02.05.2019 la 14:55
                            Principiul după care se ghida Alex Faur în viață. Nimic nu prevestea tragedia!
                              Gina Pistol, devastată de moartea lui Alex Faur. Mesajul dureros pe care l-a transmis blondina
                              Showbiz intern • pe 02.05.2019 la 14:15
                              Gina Pistol, devastată de moartea lui Alex Faur. Mesajul dureros pe care l-a transmis blondina
                                Ramona Gabor, îndurerată după moartea lui Alex Faur: "Odihneşte-te în pace"
                                Showbiz intern • pe 02.05.2019 la 14:12
                                Ramona Gabor, îndurerată după moartea lui Alex Faur: "Odihneşte-te în pace"
                                  Ana Morodan, mesaj sfâşietor după ce Alex Faur a murit: "Vei fi cu mine mereu!"
                                  Showbiz intern • pe 02.05.2019 la 13:58
                                  Ana Morodan, mesaj sfâşietor după ce Alex Faur a murit: "Vei fi cu mine mereu!"
                                    Vedetele îl plâng pe Alex Faur, prietenul milionarilor din România! Mesaje sfâșietoare după moartea lui
                                    Showbiz intern • pe 02.05.2019 la 13:30
                                    Vedetele îl plâng pe Alex Faur, prietenul milionarilor din România! Mesaje sfâșietoare după moartea lui
                                      Cine a fost Alex Faur, „băiatul de oraș” pentru care vedetele au făcut apel disperat. Boala l-a răpus în numai 3 săptămâni!
                                      Showbiz intern • pe 02.05.2019 la 13:00
                                      Cine a fost Alex Faur, „băiatul de oraș” pentru care vedetele au făcut apel disperat. Boala l-a răpus în numai 3 săptămâni!

                                        Știri

                                        Accident grav în Dâmbovița. Trei persoane au murit pe loc după ce mașina lor s-a lovit puternic de un TIR
                                        Stiri interne • la 10:38
                                        Accident grav în Dâmbovița. Trei persoane au murit pe loc după ce mașina lor s-a lovit puternic de un TIR
                                        • Trei persoane au murit pe DN7.
                                        • Șoferul camionului a fost rănit ușor.
                                        Un nou cutremur în România, în aceasta dimineață! Seismul a fost resimțit în mai multe orașe
                                        Stiri interne • la 10:20
                                        Un nou cutremur în România, în aceasta dimineață! Seismul a fost resimțit în mai multe orașe
                                        • Un nou cutremur s-a înregistrat în România în această dimineață
                                        • Ce magnitudine a avut seismul
                                        Anamaria Prodan, mesaj de la mama sa. Ionela Prodan i-a apărut în vis și a sfătuit-o în legătură cu divorțul de Laurențiu Reghecampf: ”Universul complotează” / VIDEO
                                        Emisiuni TV • la 10:13
                                        Anamaria Prodan, mesaj de la mama sa. Ionela Prodan i-a apărut în vis și a sfătuit-o în legătură cu divorțul de Laurențiu Reghecampf: ”Universul complotează” / VIDEO
                                        • Ionela Prodan, după moarte, alături de fiica sa.
                                        • Anamaria Prodan, nou mesaj în legătură cu viața sa.
                                        Larisa Udilă își aniversează astăzi soțul. Ce surpriză i-a făcut vedeta: ''Împreună am evoluat și am reușit'' / FOTO
                                        Showbiz intern • la 09:54
                                        Larisa Udilă își aniversează astăzi soțul. Ce surpriză i-a făcut vedeta: ''Împreună am evoluat și am reușit'' / FOTO
                                        • Zi de sărbătoare în familia Larisei Udilă!
                                        • Iată ce declarație emoționantă i-a făcut vedeta!
                                        Când se va sfârși valul patru al pandemiei. Anunțul făcut de Raed Arafat: ”Depinde doar de noi”