ALEX FAUR A MURIT!

ALEX FAUR A MURIT!

A lăsat în urmă multă durere atunci când s-a stins fulgerător din viaţa la doar 40 de ani. Este cea mai grea zi pentru familia, prietenii şi apropiaţii lui Alex Faur, care astăzi îl conduc pe ultimul drum.

Toate articolele din dosar

Cum arată mormântul lui Alex Faur. Fiul milionarului Elie Saab a postat o fotografie care îți face pielea de găină!
Showbiz intern • pe 04.05.2019 la 18:15
Cum arată mormântul lui Alex Faur. Fiul milionarului Elie Saab a postat o fotografie care îți face pielea de găină!
    Alex Faur a fost înmormântat! Râuri de lacrimi lângă locul de veci al milionarului / VIDEO
    Paparazzi • pe 04.05.2019 la 15:08
    Alex Faur a fost înmormântat! Râuri de lacrimi lângă locul de veci al milionarului / VIDEO
      Sicriul cu trupul neînsufleţit al lui Alex Faur a fost scos din biserică. Sute de oameni îl conduc pe ultimul drum
      Paparazzi • pe 04.05.2019 la 14:38
      Sicriul cu trupul neînsufleţit al lui Alex Faur a fost scos din biserică. Sute de oameni îl conduc pe ultimul drum
        Decizia luată de familia lui Alex Faur cu privire la slujba de înmormântare
        Showbiz intern • pe 04.05.2019 la 13:48
        Decizia luată de familia lui Alex Faur cu privire la slujba de înmormântare
          Ce s-a întâmplat cu Alex Faur în ultimii ani! Marian Golea: "A avut o perioadă foarte proastă"
          Showbiz intern • pe 04.05.2019 la 13:32
          Ce s-a întâmplat cu Alex Faur în ultimii ani! Marian Golea: "A avut o perioadă foarte proastă"
            Gino Iorgulescu, prezent la funeraliile lui Alex Faur / VIDEO
            Paparazzi • pe 04.05.2019 la 12:59
            Gino Iorgulescu, prezent la funeraliile lui Alex Faur / VIDEO
              Cătălin Botezatu, din nou îndurerat! Aşa a ajuns la biserică, pentru slujba de înmormântare a lui Alex Faur
              Paparazzi • pe 04.05.2019 la 12:51
              Cătălin Botezatu, din nou îndurerat! Aşa a ajuns la biserică, pentru slujba de înmormântare a lui Alex Faur
                Durere fără margini la căpătâiul lui Alex Faur. Dani Olăroiu a venit să-şi conducă prietenul pe ultimul drum / VIDEO
                Paparazzi • pe 04.05.2019 la 12:47
                Durere fără margini la căpătâiul lui Alex Faur. Dani Olăroiu a venit să-şi conducă prietenul pe ultimul drum / VIDEO
                  Aşa arată locul de veci al lui Alex Faur! Va fi înmormântat lângă mama lui
                  Paparazzi • pe 04.05.2019 la 12:22
                  Aşa arată locul de veci al lui Alex Faur! Va fi înmormântat lângă mama lui
                    Milionarul lumii, prezent la înmormântarea lui Alex Faur. Elie Saab nu ştie cum să-şi mai ascundă durerea / VIDEO PAPARAZZI
                    Paparazzi • pe 04.05.2019 la 12:22
                    Milionarul lumii, prezent la înmormântarea lui Alex Faur. Elie Saab nu ştie cum să-şi mai ascundă durerea / VIDEO PAPARAZZI
                      Alex Faur, condus astăzi pe ultimul drum! "Îmi pare extrem de rău"
                      Showbiz intern • pe 04.05.2019 la 10:26
                      Alex Faur, condus astăzi pe ultimul drum! "Îmi pare extrem de rău"
                        Cosmin Olăroiu, în doliu: "Odihneşte-te în pace"
                        Showbiz intern • pe 03.05.2019 la 10:30
                        Cosmin Olăroiu, în doliu: "Odihneşte-te în pace"
                          Cel mai mare regret al lui Alex Faur! Drama pe care nimeni nu a știut-o și care l-a marcat pentru totdeauna
                          Showbiz intern • pe 02.05.2019 la 23:50
                          Cel mai mare regret al lui Alex Faur! Drama pe care nimeni nu a știut-o și care l-a marcat pentru totdeauna
                            Principiul după care se ghida Alex Faur în viață. Nimic nu prevestea tragedia!
                            Showbiz intern • pe 02.05.2019 la 14:55
                            Principiul după care se ghida Alex Faur în viață. Nimic nu prevestea tragedia!
                              Gina Pistol, devastată de moartea lui Alex Faur. Mesajul dureros pe care l-a transmis blondina
                              Showbiz intern • pe 02.05.2019 la 14:15
                              Gina Pistol, devastată de moartea lui Alex Faur. Mesajul dureros pe care l-a transmis blondina
                                Ramona Gabor, îndurerată după moartea lui Alex Faur: "Odihneşte-te în pace"
                                Showbiz intern • pe 02.05.2019 la 14:12
                                Ramona Gabor, îndurerată după moartea lui Alex Faur: "Odihneşte-te în pace"
                                  Ana Morodan, mesaj sfâşietor după ce Alex Faur a murit: "Vei fi cu mine mereu!"
                                  Showbiz intern • pe 02.05.2019 la 13:58
                                  Ana Morodan, mesaj sfâşietor după ce Alex Faur a murit: "Vei fi cu mine mereu!"
                                    Vedetele îl plâng pe Alex Faur, prietenul milionarilor din România! Mesaje sfâșietoare după moartea lui
                                    Showbiz intern • pe 02.05.2019 la 13:30
                                    Vedetele îl plâng pe Alex Faur, prietenul milionarilor din România! Mesaje sfâșietoare după moartea lui
                                      Cine a fost Alex Faur, „băiatul de oraș” pentru care vedetele au făcut apel disperat. Boala l-a răpus în numai 3 săptămâni!
                                      Showbiz intern • pe 02.05.2019 la 13:00
                                      Cine a fost Alex Faur, „băiatul de oraș” pentru care vedetele au făcut apel disperat. Boala l-a răpus în numai 3 săptămâni!
                                        Știri
                                        Feli, mesaj emoționant pentru fetița ei. „Să mă ierți pentru zilele în care...”
                                        Showbiz intern • la 00:07
                                        Feli, mesaj emoționant pentru fetița ei. „Să mă ierți pentru zilele în care...”
                                        • Cum le-a afectat pandemia pe Feli și micuța sa, Nora Luna.
                                        • Promisiunea pe care câtăreața i-a făcut-o fetiței.
                                        • Mesajul emoționant, transmis pe o rețea de socializare.
                                        Siguranța înainte de toate! Șerban Pavlu și fiul său au ieșit la plimbare cu bicicletele, dar actorul nu l-a scăpat din ochi pe micuț / PAPARAZZI
                                        Paparazzi • ieri la 23:50
                                        Siguranța înainte de toate! Șerban Pavlu și fiul său au ieșit la plimbare cu bicicletele, dar actorul nu l-a scăpat din ochi pe micuț / PAPARAZZI
                                        • Șerban Pavlu și fiul său au ieșit cu bicicletele în parc
                                        • Actorul nu îl scapă din ochi pe băiat
                                        BRomania și șeful lui, aroganțe în pandemie! Fumează trabuc la restaurant, dar nu uită de dezinfectant / PAPARAZZI
                                        Paparazzi • ieri la 23:50
                                        BRomania și șeful lui, aroganțe în pandemie! Fumează trabuc la restaurant, dar nu uită de dezinfectant / PAPARAZZI
                                        • BRomania, surprins alături de șeful său, la un local din București.
                                        • Deși plini de aroganțe, amândoi s-au arătat responsabili în privința pandemiei.
                                        • Cine a plătit nota, la finalul serii.
                                        Cătălin Zamfira trăiește viața „ca sultanii”! Atunci când nu se ocupă de politică, celebrul deputat dă iama în vicii! La ce lucru important a renunțat de dragul lor! / PAPARAZZI
                                        Paparazzi • ieri la 23:50
                                        Cătălin Zamfira trăiește viața „ca sultanii”! Atunci când nu se ocupă de politică, celebrul deputat dă iama în vicii! La ce lucru important a renunțat de dragul lor! / PAPARAZZI