Paula Iacob A MURIT!

Paula Iacob și-a RISCAT VIAŢA în 1989: "Trebuia să am certificat de revoluționar!"
Monden • pe 09.10.2015 la 10:15

Paula Iacob și-a RISCAT VIAŢA în 1989: "Trebuia să am certificat de revoluționar!"

    VIDEO / Momentul cel mai greu! Sicriul Paulei Iacob pus în criptă! Cei dragi îşi iau ADIO de la celebra avocată
    Paparazzi • pe 08.10.2015 la 17:51

    VIDEO / Momentul cel mai greu! Sicriul Paulei Iacob pus în criptă! Cei dragi îşi iau ADIO de la celebra avocată

      VIDEO / Paula Iacob, clipa despărţirii! Imaginile durerii! Apropiaţii, în lacrimi
      Paparazzi • pe 08.10.2015 la 17:36

      VIDEO / Paula Iacob, clipa despărţirii! Imaginile durerii! Apropiaţii, în lacrimi

        Fiica Paulei Iacob, transfigurată de durere! Ruxandra îşi conduce mama pe ultimul drum
        Monden • pe 08.10.2015 la 16:05

        Fiica Paulei Iacob, transfigurată de durere! Ruxandra îşi conduce mama pe ultimul drum

          Soţul Paulei Iacob a sosit la înmormântarea avocatei!
          Paparazzi • pe 08.10.2015 la 15:47

          Soţul Paulei Iacob a sosit la înmormântarea avocatei!

            VIDEO / Valentin Ceauşescu, la înmormântarea Paulei Iacob
            Monden • pe 08.10.2015 la 15:45

            VIDEO / Valentin Ceauşescu, la înmormântarea Paulei Iacob

              Prietenii vechi ai Paulei Iacob au venit să o conducă pe ultimul drum!
              Paparazzi • pe 08.10.2015 la 15:16

              Prietenii vechi ai Paulei Iacob au venit să o conducă pe ultimul drum!

                VIDEO / A murit fără să-şi îndeplinească ultima dorinţă! Dezvăluiri cutremurătoare despre Paula Iacob
                Monden • pe 08.10.2015 la 14:30

                VIDEO / A murit fără să-şi îndeplinească ultima dorinţă! Dezvăluiri cutremurătoare despre Paula Iacob

                  VIDEO / Momente halucinante înainte de înmormântarea Paulei Iacob
                  Monden • pe 08.10.2015 la 13:15

                  VIDEO / Momente halucinante înainte de înmormântarea Paulei Iacob

                    VIDEO / Mărturisirile cutremurătoare ale Paulei Iacob după operaţie: "Sunt săracă lipită pământului în acest moment!"
                    Monden • pe 08.10.2015 la 13:10

                    VIDEO / Mărturisirile cutremurătoare ale Paulei Iacob după operaţie: "Sunt săracă lipită pământului în acest moment!"

                      Astrologul Camelia Pătrăşcanu, declaraţii uluitoare despre Paula Iacob: "Şi-a încheiat menirea!"
                      Monden • pe 08.10.2015 la 11:15

                      Astrologul Camelia Pătrăşcanu, declaraţii uluitoare despre Paula Iacob: "Şi-a încheiat menirea!"

                        Aici va fi înmormântată Paula Iacob! Avem primele imagini cu mormântul avocatei!
                        Monden • pe 08.10.2015 la 10:37

                        Aici va fi înmormântată Paula Iacob! Avem primele imagini cu mormântul avocatei!

                          Cel mai mare regret al Paulei Iacob: "N-am să-mi iert niciodată că... "
                          Monden • pe 08.10.2015 la 08:20

                          Cel mai mare regret al Paulei Iacob: "N-am să-mi iert niciodată că... "

                            Irina Loghin, mărturisiri emoţionante despre Paula Iacob: "Era mereu plină de viaţă. Dansa la petreceri până dimineaţa!"
                            Monden • pe 08.10.2015 la 00:30

                            Irina Loghin, mărturisiri emoţionante despre Paula Iacob: "Era mereu plină de viaţă. Dansa la petreceri până dimineaţa!"

                              HALUCINANT! Ce se întâmplă cu bijuteriile Paulei Iacob, chiar în ziua înmormântării!
                              Actualitate • pe 07.10.2015 la 23:59

                              HALUCINANT! Ce se întâmplă cu bijuteriile Paulei Iacob, chiar în ziua înmormântării!

                                PARANORMAL! Cele mai apropiate persoane ale ei au trăit asta! Ce s-a întâmplat la ora la care A MURIT Paula Iacob
                                Monden • pe 07.10.2015 la 21:10

                                PARANORMAL! Cele mai apropiate persoane ale ei au trăit asta! Ce s-a întâmplat la ora la care A MURIT Paula Iacob

                                  Sicriul Paulei Iacob, depus la capelă! Detalii de ultimă oră despre înmormântarea celebrei avocate
                                  Monden • pe 07.10.2015 la 19:55

                                  Sicriul Paulei Iacob, depus la capelă! Detalii de ultimă oră despre înmormântarea celebrei avocate

                                    Zina Dumitrescu, ŞOCATĂ de moartea Paulei Iacob! Creatoarea de modă a făcut MĂRTURII NESPUSE până acum despre viaţa celebrei avocate
                                    Monden • pe 07.10.2015 la 16:35

                                    Zina Dumitrescu, ŞOCATĂ de moartea Paulei Iacob! Creatoarea de modă a făcut MĂRTURII NESPUSE până acum despre viaţa celebrei avocate

                                      Primele declaraţii ale celei mai bune prietene ale Paulei Iacob!
                                      Paparazzi • pe 07.10.2015 la 13:33

                                      Primele declaraţii ale celei mai bune prietene ale Paulei Iacob!

                                        Cum le-a pus Paula Iacob la punct pe Mihaela Rădulescu şi pe Mădălina Manole. "Îmi venea să o bat" / "Ea e obişnuită cu paraşuta"
                                        Actualitate • pe 07.10.2015 la 13:11

                                        Cum le-a pus Paula Iacob la punct pe Mihaela Rădulescu şi pe Mădălina Manole. "Îmi venea să o bat" / "Ea e obişnuită cu paraşuta"

                                          IMAGINI EXCLUSIVE! Sicriul Paulei Iacob a fost adus la capelă! Fiica avocatei se ocupă de toate formalităţile
                                          Paparazzi • pe 07.10.2015 la 12:55

                                          IMAGINI EXCLUSIVE! Sicriul Paulei Iacob a fost adus la capelă! Fiica avocatei se ocupă de toate formalităţile

                                            Paula Iacob a copilărit într-un cămin! Vezi ce spunea avocata despre primii săi ani de viață
                                            Monden • pe 07.10.2015 la 12:27

                                            Paula Iacob a copilărit într-un cămin! Vezi ce spunea avocata despre primii săi ani de viață

                                              Gigi Becali doborât de moartea Paulei Iacob! "Mi-aduc aminte când venea la puşcărie..."
                                              Actualitate • pe 07.10.2015 la 12:15

                                              Gigi Becali doborât de moartea Paulei Iacob! "Mi-aduc aminte când venea la puşcărie..."

                                                VIDEO EXCLUSIV / Paula Iacob va fi înmormântată mâine la cimitirul Bellu
                                                Paparazzi • pe 07.10.2015 la 11:55

                                                VIDEO EXCLUSIV / Paula Iacob va fi înmormântată mâine la cimitirul Bellu

                                                  Aici şi-a dat ultima suflare Paula Iacob. Toată lumea credea că avocata a murit în spital, dar adevărul e cu totul altul
                                                  Actualitate • pe 07.10.2015 la 11:44

                                                  Aici şi-a dat ultima suflare Paula Iacob. Toată lumea credea că avocata a murit în spital, dar adevărul e cu totul altul

                                                    Soţul ei a iubit-o la nebunie! Paula Iacob a mărturisit care este secretul unei căsnicii de peste 50 de ani: "Întotdeauna m-am sfătuit cu el!"
                                                    Monden • pe 07.10.2015 la 11:44

                                                    Soţul ei a iubit-o la nebunie! Paula Iacob a mărturisit care este secretul unei căsnicii de peste 50 de ani: "Întotdeauna m-am sfătuit cu el!"

                                                      Cum arăta Paula Iacob în tinereţe? Ce femeie frumoasă!
                                                      Actualitate • pe 07.10.2015 la 11:31

                                                      Cum arăta Paula Iacob în tinereţe? Ce femeie frumoasă!

                                                        VIDEO de senzaţie / Paula Iacob, pe motor! La 82 de ani, a oferit IMAGINILE ANULUI
                                                        Actualitate • pe 07.10.2015 la 11:29

                                                        VIDEO de senzaţie / Paula Iacob, pe motor! La 82 de ani, a oferit IMAGINILE ANULUI

                                                          Reacţia Mariei Cârneci când a aflat că Paula Iacob a murit: "Îmi pare nespus de rău!"
                                                          Monden • pe 07.10.2015 la 11:25

                                                          Reacţia Mariei Cârneci când a aflat că Paula Iacob a murit: "Îmi pare nespus de rău!"

                                                            De ce a ales Paula Iacob avocatura? Declaraţii incredibile despre motivul pentru care nu a ales alt drum în viaţă
                                                            Monden • pe 07.10.2015 la 11:21

                                                            De ce a ales Paula Iacob avocatura? Declaraţii incredibile despre motivul pentru care nu a ales alt drum în viaţă

                                                              Paula Iacob, viaţă de huzur! Ce a lăsat în urmă celebra avocată, în urma decesului cutremurător!
                                                              Actualitate • pe 07.10.2015 la 11:11

                                                              Paula Iacob, viaţă de huzur! Ce a lăsat în urmă celebra avocată, în urma decesului cutremurător!

                                                                A plâns ca un copil mic, după ce a aflat că Paula Iacob a murit: "A fost ca a doua mamă pentru mine!"
                                                                Monden • pe 07.10.2015 la 11:05

                                                                A plâns ca un copil mic, după ce a aflat că Paula Iacob a murit: "A fost ca a doua mamă pentru mine!"

                                                                  VIDEO / Ultima apariţie TV a Paulei Iacob! De ce nu a vrut să mai meargă acasă
                                                                  Actualitate • pe 07.10.2015 la 10:44

                                                                  VIDEO / Ultima apariţie TV a Paulei Iacob! De ce nu a vrut să mai meargă acasă

                                                                    Primele declarații ale fiicei Paulei Iacob! ”S-a stins...”
                                                                    Monden • pe 07.10.2015 la 10:34

                                                                    Primele declarații ale fiicei Paulei Iacob! ”S-a stins...”

                                                                      A murit Paula Iacob
                                                                      Monden • pe 07.10.2015 la 10:22

                                                                      A murit Paula Iacob

                                                                        Știri