A murit Leo Iorga

A murit Leo Iorga

Leo Iorga este condus astăzi pe ultimul drum de către familie, colegi de breaslă și prieteni. Va primi ultimele aplauze în Cimitirul Bellu!

Toate articolele din dosar

VIDEO PAPARAZZI / Leo Iorga a fost înmormântat. Artistul, aplaudat de zeci de oameni, în Cimitirul Bellu
Paparazzi • pe 05.11.2019 la 13:55
VIDEO PAPARAZZI / Leo Iorga a fost înmormântat. Artistul, aplaudat de zeci de oameni, în Cimitirul Bellu
    VIDEO PAPARAZZI / Imagini dureroase la înmormântarea lui Leo Iorga! Soției artistului i s-a făcut rău!
    Paparazzi • pe 05.11.2019 la 13:15
    VIDEO PAPARAZZI / Imagini dureroase la înmormântarea lui Leo Iorga! Soției artistului i s-a făcut rău!
      FOTO / Primele imagini cu locul de veci al lui Leo Iorga. Artistul va fi înmormântat în Cimitirul Bellu
      Paparazzi • pe 05.11.2019 la 13:10
      FOTO / Primele imagini cu locul de veci al lui Leo Iorga. Artistul va fi înmormântat în Cimitirul Bellu
        Adriana Antoni ia parte la înmormântarea lui Leo Iorga! Cunoscuta cântăreață a mers direct în biserică / VIDEO PAPARAZZI
        Paparazzi • pe 05.11.2019 la 12:52
        Adriana Antoni ia parte la înmormântarea lui Leo Iorga! Cunoscuta cântăreață a mers direct în biserică / VIDEO PAPARAZZI
          Paramedicii, prezenți la înmormântarea lui Leo Iorga! O ambulanță este parcată la intrarea în biserică / VIDEO PAPARAZZI
          Paparazzi • pe 05.11.2019 la 12:30
          Paramedicii, prezenți la înmormântarea lui Leo Iorga! O ambulanță este parcată la intrarea în biserică / VIDEO PAPARAZZI
            VIDEO PAPARAZZI / Sicriul cu trupul neînsuflețit al lui Leo Iorga a ajuns la biserică. În scurt timp începe slujba de înmormântare!
            Paparazzi • pe 05.11.2019 la 12:10
            VIDEO PAPARAZZI / Sicriul cu trupul neînsuflețit al lui Leo Iorga a ajuns la biserică. În scurt timp începe slujba de înmormântare!
              FOTO / Trupa Compact, gest sfâșietor la înmormântarea lui Leo Iorga. Artistul este condus azi pe ultimul drum
              Paparazzi • pe 05.11.2019 la 11:55
              FOTO / Trupa Compact, gest sfâșietor la înmormântarea lui Leo Iorga. Artistul este condus azi pe ultimul drum
                Soția și fiul cel mic al lui Leo Iorga, devastați de durere la înmormântarea regretatului artist. Paula Iorga, consolată de apropiați. VIDEO PAPARAZZI
                Paparazzi • pe 05.11.2019 la 11:52
                Soția și fiul cel mic al lui Leo Iorga, devastați de durere la înmormântarea regretatului artist. Paula Iorga, consolată de apropiați. VIDEO PAPARAZZI
                  La ce a trebuit să renunțe Leo Iorga, din cauza cancerului. Medicii i-au zis să pună „stop” celei mai mari plăceri
                  Showbiz intern • pe 05.11.2019 la 11:00
                  La ce a trebuit să renunțe Leo Iorga, din cauza cancerului. Medicii i-au zis să pună „stop” celei mai mari plăceri
                    FOTO EXCLUSIV / Cum arată locul unde este depus trupul lui Leo Iorga. Artistul este înmormântat marți
                    Showbiz intern • pe 04.11.2019 la 20:36
                    FOTO EXCLUSIV / Cum arată locul unde este depus trupul lui Leo Iorga. Artistul este înmormântat marți
                      Sfâșietor! Care a fost ultima dorință a lui Leo Iorga. Artistul nu a apucat să o vadă împlinită
                      Showbiz intern • pe 04.11.2019 la 15:10
                      Sfâșietor! Care a fost ultima dorință a lui Leo Iorga. Artistul nu a apucat să o vadă împlinită
                        Ce se va întâmpla cu averea lui Leo Iorga, după moartea artistului
                        Showbiz intern • pe 03.11.2019 la 13:42
                        Ce se va întâmpla cu averea lui Leo Iorga, după moartea artistului
                          Când și unde va fi înmormântat Leo Iorga. Fiul artistului a oferit toate detaliile: „Vrem să fie ceva liniștit”
                          Showbiz intern • pe 03.11.2019 la 09:10
                          Când și unde va fi înmormântat Leo Iorga. Fiul artistului a oferit toate detaliile: „Vrem să fie ceva liniștit”
                            Elena Cârstea, în stare de șoc după ce a aflat că Leo Iorga a murit: "Îmi este groază"
                            Showbiz intern • pe 02.11.2019 la 21:33
                            Elena Cârstea, în stare de șoc după ce a aflat că Leo Iorga a murit: "Îmi este groază"
                              Mai întâi Mihai Constantinescu, apoi Leo Iorga! Ștefan Bănică Jr., mesaj după moartea celor doi
                              Showbiz intern • pe 02.11.2019 la 18:32
                              Mai întâi Mihai Constantinescu, apoi Leo Iorga! Ștefan Bănică Jr., mesaj după moartea celor doi
                                Leo Iorga a murit în Sâmbăta Morților! Ce semnifică acest lucru
                                Showbiz intern • pe 02.11.2019 la 17:14
                                Leo Iorga a murit în Sâmbăta Morților! Ce semnifică acest lucru
                                  Artiștii români își iau adio de la Leo Iorga! Reacțiile trupelor Cargo și Iris după ce cunoscutul cântăreț a murit
                                  Showbiz intern • pe 02.11.2019 la 16:01
                                  Artiștii români își iau adio de la Leo Iorga! Reacțiile trupelor Cargo și Iris după ce cunoscutul cântăreț a murit
                                    Gestul sfâșietor făcut de soția lui Leo Iorga, cu doar o zi înainte de moartea artistului! A sperat până în ultima clipă
                                    Showbiz intern • pe 02.11.2019 la 15:20
                                    Gestul sfâșietor făcut de soția lui Leo Iorga, cu doar o zi înainte de moartea artistului! A sperat până în ultima clipă
                                      Dan Bittman, profund îndurerat de moartea lui Leo Iorga. Artistul a făcut primele declarații: „A iubit viața foarte tare!”
                                      Showbiz intern • pe 02.11.2019 la 14:50
                                      Dan Bittman, profund îndurerat de moartea lui Leo Iorga. Artistul a făcut primele declarații: „A iubit viața foarte tare!”
                                        Legătura neștiută dintre Gigi Becali și Leo Iorga. Cum l-a ajutat latifundiarul din Pipera să scape de cancer
                                        Showbiz intern • pe 02.11.2019 la 13:35
                                        Legătura neștiută dintre Gigi Becali și Leo Iorga. Cum l-a ajutat latifundiarul din Pipera să scape de cancer
                                          Vedetele de la noi, reacții sfâșietoare după moartea lui Leo Iorga: „Doamne, până când?”
                                          Showbiz intern • pe 02.11.2019 la 13:10
                                          Vedetele de la noi, reacții sfâșietoare după moartea lui Leo Iorga: „Doamne, până când?”
                                            Leo Iorga a murit!
                                            Showbiz intern • pe 02.11.2019 la 12:45
                                            Leo Iorga a murit!
                                              Știri
                                              Un copil din Oradea a așteptat o ambulanță timp de 27 de ore. Mama: „Mi-au spus că unii așteaptă de trei zile”
                                              Stiri interne • la 15:44
                                              Un copil din Oradea a așteptat o ambulanță timp de 27 de ore. Mama: „Mi-au spus că unii așteaptă de trei zile”
                                              • Un copil din Oradea a așteptat o ambulanță timp de 27 de ore.
                                              • Ce răspunsuri a primit mama fetiței
                                              Codin Maticiuc a fost dignosticat cu COVID-19. Și familia afeceristului a fost testată pozitiv
                                              Showbiz intern • la 15:04
                                              Codin Maticiuc a fost dignosticat cu COVID-19. Și familia afeceristului a fost testată pozitiv
                                              • Codin Maticiuc a fost dignosticat cu COVID-19.
                                              • Familia afeceristului a fost testată pozitiv, de asemenea
                                              Actorul Sir Sean Connery, cunoscut pentru portretizarea lui James Bond, a murit!
                                              Showbiz international • la 14:50
                                              Actorul Sir Sean Connery, cunoscut pentru portretizarea lui James Bond, a murit!
                                              • Sir Sean Connery a murit la vârsta de 90 de ani!
                                              • E cunoscut pentru portretizarea lui James Bond!
                                              Simona Halep are coronavirus! Care e starea de sănătate a tenismenei!
                                              Showbiz intern • la 14:25
                                              Simona Halep are coronavirus! Care e starea de sănătate a tenismenei!
                                              • Simona Halep are coronavirus!
                                              • Vedeta s-a autoizolat!
                                              Andi Moisescu a fost testat pozitiv cu COVID-19. Cum se simte prezentatorul
                                              Showbiz intern • la 14:07
                                              Andi Moisescu a fost testat pozitiv cu COVID-19. Cum se simte prezentatorul