Divort Gabriela Cristea - Marcel Toader

Divort Gabriela Cristea - Marcel Toader

Anul 2013 pare să fie cu ghinion pentru mai multe vedete autohtone! După ce cuplurile Andreea Marin- Ştefan Bănică jr. şi Iulia Albu-Mihai Albu s-au destrămat, un nou divorţ şochează lumea mondenă. De data aceasta în prim-plan se află fosta prezentatoare tv Gabriela Cristea (38 ani) şi omul de afaceri Marcel Toader (50 ani) care au decis, potrivit apropiaţilor, să se despartă după 5 ani de relaţie.

Toate articolele din dosar

EXCLUSIV / Scene incredibile la botezul fetiţei Dianei Bişinicu! Uite cum s-au comportat naşii / Galerie foto
Monden • pe 31.05.2013 la 17:49
EXCLUSIV / Scene incredibile la botezul fetiţei Dianei Bişinicu! Uite cum s-au comportat naşii / Galerie foto
    Gabriela Cristea, la un pas de depresie? Decizia neaşteptată pe care a luat-o după divorţul de Marcel Toader
    Monden • pe 31.05.2013 la 11:23
    Gabriela Cristea, la un pas de depresie? Decizia neaşteptată pe care a luat-o după divorţul de Marcel Toader
      Cine crezi că e vedeta care aleargă? Acum e unul dintre cei mai râvniţi bărbaţi ai României
      Monden • pe 31.05.2013 la 11:22
      Cine crezi că e vedeta care aleargă? Acum e unul dintre cei mai râvniţi bărbaţi ai României
        Dieta cu care Gabriela Cristea a slăbit 14 kilograme! Află ce mănâncă vedeta de arată atât de bine după divorţ!
        Monden • pe 27.05.2013 la 19:11
        Dieta cu care Gabriela Cristea a slăbit 14 kilograme! Află ce mănâncă vedeta de arată atât de bine după divorţ!
          A fost sau nu Gabriela Cristea la mormântul celei care i-a dat viaţă? Dezvăluiri emoţionante făcute de "mama adoptivă"
          Monden • pe 21.05.2013 la 19:16
          A fost sau nu Gabriela Cristea la mormântul celei care i-a dat viaţă? Dezvăluiri emoţionante făcute de "mama adoptivă"
            Îi prieşte divorţul! Marcel Toader şi-a tras o super-maşină! Intră să vezi imaginile
            Actualitate • pe 21.05.2013 la 14:50
            Îi prieşte divorţul! Marcel Toader şi-a tras o super-maşină! Intră să vezi imaginile
              "Ia mai toarnă un păhărel, să ne veselim niţel". Gabriela Cristea nu lasă paharul din mână, la petreceri. Avea dreptate Marcel Toader?/ Galerie foto
              Monden • pe 20.05.2013 la 16:48
              "Ia mai toarnă un păhărel, să ne veselim niţel". Gabriela Cristea nu lasă paharul din mână, la petreceri. Avea dreptate Marcel Toader?/ Galerie foto
                Gabriela Cristea nu a mai făcut sex cu Marcel Toader de 3 ani şi jumătate. Declaraţii uluitoare făcute de fostul soţ al vedetei
                Monden • pe 17.05.2013 la 18:53
                Gabriela Cristea nu a mai făcut sex cu Marcel Toader de 3 ani şi jumătate. Declaraţii uluitoare făcute de fostul soţ al vedetei
                  Cu ce îşi doreşte să rămână Gabriela Cristea după divorţul de Marcel Toader. Oare nu e prea târziu?
                  Monden • pe 17.05.2013 la 15:33
                  Cu ce îşi doreşte să rămână Gabriela Cristea după divorţul de Marcel Toader. Oare nu e prea târziu?
                    Gabriela Cristea îl acuză de violență pe Marcel Toader: "În seara de Crăciun ai dat în mine și m-ai înjurat!". Citește sms-ul pe care vedeta i l-a trimis fostului soț
                    Monden • pe 16.05.2013 la 00:11
                    Gabriela Cristea îl acuză de violență pe Marcel Toader: "În seara de Crăciun ai dat în mine și m-ai înjurat!". Citește sms-ul pe care vedeta i l-a trimis fostului soț
                      Gabriela Cristea are probleme cu alcoolul? Dezvăluiri incredibile făcute de Marcel Toader
                      Monden • pe 15.05.2013 la 23:10
                      Gabriela Cristea are probleme cu alcoolul? Dezvăluiri incredibile făcute de Marcel Toader
                        Gabriela Cristea şi Marcel  au divorţat în 10 minute
                        DOSAR • pe 15.05.2013 la 10:57
                        Gabriela Cristea şi Marcel au divorţat în 10 minute
                          Marcel Toader, vânător de femei cu bani? Gabi Cristea susţine că doar ea aducea bani în casă. Citeşte toate acuzaţiile pe care şi le aduc cei doi!
                          DOSAR • pe 14.05.2013 la 18:33
                          Marcel Toader, vânător de femei cu bani? Gabi Cristea susţine că doar ea aducea bani în casă. Citeşte toate acuzaţiile pe care şi le aduc cei doi!
                            Marcel Toader a mai avut 4 neveste înainte să se însoare cu Gabi Cristea. Iată care au fost acestea!
                            DOSAR • pe 14.05.2013 la 18:12
                            Marcel Toader a mai avut 4 neveste înainte să se însoare cu Gabi Cristea. Iată care au fost acestea!
                              Presupusa amantă a lui Marcel Toader rupe tăcerea! Află cum s-au cunoscut, ce mărturisiri intime i-a făcut afaceristul şi cum a reacţionat Gabi Cristea
                              DOSAR • pe 14.05.2013 la 17:41
                              Presupusa amantă a lui Marcel Toader rupe tăcerea! Află cum s-au cunoscut, ce mărturisiri intime i-a făcut afaceristul şi cum a reacţionat Gabi Cristea
                                Marcel Toader a înşelat-o pe Gabriela Cristea cu o antrenoare de kangoo jumps? Ea e presupusa amantă a afaceristului!
                                DOSAR • pe 14.05.2013 la 17:01
                                Marcel Toader a înşelat-o pe Gabriela Cristea cu o antrenoare de kangoo jumps? Ea e presupusa amantă a afaceristului!
                                  Prima declaraţie a lui Marcel Toader despre despărţirea de Gabriela Cristea
                                  DOSAR • pe 13.05.2013 la 18:43
                                  Prima declaraţie a lui Marcel Toader despre despărţirea de Gabriela Cristea
                                    De asta s-au despărţit? Gabriela Cristea şi sotul ei au ratat o afacere de 25 milioane €
                                    DOSAR • pe 13.05.2013 la 18:30
                                    De asta s-au despărţit? Gabriela Cristea şi sotul ei au ratat o afacere de 25 milioane €
                                      Gabriela Cristea a plecat de acasă din cauza bătăilor primite de la soţ?
                                      DOSAR • pe 13.05.2013 la 14:43
                                      Gabriela Cristea a plecat de acasă din cauza bătăilor primite de la soţ?
                                        Gabriela Cristea confirmă despărţirea de Marcel Toader. Vezi prima declaraţie a vedetei!
                                        DOSAR • pe 13.05.2013 la 14:22
                                        Gabriela Cristea confirmă despărţirea de Marcel Toader. Vezi prima declaraţie a vedetei!
                                          Bombă în showbiz! Gabriela Cristea şi Marcel Toader s-au despărţit
                                          DOSAR • pe 13.05.2013 la 13:54
                                          Bombă în showbiz! Gabriela Cristea şi Marcel Toader s-au despărţit
                                            Știri
                                            Denisa Hodișan, răsfățată zilnic de soțul ei! Cu ce cadouri romantice o surprinde Flick: „Învățați de la el”
                                            Showbiz intern • la 00:10
                                            Denisa Hodișan, răsfățată zilnic de soțul ei! Cu ce cadouri romantice o surprinde Flick: „Învățați de la el”
                                            • Denisa Hodișan primește des cadouri de la soțul ei
                                            • Flick și Denisa s-au căsătorit religios în urmă cu câteva zile
                                            Cristina Ich, simbolul femeii stilate! Diva, atentă la educație, dar și la modul în care arată! Cum a fost surprinsă alături de Alex Pițurcă! / PAPARAZZI
                                            Paparazzi • ieri la 23:50
                                            Cristina Ich, simbolul femeii stilate! Diva, atentă la educație, dar și la modul în care arată! Cum a fost surprinsă alături de Alex Pițurcă! / PAPARAZZI
                                            • Cristina Ich, simbolul femeii stilate!
                                            • Diva, atentă la educație, dar și la modul în care arată!
                                            • Cum a fost surprinsă alături de Alex Pițurcă!
                                            Adrian Mutu, prins în ”offside”! ”Briliantul” deține o avere, dar când vine vorba de plătit parcarea, dă bir cu fugiții / PAPARAZZI
                                            Paparazzi • ieri la 23:50
                                            Adrian Mutu, prins în ”offside”! ”Briliantul” deține o avere, dar când vine vorba de plătit parcarea, dă bir cu fugiții / PAPARAZZI
                                            • Adrian Mutu, prins în ”offside”!
                                            • ”Briliantul” deține o avere, dar când vine vorba de plătit parcarea, dă bir cu fugiții!