Homepage » pepene verde

pepene verde

Pepenele verde poate fi mortal! Ce trebuie să știi înainte să îl mănânci
Beauty & Lifestyle • pe 30.04.2026 la 09:28

Pepenele verde poate fi mortal! Ce trebuie să știi înainte să îl mănânci

  • Nu mânca pepene verde până nu afli asta!
  • Avertismentul care îți poate salva viața!
  • De ce e periculos acest fruct
Câte calorii are pepenele verde și de ce trebuie să ai grijă la cantitate! Fructul sezonului poate să devină inamicul dietelor
Showbiz intern • pe 26.07.2025 la 23:06

Câte calorii are pepenele verde și de ce trebuie să ai grijă la cantitate! Fructul sezonului poate să devină inamicul dietelor

  • Ce cantitate de pepene verde este recomandat să mănânci zilnic
  • Când devine un pericol pentru dieta ta
Cea mai delicioasă dulceață pe care să o pregătești în timpul verii. Îți vei surprinde familia
Retete • pe 25.06.2025 la 00:02

Cea mai delicioasă dulceață pe care să o pregătești în timpul verii. Îți vei surprinde familia

  • Cea mai delicioasă dulceață pe care să o pregătești în timpul verii
  • Îți vei surprinde familia
Chef Adi Hădean, probleme grave de sănătate după ce a mâncat pepene verde. Fructul, contaminat cu substanțe periculoase
Showbiz intern • pe 16.08.2024 la 10:40

Chef Adi Hădean, probleme grave de sănătate după ce a mâncat pepene verde. Fructul, contaminat cu substanțe periculoase

  • Chef Adi Hădean, probleme grave de sănătate după ce a mâncat pepene verde
  • Fructul a fost contaminat cu substanțe periculoase
Cât costă un kilogram de pepene verde de Dăbuleni, în anul 2024. Au apărut deja în piețele din România
Showbiz intern • pe 13.06.2024 la 14:00

Cât costă un kilogram de pepene verde de Dăbuleni, în anul 2024. Au apărut deja în piețele din România

  • Pepenii de Dăbuleni au apărut deja în piețele din România
  • Cât va costa un kilogram
5 fructe pentru fierea leneșă. Contribuie la o digestie mai bună
Beauty & Lifestyle • pe 13.02.2024 la 11:15

5 fructe pentru fierea leneșă. Contribuie la o digestie mai bună

  • Fructe benefice pentru fierea leneșă
  • Ce să consumi dacă ai probleme
3 fructe pe care nimeni nu ar trebui să le mănânce. Balonează și îngrașă, mai ales la burtă
Beauty & Lifestyle • pe 07.09.2023 la 14:12

3 fructe pe care nimeni nu ar trebui să le mănânce. Balonează și îngrașă, mai ales la burtă

  • 3 fructe pe care nimeni nu ar trebui să le mănânce
  • Te vei balona și vei adăuga kilograme în plus
Totul despre dieta cu pepene verde! Cum poți slăbi 5 kg într-o săptămână. Ce și cât trebuie să mănânci în fiecare zi
Beauty & Lifestyle • pe 04.08.2023 la 10:12

Totul despre dieta cu pepene verde! Cum poți slăbi 5 kg într-o săptămână. Ce și cât trebuie să mănânci în fiecare zi

  • Cauți o dietă suculentă și răcoritoare?
  • Încearcă dieta cu pepene verde
  • Cum poți slăbi 5 kg într-o săptămână
Cum să cultivi acasă pepeni mari și dulci. Trebuie să respecți câteva reguli simple, dar importante
Beauty & Lifestyle • pe 21.06.2023 la 21:45

Cum să cultivi acasă pepeni mari și dulci. Trebuie să respecți câteva reguli simple, dar importante

  • Ce trebuie să faci dacă vrei să crești pepeni în grădina ta
  • Secretele pentru a se coace repede și pentru a avea un gust delicios
Ce trebuie să faci ca să păstrezi pepenele roșu la frigider cât mai mult timp. Sfaturi pentru un fruct proaspăt și delicios
Beauty & Lifestyle • pe 19.06.2023 la 18:36

Ce trebuie să faci ca să păstrezi pepenele roșu la frigider cât mai mult timp. Sfaturi pentru un fruct proaspăt și delicios

  • Cum să păstrezi pepenele roșu la frigider mai multe zile
  • În acest fel nu se va mai strica înainte să îl consumi
Cum să alegi cel mai dulce pepene verde, de fiecare dată. Dacă vei ține cont de aceste metode, nu vei da greș niciodată
Beauty & Lifestyle • pe 14.06.2023 la 21:30

Cum să alegi cel mai dulce pepene verde, de fiecare dată. Dacă vei ține cont de aceste metode, nu vei da greș niciodată

  • Cum să alegi cel mai dulce pepene verde, de fiecare dată
  • Dacă vei ține cont de aceste metode, nu vei da greș niciodată
La ce trebuie să fii atent când tai un pepene în două. Semnele care îți arată că trebuie să îl arunci
Beauty & Lifestyle • pe 27.04.2023 la 21:31

La ce trebuie să fii atent când tai un pepene în două. Semnele care îți arată că trebuie să îl arunci

  • La ce trebuie să fii atent când tai un pepene
  • Când trebuie să îl arunci
De ce nu e bine să păstrezi pepenele verde în frigider, de fapt! De ce este greșit
Beauty & Lifestyle • pe 21.07.2022 la 13:02

De ce nu e bine să păstrezi pepenele verde în frigider, de fapt! De ce este greșit

  • Din ce motiv nu e bine să ții pepenele verde în frigider
  • De ce ai greșit până acum
Trei beneficii ascunse pe care le are coaja de la pepenele verde. Nu o s-o mai arunci de acum
Stiri interne • pe 07.07.2022 la 23:29

Trei beneficii ascunse pe care le are coaja de la pepenele verde. Nu o s-o mai arunci de acum

  • Trei beneficii ascunse pe care le are coaja de pepene
  • Nu te-ai fi așteptat la aceste trucuri
FOTO / S-a pozat într-o ipostază indecentă şi a postat imaginea pe Facebook! Detaliul care a uimit o lume întreagă
Actualitate • pe 24.07.2016 la 13:28

FOTO / S-a pozat într-o ipostază indecentă şi a postat imaginea pe Facebook! Detaliul care a uimit o lume întreagă

    Știri

    Drama neștiută a lui Florinel Ungureanu de la Chefi la cuțite. Cu ce afecțiune se confruntă fiul său
    Emisiuni TV • ieri la 23:54
    Drama neștiută a lui Florinel Ungureanu de la Chefi la cuțite. Cu ce afecțiune se confruntă fiul său
    De ce a plâns ispita Frankie de la Insula iubirii atunci când a aflat de plecarea lui Marcel Andrei. Ce a declarat despre fostul concurent
    Showbiz intern • ieri la 23:33
    De ce a plâns ispita Frankie de la Insula iubirii atunci când a aflat de plecarea lui Marcel Andrei. Ce a declarat despre fostul concurent
    Raluca Drăgoi și-a botezat fetița. Ce ținută a purtat cântăreața
    Showbiz intern • ieri la 23:09
    Raluca Drăgoi și-a botezat fetița. Ce ținută a purtat cântăreața
    A murit creatorul unui joc video celebru! Manuel Otto s-a stins din viață la numai 30 de ani
    Showbiz international • ieri la 22:41
    A murit creatorul unui joc video celebru! Manuel Otto s-a stins din viață la numai 30 de ani
    Vezi toate știrile noiicon buton
    Close