Szobi Cseh s-a stins din viața după o lungă suferință

Szobi Cseh, omul care o viaţă s-a jucat cu moartea, cel mai cunoscut cascador al României, a murit, după o lungă suferinţă. În 2012 a fost diagnosticat cu o boală necruţătoare, cancerul, iar de atunci fiecare zi a fost o luptă.

Toate articolele din dosar

Știri

David Popovici s-a clasat pe locul şapte în finala probei de ștafetă 4x50 m liber masculin. Rezultatele obținute de sportiv în prima zi a Campionatului European de înot de la Otopeni
Sport • la 09:39
  • David Popovici şi echipa, locul 7 în finala probei de ștafetă 4x50 m liber masculin
  • Ce rezultat a obținut înotătorul la Campionatul European de înot de la Otopeni
Smiley, ținta unei escrocherii! Ce a pățit artistul: „Să nu credeți vrăjelile astea!” / VIDEO
Showbiz intern • la 09:35
  • Smiley, ținta unei escrocherii
  • Artistul a tras un semnal de alarmă
Test IQ! Găsește trandafirul ciudat ascuns în imagine. Ai la dispoziție 7 secunde / FOTO
Beauty & Lifestyle • la 09:27