A MURIT CORNELIU VADIM TUDOR!

A MURIT CORNELIU VADIM TUDOR!

Corneliu Vadim Tudor a încetat din viaţă, în urma unui stop cardio-respirator, la varsta de 65 de ani.

Toate articolele din dosar

VIDEO / Look păcătos. Oana Zăvoranu, cu sânii la vedere în emisiunea lui Dan Capatos!
Monden • pe 13.10.2015 la 00:00
VIDEO / Look păcătos. Oana Zăvoranu, cu sânii la vedere în emisiunea lui Dan Capatos!
    Adevărul despre succesiune. Ce bunuri îşi împart fiicele şi soţia lui Vadim Tudor
    Actualitate • pe 02.10.2015 la 18:20
    Adevărul despre succesiune. Ce bunuri îşi împart fiicele şi soţia lui Vadim Tudor
      Nimeni nu ştia asta. Înainte să moară, Corneliu Vadim Tudor a vândut terenurile şi bijuteriile pentru că nu avea ce să mănânce cu familia
      Actualitate • pe 02.10.2015 la 17:49
      Nimeni nu ştia asta. Înainte să moară, Corneliu Vadim Tudor a vândut terenurile şi bijuteriile pentru că nu avea ce să mănânce cu familia
        ”Copiii” lui Vadim Tudor au fost adoptați! Vezi unde au ajuns acum
        Monden • pe 29.09.2015 la 13:28
        ”Copiii” lui Vadim Tudor au fost adoptați! Vezi unde au ajuns acum
          Ce salariu primeşte  fiica lui Corneliu Vadim Tudor, în PARLAMENT
          Actualitate • pe 24.09.2015 la 15:50
          Ce salariu primeşte fiica lui Corneliu Vadim Tudor, în PARLAMENT
            Mărturii halucinante! De ce nu s-a dus Mirabela Dauer la înmormântarea lui Corneliu Vadim Tudor?
            Actualitate • pe 21.09.2015 la 23:10
            Mărturii halucinante! De ce nu s-a dus Mirabela Dauer la înmormântarea lui Corneliu Vadim Tudor?
              Ţi se face pielea de găină! Ce mesaje de dincolo a trimis Corneliu Vadim Tudor?
              Actualitate • pe 21.09.2015 la 17:10
              Ţi se face pielea de găină! Ce mesaje de dincolo a trimis Corneliu Vadim Tudor?
                VIDEO / Document-bombă! Corneliu Vadim Tudor, şantajat cu un cont de 3,5 milioane de euro: "Această sumă nu figura în declaraţia de avere!"
                Monden • pe 18.09.2015 la 18:05
                VIDEO / Document-bombă! Corneliu Vadim Tudor, şantajat cu un cont de 3,5 milioane de euro: "Această sumă nu figura în declaraţia de avere!"
                  Oana Zăvoranu susţine ideea că Vadim Tudor ar fi fost asasinat: "Nu cred că a murit de moarte bună! Eu am nişte bănuieli"
                  Monden • pe 18.09.2015 la 17:53
                  Oana Zăvoranu susţine ideea că Vadim Tudor ar fi fost asasinat: "Nu cred că a murit de moarte bună! Eu am nişte bănuieli"
                    Lidia, fiica cea mare a lui Vadim, nu mai vrea să audă de Gigi Becali: "Îl rugăm să uite de familia noastră"
                    Actualitate • pe 18.09.2015 la 16:19
                    Lidia, fiica cea mare a lui Vadim, nu mai vrea să audă de Gigi Becali: "Îl rugăm să uite de familia noastră"
                      VIDEO / Familia i-a presimţit sfârşitul! Cum l-a visat sora lui Corneliu Vadim Tudor înainte să moară
                      Monden • pe 18.09.2015 la 12:49
                      VIDEO / Familia i-a presimţit sfârşitul! Cum l-a visat sora lui Corneliu Vadim Tudor înainte să moară
                        Sora lui Corneliu Vadim Tudor, mărturisiri cutremurătoare: "Când l-am văzut, am încremenit!"
                        Monden • pe 17.09.2015 la 18:55
                        Sora lui Corneliu Vadim Tudor, mărturisiri cutremurătoare: "Când l-am văzut, am încremenit!"
                          Soţia lui Corneliu Tudor Vadim, revoltată după înmormântare: "S-a spus că soţul meu a ajuns băut la spital!"
                          Monden • pe 17.09.2015 la 18:33
                          Soţia lui Corneliu Tudor Vadim, revoltată după înmormântare: "S-a spus că soţul meu a ajuns băut la spital!"
                            VIDEO / Ipoteză-şoc! Corneliu Vadim Tudor a fost ASASINAT? Dovada ameninţării e clară!
                            Monden • pe 17.09.2015 la 18:10
                            VIDEO / Ipoteză-şoc! Corneliu Vadim Tudor a fost ASASINAT? Dovada ameninţării e clară!
                              Corneliu Vadim Tudor, pomenit cu bucatele lui preferate! Imagini EXCLUSIVE
                              Paparazzi • pe 17.09.2015 la 16:44
                              Corneliu Vadim Tudor, pomenit cu bucatele lui preferate! Imagini EXCLUSIVE
                                Au încercat totul, dar a fost în zadar! Imagini halucinante cu sicriul lui Vadim Tudor!
                                Paparazzi • pe 17.09.2015 la 15:57
                                Au încercat totul, dar a fost în zadar! Imagini halucinante cu sicriul lui Vadim Tudor!
                                  Un milionar din America sare în ajutorul fetelor lui Corneliu Vadim  Tudor. Le va da o  importantă sumă de bani!
                                  Monden • pe 17.09.2015 la 14:58
                                  Un milionar din America sare în ajutorul fetelor lui Corneliu Vadim Tudor. Le va da o importantă sumă de bani!
                                    VIDEO / Aşa ceva e INCREDIBIL! Au TĂIAT din COŞGIUGUL lui VADIM TUDOR, ca să-l îndese în cavou
                                    Actualitate • pe 17.09.2015 la 13:46
                                    VIDEO / Aşa ceva e INCREDIBIL! Au TĂIAT din COŞGIUGUL lui VADIM TUDOR, ca să-l îndese în cavou
                                      VIDEO / Doina Tudor este devastată! Imagini sfâşietoare cu soţia „Tribunului”
                                      Paparazzi • pe 17.09.2015 la 12:10
                                      VIDEO / Doina Tudor este devastată! Imagini sfâşietoare cu soţia „Tribunului”
                                        VIDEO / Cortegiul funerar a ajuns la cimitir! Corneliu Vadim Tudor a fost aşteptat cu onoruri militare
                                        Paparazzi • pe 17.09.2015 la 11:39
                                        VIDEO / Cortegiul funerar a ajuns la cimitir! Corneliu Vadim Tudor a fost aşteptat cu onoruri militare
                                          VIDEO / Alai impresionant de preoţi la slujba de înmormântare a lui C. V. Tudor!
                                          Paparazzi • pe 17.09.2015 la 11:03
                                          VIDEO / Alai impresionant de preoţi la slujba de înmormântare a lui C. V. Tudor!
                                            Mesaj emoţionant la înmormântarea lui C. V. Tudor! Cei prezenţi au fost pur şi simplu uluiţi
                                            Paparazzi • pe 17.09.2015 la 10:40
                                            Mesaj emoţionant la înmormântarea lui C. V. Tudor! Cei prezenţi au fost pur şi simplu uluiţi
                                              Corneliu Vadim Tudor, înmormântat în altă religie decât părinţii săi
                                              Actualitate • pe 17.09.2015 la 09:15
                                              Corneliu Vadim Tudor, înmormântat în altă religie decât părinţii săi
                                                Ultimele ore  din viata lui Corneliu Vadim Tudor. Toate detaliile, pas cu pas! De piatra sa fii si tot vei fi impresionat
                                                Monden • pe 16.09.2015 la 23:59
                                                Ultimele ore din viata lui Corneliu Vadim Tudor. Toate detaliile, pas cu pas! De piatra sa fii si tot vei fi impresionat
                                                  Mesajul tulburător pe care i l-a transmis Oana Zăvoranu lui C.V.Tudor dincolo de moarte!
                                                  Paparazzi • pe 16.09.2015 la 22:52
                                                  Mesajul tulburător pe care i l-a transmis Oana Zăvoranu lui C.V.Tudor dincolo de moarte!
                                                    Oana Zăvoranu, declaraţii halucinante la căpătâiul lui Vadim Tudor: "Trebuia să ne vedem, să fie o împăcare fără tam tam!"
                                                    Monden • pe 16.09.2015 la 22:30
                                                    Oana Zăvoranu, declaraţii halucinante la căpătâiul lui Vadim Tudor: "Trebuia să ne vedem, să fie o împăcare fără tam tam!"
                                                      VIDEO / Imagini emoţionante cu Oana Zăvoranu de la căpătâiul lui Corneliu Vadim Tudor!
                                                      Paparazzi • pe 16.09.2015 la 22:00
                                                      VIDEO / Imagini emoţionante cu Oana Zăvoranu de la căpătâiul lui Corneliu Vadim Tudor!
                                                        Cum au decurs ultimele zile din viaţa lui Vadim Tudor? Fiica lui a făcut mărturisiri cutremurătoare
                                                        Actualitate • pe 16.09.2015 la 20:25
                                                        Cum au decurs ultimele zile din viaţa lui Vadim Tudor? Fiica lui a făcut mărturisiri cutremurătoare
                                                          VIDEO / Ce a păţit Viorel Lis când a mers să-i aprindă o lumânare lui Vadim? Rar vezi aşa ceva!
                                                          Paparazzi • pe 16.09.2015 la 20:10
                                                          VIDEO / Ce a păţit Viorel Lis când a mers să-i aprindă o lumânare lui Vadim? Rar vezi aşa ceva!
                                                            Corneliu Vadim Tudor a fost tratat de "femeia magnet"! Cum se simţea Tribunul după ce pleca de la ea
                                                            Monden • pe 16.09.2015 la 18:30
                                                            Corneliu Vadim Tudor a fost tratat de "femeia magnet"! Cum se simţea Tribunul după ce pleca de la ea
                                                              Fetele lui Vadim Tudor, mărturii sfâşietoare! "În total a făcut 20 de stopuri..."
                                                              Monden • pe 16.09.2015 la 18:25
                                                              Fetele lui Vadim Tudor, mărturii sfâşietoare! "În total a făcut 20 de stopuri..."
                                                                Decizia radicală pe care a luat-o Lidia, după ce politicianul a fost interzis în Senat: "Vreau să-i duc numele mai departe!"
                                                                Monden • pe 16.09.2015 la 18:00
                                                                Decizia radicală pe care a luat-o Lidia, după ce politicianul a fost interzis în Senat: "Vreau să-i duc numele mai departe!"
                                                                  Un cunoscut om de afaceri a povestit amintiri fabuloase cu Corneliu Vadim Tudor! Vezi cum l-a salvat financiar pe ”Tribun”
                                                                  Paparazzi • pe 16.09.2015 la 15:27